Bana Yol Gösterin Yoksa ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underworld20

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bana aşk büyüsü lazım şahmeran okuyorum bugun 61 defa okudum + aksamda 7 defa okudum bana tesiri lazım bir şey lazım 20 yaşındayım i.ü gidiyorum lütfen yanlıs anlamayın çok fazla konu var forumu arastır vs demeyin bu konuyu açmadan önce yedim yuttum forumu

underworld20

Banlı Kullanıcı
kızın ismini bile bilmiyorum platonik gibi bir şey kantindeyken falan bakar gibi oluyor boyum 180 kilom iyi sporcuyum kaslarım var yakışıklıyımda -- ajansta çalıstım çıksam direk bir şeyler olurda işte ben onu yapamıyorum benim biraz dünyam farklı kendisinin gelmesi lazım bana yardımcı olacaklara bende maddi/ manevi tüm gücümle yardımcı olurum

Osmanlı Torunu !

Banlı Kullanıcı
Bu yaptığınız adaletsizlik değilmi ? Siz başkasını kendinize zorla aşık ettirmeye çalışıyorsunuz ?

canmert196

Kayıtlı Üye
sirinlik duasi okuyabilirsin onla konustugunu imgeleyebilirsin.

underworld20

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar yazın herkezi okuyup takip ediyorum ben böyle şeylere inanıyorum imanım var namaz kılarım arada başıma bazı olaylar gelmese hayatta böyle yerlere takılmazdım bundan 2 sene önce tek basıma evde yemek yiyecektim ellerimi yıkamak için banyoya girdim 5-10 sn sonra yeni tam dolu şampuan kutusunun sallandığını gördüm sonra kafayı yicektim nasıl olur düşünmekten bunun gibi bir sürü olay var yani bazı şeylere inanıyorum yazın lütfen

hürem

Kayıtlı Üye
Sayın underworld20 kendinizi övmüşsünüz karşısına çıksam direk bişeyler olur demişsiniz ancak herşey dış görünüş değil . Kimsenin iradesini bağlayamazsınız, büyüyle gelmiş birisini de nasıl kabullenirsiniz. Benim dünyam farklı kendisinin gelmesi gerekir derken de ben bunu egonuza yoruyorum. Başka bir sebebi varsa açıklayın lütfen. Açtığınız konuyu çok gereksiz buluyorum.

underworld20

Banlı Kullanıcı
neden gereksiz olsun bir seyler ogrenmek istiyorum evet egom var ayrica

treworax

Kayıtlı Üye
Bu yaptığınız adaletsizlik değilmi ? Siz başkasını kendinize zorla aşık ettirmeye çalışıyorsunuz ?

Büyü,teraziye müdahale etmek değil midir zaten azizim ?

Underworld20,elde etmek istediğin kişiye ait herhangi bir materyal,saç teli vs, bulursan işin kolaylaşır.Sadece fotoğrafla bile uygulama yapabilirsin.Eğer bu uygulamaları yapıp da bir sonuç alamazsan tekrar dönüş yap,yardımcı olunur.Ayrıca kendini övebilirsin,egon tavan yapmış olabilir fakat forumda bunu belli etme,tepkiler değişebilir,,,

janet

Kayıtlı Üye
Bu kadar yakışıklı bir gençsin madem, büyü falan ne gerek var. Karşısına çıksam olur bu iş demişsin ya, çık karşısına, olsun bu iş. :D İlla o bana gelsin diyorsan, onun gideceği yerlere 5 dk önce git o sana gelsin. :D

hsncn154

Kayıtlı Üye
bence senin aşk büyüsüne değil cesarete ihtiyacın var git konus kendine güveninde var olur bu iş: )

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Arkadaşlar bana aşk büyüsü lazım şahmeran okuyorum bugun 61 defa okudum + aksamda 7 defa okudum bana tesiri lazım bir şey lazım 20 yaşındayım i.ü gidiyorum lütfen yanlıs anlamayın çok fazla konu var forumu arastır vs demeyin bu konuyu açmadan önce yedim yuttum forumu

kızın ismini bile bilmiyorum platonik gibi bir şey kantindeyken falan bakar gibi oluyor boyum 180 kilom iyi sporcuyum kaslarım var yakışıklıyımda -- ajansta çalıstım çıksam direk bir şeyler olurda işte ben onu yapamıyorum benim biraz dünyam farklı kendisinin gelmesi lazım bana yardımcı olacaklara bende maddi/ manevi tüm gücümle yardımcı olurum
Yoksa ne? Başlığınız çok uygunsuz. Bir insan size bakar gibi oldu diye o kişiye büyü mü yapmayı düşünüyorsunuz? İyi ki sizinle hiç karşılaşmamışız, gözümüz kaysa baksak(ki insan insana bakar) yandık yani. Burada fiziksel özelliklerinizden bahsetmeniz uygun ve gereksiz. Manken ajansı değil burası. Ayrıca fiziksel güzellik her zaman istediğiniz kişiyi elde etme konusunda size avantaj sağlamaz. Egonuzun da son derece gelişkin olduğunuzu söylemişsiniz, ee betimlediğinize göre yakışıklısınız da, bu durumda kızın karşısına çıkıp duygularınızı açmanız sonucu reddedilme durumunuz çok düşük. Neden şansınızı deneyip konuşmak varken büyüdür, uygulamadır istiyorsunuz? Bir insanın sizinle ilgili hiç bir düşüncesi yoksa, sevdiği başka biri varsa, büyü ya da uygulamalara karşı bir korumaya sahipse, (ki bence en etkili koruma beyin gücüdür) başarılı olma şansınız hiç yok. Etkileme yalnızca bir kişinin yüklediği enerjiyle olmaz. Zorla güzellik olmaz diye boşuna dememişler değil mi? Bu söz neden söylenmiştir hiç düşündünüz mü? İradeyi etkileyerek yapacağınız hiç bir işten hayır gelmez, ya etkileyemez öylece kalırsınız, ya da etkiler hayatınızı kendinize de o kişiye de zehir edersiniz. İnsan akıl sahibi varlıktır, yapacağınız her işi aklınızı kullanarak yapmanızı tavsiye ederim.

underworld20

Banlı Kullanıcı
yoksa onun yanina yaklasan selam veren herkezin basina yildirim gibi duserim arkadaslar ayrica fotograf demisler ben kizi tanimiyorum yurtta kaliyoruz kamera kayitlarina ulasabilirim yada ogrenci kayit sisteminden onu yapabilirim bunu yaptiktan sonra bana guvenilir yardim edecek dost lazim birde sahmeran duasi okuyom

AJA

Elit Üye
Konu gerçekten hortlamış,size yazılan onca yorumu anlamamışsınız hala.. Yazdığınız kelimeler hiçte aklı salih birinin yazdıkları gibi görünmüyor kusura bakmayın. Bence konu kilitlenmeli.

underworld20

Banlı Kullanıcı
dostum aşk için ölmeli o zaman aşk boşuna dememişler. oh ne güzel çık karşısına konuş o da kabul etsin yok öyle kolay şey

kodi

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama asıl kolay olan şey büyü yapmaktır, zor olan o kişinin sevgisini kazanmak için çabalamaktır.
Ne güzel söylemişsiniz, doğru, zor aşk güzel olandır. Belki de bazı uygulamalarla bu kadar çabuk elde ettiğiniz kişiden çok kısa zamanda soğuyacaksınız.
Seçim sizin elbette, ama ben bir süre daha bekleyip iyice düşünüp taşınmanızı öneririm, çünkü böyle şeylerin geri dönüşü olmaz, siz bundan vaz geçtiğinizde hem siz hem de bu kadar değer verdiğiniz kişi zararlı çıkar bu işten.

underworld20

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar göreceğimi gördüm ben bana yardım etmek isteyenler özel mesaj ile yardımcı olabilirler konu KİTLENSİN lütfen Ha bu arada bana yardım edenlerin emin olsunlar yardımları tek taraflı kalmayacaktır iyi günler.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
arkadaşlar göreceğimi gördüm ben bana yardım etmek isteyenler özel mesaj ile yardımcı olabilirler konu KİTLENSİN lütfen Ha bu arada bana yardım edenlerin emin olsunlar yardımları tek taraflı kalmayacaktır iyi günler.

Site kurallarını okudunuz mu siz? Banlanma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz bilginiz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...