Asral seyehatı bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underworld20

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben bunu yapacağım yaklasık 20 konu okudum bir şeyler anladım ama kendi yöntemleriyle yapabilen varsa onları deneyeceğim daha garantili olur

birde diyelim gerçekleştirdik birisinin odasına girdim onun ne giydiğini falan görebilirmiyim (yanlış anlamayın) ve kagıda falan bir not yazsam bunu okuyabilimi yada o kagıda bir yazı yazmıs ben onu okuyabilirmiyim ?

striker

Kayıtlı Üye
sayın underworld, burada ukalalık olarak algılanmasın lütfen forumun yöneticilerinin bu konularda uzman kişiler olduğunu ve onların anlattıklarını dikkate almanızda fayda görüyorum. kişisel olarak ise bende astral seyehat yaşayan birisi olarak fikirlerimi sizlere sunayım.
gördüğüm 1. yanlış sizin astral seyaheti benimseme nedeniniz, tamamen bu çerçevede bir bakış açısıyla benim kaanatim başarılı olmanız mümkün değil, çünkü siz bir meziyete sahip olmayı değil bir başkasının kutsiyetine müdahil olmayı istiyorsunuz. bu tercih bence çok yanlış. insanların özel hayatlarına, sırlarına bu şekilde vakıf olma düşüncesini değiştirmenizi belirtmek isterim.
sebep ise, böyle bir ruh hali ile siz gerekli bütünlğü yakalayamazsınız, şartlı ve nefsani duygularla astral seyehatin ben yapılacağını sanmıyorum.
çünkü kendimin yaşadığı astral seyehatlarde, bedenden ayrılma anında dünyaya ait hiçbir düşünce oluşmuyor sanki insan olarka yaşadığım bu hayattan başka bir hayata geçiş yapıyorum, bu hayatta nefsi duyguların değil manevi duyguların yoğunluğunu yaşıyorum. hiçbir kötü düşünce bende oluşmuyor, korku, yada farklı bir düşünce bende hasıl olduğu an astral seyehat bir nevi karabasana yakın bir hal alıyor uyanmak isterken kendimi bir kaos ortamında buluyorum.
bundan dolayıdır ki astral denemelerinizde maddi beden ile manevi bedeninizin bir bütünü yakalaması ve farklı düşüncelere kapılmadan sadece saf ve temiz hislerle odaklanmanızda fayda var.
saygılarımı sunuyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar ben bunu yapacağım yaklasık 20 konu okudum bir şeyler anladım ama kendi yöntemleriyle yapabilen varsa onları deneyeceğim daha garantili olur

birde diyelim gerçekleştirdik birisinin odasına girdim onun ne giydiğini falan görebilirmiyim (yanlış anlamayın) ve kagıda falan bir not yazsam bunu okuyabilimi yada o kagıda bir yazı yazmıs ben onu okuyabilirmiyim ?

İlk yaptığın astral seyahatte sadece odanda dolaş.Daha fazla uzaklaşmaya çalışma kendine,enerjine zarar verirsin.Sonradan yapacağın astral seyahatlerde o dediğin şeyleri yapabilirsin ama astral'i bunun için yapacaksan başaramazsın.Hedefin düzgün olsun. Syn.Simam'ın dediğin gibi düzgün okumamışsınız daha düzgün araştırın ve okuyun . :)

Ve tekniklerinizi kendiniz oluşturursanız daha başarılı olursunuz . :)

underworld20

Banlı Kullanıcı
arkadaslar sizde tam aciklsmiyorsunuz neden odamda dolasiyim disari ciksam ne olur veya kimseyi gormem umarim varlik ufo anladiniz siz ben istemiyom boyle seyler birde odamdan ileri gitmek icin daha farklo yontemler mi dene yecegim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
arkadaslar sizde tam aciklsmiyorsunuz neden odamda dolasiyim disari ciksam ne olur veya kimseyi gormem umarim varlik ufo anladiniz siz ben istemiyom boyle seyler birde odamdan ileri gitmek icin daha farklo yontemler mi dene yecegim

Bakın ilk yaptığınızda enerjiniz tam olarak yetmez o yüzden yavaş yavaş ilerletilir astral seyahat. Biz açıklamıyorsak forumda araştırın çünkü gerekli bilgiler forumda mevcut, araştırmadan konu açıp anlatanlara da tam açıklamıyorsunuz demek biraz garip oluyor.

Astral seyahat hemen ilerletilecek bir şey değildir yavaş yavaş ilerletilir ve enerjiyle alakalıdır.İlk deneyimler de enerji tam olarak yetmez o yüzden bulunduğunuz yerde dolaşılması tavsiye edilir daha ileriye gitmeye çalışırsanız kendinizi hırpalarsınız.Enerjinize zarar verirsiniz.

Meditasyon ile enerjiniz dengeler,artar, rahatlarsınız ve astral seyahate büyük bir fayda sağlar.

underworld20

Banlı Kullanıcı
simam ve tai aradigim cevaplari sizde buldum saol bir tane daha sormustum ben gezerken ufo falan gormem demi ben istemiyorum cunku birde enerji arttirmsk icin ne yapilir ben gece yatarken koruma cemberi olusturuyom bunun enerjiye yarari varmi

underworld20

Banlı Kullanıcı
arastirdim bazi konularda gorursun diyor hatta adamin biri odasindan cikmis koridorda birisi bunu bogazlamis ? celiski ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
arastirdim bazi konularda gorursun diyor hatta adamin biri odasindan cikmis koridorda birisi bunu bogazlamis ? celiski ?

Astral seyahatteyken bir şey dokunamazsın bir şey sana dokunamaz o yüzden o boğazlama olayı yalan. :)

Ve diğer sorunuza gelirsek enerjinizi yükseltmek için Meditasyon yapın.Meditasyon ile enerjiniz dengelenir,yükselir rahatlarsınız korkularınızı yenersiniz. :)

Enerjisi yüksek olan bir kişi ve astral ilerlemiş bir kişi varlık görebilir. :)

Daha yeni başlamış bir kişi göremez görse bile beyaz bir ışık ya da farklı şekillerde görür ne olduğunu anlayamaz. :) Sorun yok yani korkmanızı gerektirecek bir şeyler yok . :)

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Adam yanlış yapmış demekki öyle istemiş ilk çıkışlarda 10 - 15 saniye de geri dönülmesi önerilir düşüncelerini kontrol etmesi gerekir ,zaten astral boyutta herşey düşünmekle ilgili ,düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenmeden odadan çıkılmamalı bence . Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...