Fikrinize ihtiyacım var bakarmısınız lütfen ?..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bir konuda bilginize ihtiyacım var...
Parapsikojinin herhangi bir konusunda bu majiden,çekim yasasına kadar yabi vb herşey için inanca gerek olmadıgını inan yada inanma eyleme geçtiğinde eylem yasasına göre gerçekleşeceğini yeterli oldugunu duydum . Evrendeki herşeyin bir tabak yemeğin bile enerji oldugunu söyledi bunun için inancın temel olmadıgını söyledi arkadaşım fakat pek mantıklı bulmadım lakin aklıma bir konu çok takıldı kafamı kurcalayan da bu ho'oponopo yönteminde sadece kalıpların gücünün yettiği (seni seviyorum,teşekkür ederim,lütfen beni affet,özür dilerim) inanç ve hisse gerek olmadıgını okumuştum bu gerçekten doğrumu açıklayabilirmisin lütfeenn ....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar merhaba bir konuda bilginize ihtiyacım var...
Parapsikojinin herhangi bir konusunda bu majiden,çekim yasasına kadar yabi vb herşey için inanca gerek olmadıgını inan yada inanma eyleme geçtiğinde eylem yasasına göre gerçekleşeceğini yeterli oldugunu duydum . Evrendeki herşeyin bir tabak yemeğin bile enerji oldugunu söyledi bunun için inancın temel olmadıgını söyledi arkadaşım fakat pek mantıklı bulmadım lakin aklıma bir konu çok takıldı kafamı kurcalayan da bu ho'oponopo yönteminde sadece kalıpların gücünün yettiği (seni seviyorum,teşekkür ederim,lütfen beni affet,özür dilerim) inanç ve hisse gerek olmadıgını okumuştum bu gerçekten doğrumu açıklayabilirmisin lütfeenn ....

Hayır doğru değil bir kere maji de inanç çok önemlidir.Bir majinin başarılı olabilmesi için inanmak başarılı olacağı inanmak şarttır.İnanılmasa da gerçekleşecek gözüyle bakılsaydı herkes maji yapardı.
Çekim yasasında bir şey isterken de inanmak çok önemlidir .Olumlamaları yaparken inanırsan başarılı olur.Yani inanç,inanmak olmasa başarılı olunamaz.Honoponopo yönetimi fazla bilmem ama onda da sadece kalıplar etkili değildir.İnanmak her teknikte, her yöntemde,her yolda vardır. :)

bhr1990

Kayıtlı Üye
Tai cevabın için teşekkür ediyorum fakat bu konuyu ben açmadım zaten 2 arkadaşımla ortak kullanıyoruz fakat profil bana ait ben kendilerine konuyu hangisi açtı ise bilgi vermeye çalışıcam :D Forum modlarından konuyu kapatmalarını rica ediyorum teşekkürler :)

Ori

Kayıtlı Üye
İnanç herşeyin temelidir.

bhr1990

Kayıtlı Üye
Bunu ben zaten biliyorum arkadaşlar çok teşekkürler değerli vaktinizi çaldığım için özür diliyorum konuyu ben açmadım tekrardan iyi forumlar..

• Beğendim
Tepkiler: Ori
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...