Şifa için ne önerirsiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yıldırım

Kayıtlı Üye
Annemin bağırsaklarında kanser riski yüksek kitleler bulundu ve acil ameliyat edilmesi gerekiyor denildi ama ben ameliyatsız geçeceğine çok inanıyorum fakat acil demeleri elimi kolumu bağlıyor böyle bi durumda hayır yapmayın da denilmiyor.

Her hafta perşembe günleri yapılan şifa çalışmasına annemde bende katılıyoruz fakat şu dönemde daha çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ihtiyacı olduğu anda bu enerjiyi ben anneme gönderebilirmiyim? Nasıl gönderebilirim?

Ayrıca hastalıkla ilgili olumlama ve eft yaptırıyorum. Herkesin olduğu gibi annem benim için çok kıymetli.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İçiniz rahat etmediyse birkaç hekime daha görünün ve kararı anneniz versin.Evlat olarak endişelernizle objektif göremiyor olmanız muhtmel ama bu derece önemli fiziki hastalıklarda çoğu şifa uygulaması bile kesilir.annenizin şifa çalışmasını araştırıp farkına varıp kendisi katılması ya da bir merkeze gitmesi gerekir.Kendi aklı ve vicdanıyla seçimlerini yapmalı ki o şifalar bir işe yarasın tam olarak.Benim annem olsaydı, bu derdi olan ,sizin gibi her yerden devayı arardım ama ailede doktoru bol olan biri olarak kesinlikle şu aşamada tıbbi müdahaleye öncelik verirdim.Belkide anneniz yıllarca içinde biriktirdi,atıp kurtulamadı ve bu ruh hali barsakta birikme olarak ortaya çıktı?Aslında şifa bunu farkedip yaşam şeklini değiştirerek başlıyor ve bunu farketmesi gereken de hastanın kendisi ve ailesi oluyor.Ne tarz bir problemden bu rahatsızlığın kaynaklandığını bizden iyi siz bulaabilirsiniz ruhsal olarak ama dediğim gibi tıbbi müdahale kanserde ve hele ki başında çok çok mühim alternatif terapileri doktorunuza danışarak devam ettirin iyileşmeyi hızlandırır,şu aşama da tek başına kurtarıcı olarak şifa yöntemine vereceğiniz süre belkide anneniz için geç kalmış olmanıza sebep olabilir.

Tüm kalbimle acil şifalar diliyorum.

yıldırım

Kayıtlı Üye
Evlat olarak endişelernizle objektif göremiyor olmanız muhtmel ama bu derece önemli fiziki hastalıklarda çoğu şifa uygulaması bile kesilir.

Bu durumda şifa uygulamasını kesmek mi gerekiyor sizin öneriniz nedir?
İyi dilekleriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim söylediklerinize katılıyorum.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Hayır burada katıldığınız perşembe geceleri yapılan çalışmayı kesmeniz gerekmez tabi,Ben devamlı sadece o kişiye özel yapılan bir kür/uygulama varsa önce tıbbi müdahale yapılmalı ve onunla paralel gidecek ve doktoru sakınca görmeyecekse şifa uygulamaları devam edilmelidir demek istedim.Bitkisel bir reçete ile de şifalı sular,yiyecekler hazırlanıyor,sadece enerji tıbbı olarak düşünmedim yazarken.Buradan katıldığınız çalışmaya da kişi kendisi katılmayı arzulamalı.Annenize ne olduğunu anlatırsınız,dinler katılmak ister.Yani o hasta annemde şifalansın diye ona bir şey söylemeden şifaya dahil etmek olmaz.Alacağının 3/1ini almış olur.Belkide üst benliği hiç istemeyecek,hiç alamayacak kim bilir?Herşeyden önce yukarıda belirttiğim gibi sorunun annenizin hayatındaki ne gibi bir davranış+düşünce+tepki ve yaşam biçiminden kaynaklandığını irdeleyin.Olası problemleri halletmeye veya kişiyi telkine çalışın,değişimine yardımcı olun.Bu değişimi en başta mantığını bilerek kişi kendi istemeli.Zaten kişi kendi değişmeyi kabul etmeden ben böyleyim dediği anda neredeyse gökten peygamber inip iyileştirmek istese,kapı duvar gibi bir red ile karşılaşıyoruz.Şifalanmak hastalığı yenmek demek değil.Şİfalanmak hastalığa yakalanmadan önce başlayan bir süreç aslında,çünkü hastalık önce ruhsal planda görülüyor sonra fiziki bedene geçiyor.Bu durumda acilen fiziki bedene gereken müdahalleyi yapmak sonrada enerji tıbbı veya kişinin işine yarayacak diğer yöntemlerle tedaviyi zihin ve ruh boyutunda da desteklemek gerekiyor.Aslında anneniz bu hastalıkla şifalanıyor,bu hastalık ona vücudunun,ruhunun ve zihninin verdiği bir sinyal.Ne değişmeli,ne dönüşmeli?Neden bu bana oldu?Bundan sonra ne yapmalıyım?Ben de tek ve eşsizim ve benim bu hayatta yedeğim yok.Bu hastalık hayatınızı daha kaliteli ve hayırlı bir hale sokmak için halletmeniz gereken önemli bir problemi gösteriyor olabilir.Siz birinci basamağı hallettikten sonra etrafınızda ve sitemizdeki şifacılar size destek verecektir zaten merak etmeyin:)Elbetteki Sayın Urum ve Embriyonun da yazıları ve yorumları önemli,hastalık halindeyken yapılan çalışmalarla ilgili sitede de yazılar olacaktır,çünkü sizden önce de bu soruları soran üyelerimiz vardı.Sitedeki şifa çalışmasını onlar yürütmekte olduğundan onların yazıları çok daha bilinçlendirici olacaktır.Ancak sitedeki çalışma ile ilgili benim bildiğim böyle ciddi fiziki rahatsızlıklara tek başına kullanılacak bir çalışma değil,kişiyi toparlayıcı bir çalışmadır bu.Yani hastalıktan yeni kalktığınızda örneğin,toparlanma,iyileşme ve kendine gelme sürecini hızlandırmak.Aklı ve zihni aydınlatmak,rahatlatmak.Aurayı toparlamak,rahat uyumak,gevşemek...gibi birikerek hayati problemlere ilerde sebep olabilecek hastalıkları yolun başında yakalamak için.Şöyle düşünelim grip salgını var ve yeterli beslenemiyorsunuz,c vitamini tabletine başladınız ve kış başından önlem aldınız.İşte bu aşamada Sayın Urumun katıldığım kadarıyla verdiği şifa çalışması bu c vitamini oluyor:)Her iki yöneticimizde akşam saatlerinde sitemizde olabiliyorlar ve konunuzu gördüklerinde de ilgileneceklerine eminim.

bendekiben

Elit Üye
Sevgili Lavander'in sözlerine ek olarak şifa çalışmasında yapılacak olanlar detaylı açıklama olarak sürekli güncellenmekte ve bu güncellediğimiz açıklamada da belirtildiği üzere şifa için başvuran kişide herhangibir akli engel varsa veya ergen olmamış bir kişi ise bu kişilerinm yerine vasilerinin niyette bulunmaları bunların dışında ki kişilerin muhakkak niyetlerini bizzat kendilerinin belirterek çalışmaya katılmaları gerekmektedir.Şifacılar köprü vazifesini görür ,önemli olan şifa alacak kişinin niyeti ve isteğidir.Şifa çalışmaları tek hastalıklar için değil gerekli olunan her enerjisel eksiklikte (beyinsel faliyet,psikolojik rahatsızlık,halsizlik vs..)başvurulabilecek bir çalışmadır ama tıbbi desteği aldıktan sonra ek olarak.Sayın gulgul ben ne yapabilirim demişsiniz enerji evrenseldir,bende var sende yok diye birşey söylenemez ve kimin nekadar yüksek titreşiminin olduğunu kimse bilemez.İnancınız ne yönde bilemiyorum ama inancınızla ve enerjinizle sizde annnenize destek verebilirsiniz.Çünkü sizin yapacağınız dua annenizi hiç tanımayan bir kişinin yapacağı duadan daha güçlü olacağına eminim.Allah acil şifalar versin.Şifası daim olsun.

yıldırım

Kayıtlı Üye
Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim. Sitenizle yakın bir zaman önce tanıştım sayenizde her gün birçok şey öğreniyorum bazen ne kadarda cahilmişim demekten kendimi alamıyorum bu sebeple sürekli sormak durumunda kalıyorum ilgi ve alakanıza tekrar tekrar teşekkür ederim.

Sayın Lavander sayenizde okuduğum bilgiler kafamda netleşiyor öğrendiğim kadarıyla anneme aktarmaya çalışıyorum kendisi bilinçli olarak şifa çalışmasına katılıyor. Özel olarak uyguladığı bir kür yok. Dediğiniz gibi İnşallah ilk basamağı kolayca atlatırız.

Allah acil şifalar versin.Şifası daim olsun.
Çok teşekkür ederim. Henüz yolun çok başındayım öğrenmem gerek çok şey var enerjimin yüksek olduğunu hissediyorum ama henüz nasıl kullanacağımı bilmiyorum benim merak ettiğim bede şifacılar gibi köprü vazifesi görebilirmiyim yani mesela annemin ameliyatından sonra ihtiyacı olduğunda ona şifa gönderebilirmiyim yoksa bu beni aşan bir durum mudur?

bendekiben

Elit Üye
Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim. Sitenizle yakın bir zaman önce tanıştım sayenizde her gün birçok şey öğreniyorum bazen ne kadarda cahilmişim demekten kendimi alamıyorum bu sebeple sürekli sormak durumunda kalıyorum ilgi ve alakanıza tekrar tekrar teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim. Henüz yolun çok başındayım öğrenmem gerek çok şey var enerjimin yüksek olduğunu hissediyorum ama henüz nasıl kullanacağımı bilmiyorum benim merak ettiğim bede şifacılar gibi köprü vazifesi görebilirmiyim yani mesela annemin ameliyatından sonra ihtiyacı olduğunda ona şifa gönderebilirmiyim yoksa bu beni aşan bir durum mudur?

Şifa konusunda kendinizi geliştirmenizi öneririm bunun dışında kuantum düşünceye ağırlık vererek şifa konusunda annenize daha çok yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.Çünkü şifa yöntemleri farklılıklar gösterir.Araştırmalarınız sonucunda yönteminizi siz belirliyeceksiniz ama ilk olarak evrensel enerjilerden başlayıp meditasyonu kavramanız ve uygulamanız gerekir ve her şifa çalışmasının temeli duadır, niyetinizdir bunu gözardı etmeyin. :)

mysen13

Kayıtlı Üye
Sifa icin 11 adim duasini oneririm bu internetten yazanlar filen cogu uydurmadir 11 adim duasini yaptiginizda 3. gece gelir genelde geylani hazretleri benden ne istiyorsun der sende boyle boyle dersin annenin kafasina birkere dokanmasiyla eceli gelmedigi surece sifa bulabilir bunu ben sayet yasadim biri kanserdi doktorlar olecek diyordu 11 adim duasini yapti ve doktorlar sok oldu .Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...