Demonla İrtibat Kurarken Nelerin olduğu Hakkında

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Forumda Edindiğim bilgilerle bir Demon çağırmayı Düşünmüştüm.
Akşam vakti bu Düşüncemi kesinleştirdim.
Evimin Salonuna Bir Pentagram çizdim.Ve 5 elemente karşılık 5 mum koydum.

Pentagramın içine oturdum.Biraz cesaretimin gelmesini bekledim.Cesaretim geldiği zaman mumları yaktım.Kanımı mumlara Akıttım.
Ve biraz durakladım.Niye yapıyorum diye sorular geliyodu aklıma.Ter basıyodu.Kalbim feci attıyordu.

Çağıracağım Demonu düşündüm ve Şeytandan yardım istedim.4 dk sürekli Farklı şeyler söylüyordum.

Söyliyeceklerim bittiği zaman Gözlerimi kapatttım ve 'Gözlerim açıldığı zaman Yardımını istediğim varlık bana yardım etsin ' dedim.

Gözlerimi açmakta çok tereddüt ediyordum.Ama açtım.Açtığım zaman Hiç Birşey yoktu.Ama korkum gitmemişti Belki arkamda biri Varmış gibi korkuyordum.Kalbim deli gibi çarpıyordu.Ama Bi CEsaretle Arkama baktım.VE Bi Varlık gördüm.

Direk Kafamı Eğdim ,Dizlerimi Kafama doğru yaklaştırdım ve özür diledim.Birkaç dakkika böyle durdum.Sonra Tekrar bakmak istedim.Baktığım zaman yine aynı şekilde Başımı eğdim. 9. bakışımda başımı eğmemiştim.

Ne olduğunu ayırt etmeye çalışıyordum.Ama ayırt edilmesi çok zordu.Silik gibiydi.Yüzü Hiç gözükmüyordu.Ama hareket ediyordu.
Duman gibiydi.Ama insan Vücudu na benziyordu.Anlatması çok güç.

o kadar korkuyodumki Camdan atlamam geliyordu.Ama atlamadım .Ordaki Varlık biraz yaklaştı.Ben kaçıcaktım ama pentagramın dışından çıkmayacağımı biliyordum.Ve birşeyler demeye başladı.Dediği şeyleri ayırt edilmesi çok zordu. Hırlıyodu sanki .Birkaç dk sonra Söylediği Şeyleri Ayırt etmeye başladım.

'Benden korkma.Herkez bize kötü varlık dediği için benden korkma.Biz iyiyiz' Böyle dedi.Ve Başka birşey demedi.1 dk sonra gitti.
Ama ben hala pentegramın içinde oturuyodum.

Televizyonu açmaya çalıştım.Ve açtım.Açtığım zaman Kafamın dağılmasını bekledim.uykum geldiği zaman yerde uyudum.

3 hafta sonra Rahatlamıştım.Çağırdığım Demonu Tekrar Çağırmayı düşünüyordum.Onun kötü olmadığına inanıyordum.

İşte BEnim başımdan bunlar geçti.Bunları anlatmamın sebebi Eğer sizde çağırmayı düşünürseniz Biraz daha bilinçli olursunuz.
Çağırdıktan sonra Pişmanlık duygusu gelir.Ama Hemen gider.Yani Çağırdığınız zaman çok kötü hissediyorsunuz.Kalbiniz parçalancakmış gibi.Lütfen yanlış anlamayın.

İYi Forumlar...

treworax

Kayıtlı Üye
Hangi Demon'u çağırdınız ?

Baksana,çağırdığı demon ona "biz iyiyiz" demiş.Buradan anlamamız gerekiyor ki gelen şey bir demon değil,daveti yapan kişinin fantazmalarının tezahürüymüş.Yada başka bir varlığı çağırmış da olabilir.Klifotik bir varlıktan "İYİ" olmasını,yani bizim anladığımız anlamda "İYİ" olmasını beklemek çok sakat bir harekettir,,,

kiybele75

Kayıtlı Üye
demonlar şeytani suflidir bildiğim kan akıtmışsın adaktır bu ama gelen sufli değil normalde yerden yere çalar bu varlıklar eminmisiniz çağırdınız varlık konusunda.

galaksy

Kayıtlı Üye
demon nedir? neden çağırdınız? cevap yazanlar yerden yere çaldığını nereden biliyorsunuz?

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Baksana,çağırdığı demon ona "biz iyiyiz" demiş.Buradan anlamamız gerekiyor ki gelen şey bir demon değil,daveti yapan kişinin fantazmalarının tezahürüymüş.Yada başka bir varlığı çağırmış da olabilir.Klifotik bir varlıktan "İYİ" olmasını,yani bizim anladığımız anlamda "İYİ" olmasını beklemek çok sakat bir harekettir,,,
Çağırmak istediğim varlığa çok yoğunlaşmıştım.Karşımdaki Demon du.Belkide Başka bir bedenle beni kandırıyodur.Ama Yinede o varlığa inanıyorum.

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
demonlar şeytani suflidir bildiğim kan akıtmışsın adaktır bu ama gelen sufli değil normalde yerden yere çalar bu varlıklar eminmisiniz çağırdınız varlık konusunda.
Eminim.Öncelleri çok ilgiliydim bu varlığa.Acınacak duruma veya aşağılayacağını sanmıyorum.Ama öyle yaptıysa da Hala ilgimi gösteririm.

treworax

Kayıtlı Üye
Çağırmak istediğim varlığa çok yoğunlaşmıştım.Karşımdaki Demon du.Belkide Başka bir bedenle beni kandırıyodur.Ama Yinede o varlığa inanıyorum.

Varlığa yoğunlaşmış olman ne fark yapar,gelen varlık senin hayal ürünün olabilir(olmayadabilir).Gelen varlığın gerçek veya illüzyon olduğunu asla anlayamazsın hatta isteklerini gerçekleştirmiş olsan bile anlayamazsın.Bu konu ile ilgili bir yazı yazmıştım ; http://www.gizlimabet.com/threads/32419-Varl%C4%B1k-Daveti belki işine yarar,,,

striker

Kayıtlı Üye
demon çağırdım diyorsun hangi demonu çağırdını bilmiyormusun, bence sen korkuyla karışık baska bir varlıkla iletişime geçti, demon böyle kolay gelmez diye biliyorum. geldimi de biz iyiyiz diyerek çekip gitmez.

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Hangi demon çağırdığımı biliyorum.Başka varlıklada iletişime geçmiş olabilirim.Bir diğer ihtamallde Çağırdığım Demonla da iletişime geçmişimdir belki.
Demonun kolay gelmiyeceğini biliyorum.Ama ben okadar şey yaptım çağırmadan önce de .Yani Kolaylıkla çağırmadım.
Biz iyiyiz Diyebilirki.Ona kalmış.

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Varlığa yoğunlaşmış olman ne fark yapar,gelen varlık senin hayal ürünün olabilir(olmayadabilir).Gelen varlığın gerçek veya illüzyon olduğunu asla anlayamazsın hatta isteklerini gerçekleştirmiş olsan bile anlayamazsın.Bu konu ile ilgili bir yazı yazmıştım ; http://www.gizlimabet.com/threads/32419-Varl%C4%B1k-Daveti belki işine yarar,,,
Ama bir diğer yandanda İllizyon da olmayabilir.Bir sürü ihtimal var.
Bunu öğrenmek zor olucak.Ama şimdilik ben karşımdakini Demon Varsayıyorum.Tam anlamak içi Dolunayda Bir Davet daha yapıcağım.

striker

Kayıtlı Üye
Hangi demon çağırdığımı biliyorum.Başka varlıklada iletişime geçmiş olabilirim.Bir diğer ihtamallde Çağırdığım Demonla da iletişime geçmişimdir belki.
Demonun kolay gelmiyeceğini biliyorum.Ama ben okadar şey yaptım çağırmadan önce de .Yani Kolaylıkla çağırmadım.
Biz iyiyiz Diyebilirki.Ona kalmış.

sayın deadsman,
adını dahi bilmediğiniz bir varlık söz konusu bu varlık ise demon, yani adını değil bütün şeceresini bilenlerin muazzam uğraşlarının bile sonuçsuz kaldığı bir varlık, bunlar öyle her çağırayım diyenin çağırıp her isteyenin irtibat kuracağı türden varlıklar değil ki, basit bir ritüelle biraz düşünce tılsımlı sözlerle demon gelsin.
mümkün değil yani, sizin demon olmasını arzulamanız doğal ama gelen varlık emin olun demon değil.

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Tmm da.Bir sürü ihtimall var.
Demon lar İnsanın ruhuna bakarlar.Çağıran insanın ruhu aydın değilse Tabi gelmez.Aydınlanmasını bekler.Demonlar Buna bakar.insan Bir demonu davet ederse.Demon isterse gelir isterse gelmez.Veya o insandan habersiz gelir.Sonuçta bir kere davet gerçekleşti.Davetten hemen sonra,Veya habersiz gelir.Belli olmaz.Gördüğüm şey Demonda olabilir başka bir varlıkta olabilir.Ama Kesinlikle Demon olmadığı Denilmez.

treworax

Kayıtlı Üye
Yaptığın davetlerde,gelen varlığın tipine,cinsine,sesine,karakterine vs, bunlara önem verirsen hedefinden saparsın.Senin için önemli olan şey davetten beklediğin sonucun gerçekleşip gerçekleşmediğidir.Her ne kadar varlığın gerçek olduğuna inansan da bu boş inançtan öteye gidemez.Davet başarıyla geçse ve beklediğin sonuç tam anlamıyla gerçekleşse bile yinede,varlığını kendine bile kanıtlayamayacağın bir şeyin gerçekliğini savunuyorsun.Bir kere en başta 'şartlanma' diye bir konu var,davet yapmadan önce bu davetin gerçekleşeceğine dair beynini şartlamışsın.Yaptığın hazırlık ritüelleri,tütsüler,zikirler,mantralar vs, bunlar,frekans değiştirmenin haricinde senin bütün algılarını kapatmakta ve illüzyon-gerçek ayrımını yapamamaktasın ama öte yandan müthiş bir motivasyon da vermekte ve şartlanmanı kuvvetlendirmekte.

Yani kısacası ; bütün bu ritüelleri,motivasyon çalışmalarını,tütsüleri,mumları,zikirleri vs, bunların hepsini sadece krem peynir çağırmak için yapsan ve buna gerçekten inansan krem peynir de gelir,,,

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Yaptığım davette Tipine ,Cinsine fazla önem vermedim.
'varlığını kendine bile kanıtlayamayacağın bir şeyin gerçekliğini savunuyorsun' Bu dediğinde haklısın.
Demon varlığın gerçekçiliğini Diğer bir davetimde öğrenebilirim anca.Ona gerçekleri sorarak.Ve birkaç sorgulamayla.
Ama ozamana kadar ben onun gerçekçiliğine inanacağım.

treworax

Kayıtlı Üye
Yaptığım davette Tipine ,Cinsine fazla önem vermedim.
'varlığını kendine bile kanıtlayamayacağın bir şeyin gerçekliğini savunuyorsun' Bu dediğinde haklısın.
Demon varlığın gerçekçiliğini Diğer bir davetimde öğrenebilirim anca.Ona gerçekleri sorarak.Ve birkaç sorgulamayla.
Ama ozamana kadar ben onun gerçekçiliğine inanacağım.

Tekrar aynı varlığın geleceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? Daveti sadece davet olsun diye değil,bilimsel/majikal bir operasyon olarak değerlendirmelisin.Kanıtlayamayacağın şeylere inanman,bütün prensipleri çiğnemen ve kendini kandırman demektir.Davete icabet eden varlık senin yarattığın bir fantazma olabilir hatta büyük ihtimalle öyledir ama sadece ihtimal verebilirim.Sanırım bu konuşmanın sonu çok gereksiz bir tartışma ve konu kilitlenmesiyle bitecek,o yüzden tekrar yorum yazmayı düşünmüyorum.Zaten söylemem gerekeni söyledim,sende alman gerekeni alırsın,,,

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn. Deadsman,yaptığınız bu davet şekli çok tehlikeli olmuş.Gelen varlığın biz iyiyiz demesi,onun iyi olması anlamına gelmez.Ayrıca sizi kandırmış da olabilir.Peki siz o gün den sonra neler yaşadınız.İşte bu çok önemli ve musallat olma durumu olabilir.Sizi takip altına almış da olabilir.Dikkat edin.

focus

Kayıtlı Üye
bu nasıl bir gaflettir.

ne demon var nede uzaylı,

ispat istiyorum veremiyorlar, lakin ben gene de inançlara ve yaşam tarzlarına sonuna kadar saygı duyuyorum.

ispat apaçık ispat niye veremiyorsunuz?

saglıcakla ve ışıkla kalın.

striker

Kayıtlı Üye
bu nasıl bir gaflettir.

ne demon var nede uzaylı,

ispat istiyorum veremiyorlar, lakin ben gene de inançlara ve yaşam tarzlarına sonuna kadar saygı duyuyorum.

ispat apaçık ispat niye veremiyorsunuz?

saglıcakla ve ışıkla kalın.

ispat derken nasıl bir ispat istiyorsun, kamera kaydı mı, yoksa ses kaydı mı, varlıklara ait en küçük bir bilgi için senelerce emek veren kişiler hayatını bedenini enerjisini buna adayan kişiler, show amaçlı yapmıyorlar, sizlere birşeyler kanıtlamak için de yapmıyorlar, oturduğunuz yerden armut piş ağzıma düş diyeceğinize, sizde emek verin çaba gösterin, kendinizi geliştirerek ispat istemek yerine hak ederek kazanın.
kimse kimseye birşey ispat edemez, bir delil bulmak istiyorsanız bunu kendiniz yapmanız gerekecek.