astral seyahate çıktığınızı nasıl anlarsınız ve kanıtı var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozan1993

Banlı Kullanıcı
astral seyahatı nasıl kanıtlarsınız var olduğuna dağir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sen kendi varlığını kanıtlaya bilir misin ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
astral seyahatı nasıl kanıtlarsınız var olduğuna dağir
Kanıtlanır. Astrale çıkabilen bir tanıdığınız varsa, rahat bir mekana geçersiniz. Ona astrale çıkabileceği ortamı hazırladıktan sonra kendiniz farklı bir odaya geçersiniz. Kendinizce bir teknik belirlersiniz. Örneğin kağıda bir sözcük ya da bir cümle yazar veya resim çizersiniz. Odadaki eşya, eşyalar ile oynar, kanepeye uzanır, televizyonu açar, belirleyici değişik hareketler yaparsınız. Sonra da sırayla ne yaptığınızı sorarsınız, ya da kağıda neler yazıp çizdiğinizi. Ayrı mekanlarda da bu test yapılabilir. Arkadaşınıza astrale çıkmasını ve yanınıza gelmesini söyleyin. Siz o sırada ne söylerseniz, ne yaparsanız görüp duyacağından çalışma bittiğinde anlatmasını istersiniz. O da tek tek anlatacaktır. Yanılmadan. Tecrübeli biriyse herşey hafızasında kalacaktır.

striker

Kayıtlı Üye
astral seyehat bilimsel olarak kanıtlandığı zaman dünyada 1 tane ateist kalmaz.

ozan1993

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar oncelikle merhaba telefondan yazdigim icin imla hatasi olduysa affola neuse konuya geliyim yani cekilme hissi oldu ondan sonra ciktigimizi nerden anliyacagiz ya gordugumuz ruya ise kisacasi aklim karisti ?

AJA

Elit Üye
Rüyada olmadığınızı farkedersiniz :) Çıkış yaşandıktan sonra kişiler genelde bedenini yukarıdan görürler,o anda panik yaparsanız hızlıca bedeninize geri çekilirsiniz.

alin

Kayıtlı Üye
Astralde olduğunuzu, emin olun nasıl diye soramadan, anlarsınız zaten. Bu öyle ne rüya gibi, ne şu an algıladığımız boyut gibi bir yerde olmaya benzemiyor. Yine bu boyutu görüyorsunuz, farklı algılıyorsunuz (daha ağır daha hafif az da flu olabilir) Kendinizi görmeniz olası, mekandaki kişileri görmeniz ve bu boyutta ama daha hızlı, hatta bir anda başka yerlere gidebilen bir durumda olursunuz. Farz edelim gittiniz, o gördüğünüz yer aynen siz astraldeyken ne durumdaysa, onu görürsünüz. Bu deneyimi yaşamışsanız, akılda soru kalmaz bilirsiniz.

prensess

Kayıtlı Üye
Arkadaslar peki astral seyehat yapmamak icin neyapilir bunu benim annem yasadi yakladik 7veya 8 defa ve cok korkunc diyor yani korkuyor
Annem yataga yatmaz aniden bu cikisi yasamis ben uyumadim eminim diyor ruyada deyildi diyor ilk yadadiginda kendisini gordugunu soyluyor kendimizi izledim yuzumu gordum iyice baktim diyor.diger bir kacindada goge ciktini soyluyor resmen havalandim gogyuzu kap karanlik heryer yildiz dolu idi diyor yani hem havadayken hemde evde okub biten herseyden haberim vardi diyor.bunun ne okdugunu bilemefim diyor sonra tv de bir bayanin astral seyehat dan soz ettigini anllati ozaman bildim ne yasadigimi diyor.
Ben astral seyehat yapmak istemiyorum diyor

Ne onerirsiniz yaplibilecrk birseyler varmidir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaslar peki astral seyehat yapmamak icin neyapilir bunu benim annem yasadi yakladik 7veya 8 defa ve cok korkunc diyor yani korkuyor
Annem yataga yatmaz aniden bu cikisi yasamis ben uyumadim eminim diyor ruyada deyildi diyor ilk yadadiginda kendisini gordugunu soyluyor kendimizi izledim yuzumu gordum iyice baktim diyor.diger bir kacindada goge ciktini soyluyor resmen havalandim gogyuzu kap karanlik heryer yildiz dolu idi diyor yani hem havadayken hemde evde okub biten herseyden haberim vardi diyor.bunun ne okdugunu bilemefim diyor sonra tv de bir bayanin astral seyehat dan soz ettigini anllati ozaman bildim ne yasadigimi diyor.
Ben astral seyehat yapmak istemiyorum diyor

Ne onerirsiniz yaplibilecrk birseyler varmidir

Meditasyon yapmasını öneririm.Enerjisi dengesiz olduğundan dolayı istemsiz çıkışlar yapabilir.Meditasyon yaparken enerji dengelenir istemsiz çıkışlar yapmaz.Kontrol edebilir. :) Meditasyon ile korkusunu da yenebilir . :)

ozan1993

Banlı Kullanıcı
herkez astrale çıkmak ister annen de istemiyor he :D

prensess

Kayıtlı Üye
Onun adina size tsk ederim cevab icin.cunki sizlere bunu sormami istedi benden

Saygilar :)

alin

Kayıtlı Üye
Anneniz deneyimlerini bilinçsiz yaşadığı için korkmuş muhtemelen, ilk deneyimler özellikle bilinçsiz yaşandığında, korkması doğaldır. Sonraki deneyimlerde de ilki korku duygusu taşıdığından, isteksizce yaşanmıştır.

Korkması gereken bir şey olmadığını bilmesini isterim. Bu tür deneyimler, insanların yapabileceklerinin çok ufak göstergeleridir ve anneniz bir takım yetilere daha yatkın olabilir. Ancak yine de hiç bir şekilde istemiyorsa, çok uykusuzken yatmamaya çalışsın, mümkünse sırt üstü uyumasın ve astralle ilgili korku ya da isteksizlik gibi duygular fazla beslemesin. İstememe bile bilinçaltında bir eylem oluşturabilir ve yineleyebilir.

Sevgiyle...

striker

Kayıtlı Üye
uzunca bir süreden sonra ilk defa astral seyahat yaşadım baya keyifliydi fakat sizlerin anlattığı gibi gökyüzünde ucup şehir şehir dolaşanlardan değilim sadece odamda dolaşabiliyorum bu bile o kadar müthiş bir duygu anlatılmaz her insanın muhakkak yaşaması gereken harkulade bir keyif.
kesinlikle deneyin ve biraz da olsa emek verin arkadaşlar bu heyecanı yaşamadan geçip giden günlere yazık olur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...