Biri yardimci olabilir mi?

wxp1

Kayıtlı Üye
Ben bi fabrikada çalişiyorum akrabam demişti onla muhattap olma bende 1 kereligine muhattap oldum sonra bu adam benle muhattap oldu baya samimi oldu geçerken kafami vuruyo neyse artik birbirimize küfür ediyoruz nerdeyse bugün kavga edecekdik benim amacim öldürmek vs zarar vermek değil bu kişi benden uzak dursun yüzüme bile bakmasin yani ne bilim devam ederse ölüme felan gidicek yapmak istemedigim şeyler geliyor bi an sinirlenip şeytana uyup yapacak oluyorum buraya bunlari yazmadan önce acikca söylim arkadaşlar ölüm majisi baktim bunlara gerek olmadan bu adam yüzüme bile bakmasin selam bile vermesin yeterli umarim beni halimi anliyorsunuzdur ben çalişmaya giderim samimi olmamaya çalişirim onlar gelir sonrasi makbul bilirsiniz sizde yaşamişsinizdir eminim.

Yardim eden herkese şimdiden teşekkür ederim .

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Halledilmesi kolay bir mesele için ölüm majisi ya da uygulama düşünmek çok canice. Sevmediğiniz o kişiye, o canı siz vermediniz, bu nedenle alma gibi bir hakkınız da yok. Konuşarak sorununuzu halledebilirsiniz. Konuşmaktan anlamıyorsa, o kişiyle muhattap olmamanızı öneririm. Düşüncelerinizde dahi o kişiyle meşgul olmayın. Onu kendinize çekmiş olursunuz. Yokmuş gibi davranın. Aris arkadaşımızın paylaştığı bir uygulama var aşağıda linkini veriyorum. Onu uygulayın. Yararını görmezseniz, başka uygulamalara bakarız.
http://www.gizlimabet.com/threads/1683-istemediğin-birini-kendinden-uzaklaştırmak-için

codzombi

Kayıtlı Üye
Ya kahhar ı bir dene , ya cebbar da olabilir . Kara maji yapmak istemiyorsan , ya hakk yeterdir..

nira

Kayıtlı Üye
konuşarak çözemez misin? bilmem daha önce yaptın mı ama gözünün içine bakarak net konuşabilirsin. Benden uzak dur ben de senden uzak durucam lütfen artık konuşmayalım. diyebilirsin?