Falda fincanim açilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Agron

Banlı Kullanıcı
Merhaba bir konuda hakkinda sorum olucak benim.. Simdi ben profesyonel olarak zaten fal bakiyorum ama bana kim fal bakarsa baksin fincan tabaga yapişmis sekilde oluyor.. Dilegin olucak falan diolar kimisi açarsan olmaz diyor.. Ancak herseferinde bu sekilde olmasi ilginc degilmi??? Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi ?

janet

Kayıtlı Üye
Profesyonel olarak fal bakan biri bunun cevabını bilmesi lazım. :D
Bardağı sıcak kapatıp içindeki hava soğuduğu zaman vakum olur. Hava, yani moleküller ısındıkça daha hızlı titreşir ve genişleme meydana gelir. Soğudu zaman da toplanır. Hiç hava almayacak şekilde kapattığın için açılmıyor. :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Syn.Urum ya da Yule'nin bir konuya yazdığı bir yazı da okumuştum.

Eğer fincan açılmıyorsa 45 saniye bekleyin sonra bir daha açmaya çalışsın yine açılmıyorsa.Açılmaması lazım.Kendisi böyle yapıyormuş.
Onun da bazı baktığı fallarda fincan açılmıyormuş 45 saniye bekleyip yine açmaya çalışıyormuş yine açılmıyorsa.Açılmaması gerekiyormuş.

:)

Bence sizin durum da öyle eğer açılmıyorsa açılmaması lazım . :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

hsncn154

Kayıtlı Üye
Genelde şöyle yaparlar fincanı eline al 40 a kadar içinden say sonra hala açılmıyorsa açılmaması gerektiğini ya da kapatırken tuttuğun dileğin gerçek olacağını söylerler..

iyi formlar

AJA

Elit Üye
Açılmıyorsa ben onu açarım hep :D

Keira

Moderator
Bu açılmama durumunun 2 açıklaması var. Birincisi sevgili üyemiz Janet'in yaptığı açıklaması. İkincisi ise eğer birinci durumdaki gibi bir kapatılma olmadığı halde açılmıyorsa ona Peygamber falı derler halk arasında. Fincan kendiliğinden açılmıyorsa açmak için zorlanmaz. Peygamber falı için, kahve içerken niyetlendiğin düşündüğün güzel şeyler gerçekleşir derler. Eğer fincan açılırsa ya bu dileklerin vaktinden geç olacağı ya da hiç gerçekleşmeyeceğine inanılır ve açılmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...