Uyanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DemonQ

Kayıtlı Üye
Bu yaşıma kadar uyku problemi yaşamayan ben son bir aydır bazı gece yarıları aniden uyanıyorum. Uyanmamı gerektirecek bir rüya görmüyorum. Zaten görmüyorum. Ses yok. Işık yok. Ve gayet rahat olmama rağmen gecenin bir vakti birkaç kez uyanabiliyorum. Saate bakıyorum 02.30-04.30 gibi saatlere hep denk geliyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bu durum? Ve nasıl geçebilir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu yaşıma kadar uyku problemi yaşamayan ben son bir aydır bazı gece yarıları aniden uyanıyorum. Uyanmamı gerektirecek bir rüya görmüyorum. Zaten görmüyorum. Ses yok. Işık yok. Ve gayet rahat olmama rağmen gecenin bir vakti birkaç kez uyanabiliyorum. Saate bakıyorum 02.30-04.30 gibi saatlere hep denk geliyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bu durum? Ve nasıl geçebilir?

Bu olay çoğu kişide olur kafanıza takmanıza gerek yok.Bende de oluyor.Bir anda uyanıyorum ve beni uyandıran bir şeyin olmadığını görüyorum,Bu olay bende küçüklükten beri oluyor .Kafanıza takarsanız kendinizi etkilersiniz. :) Biyolojik saat ile alakalı bir durum olabilir . :)

Fazla kafanıza takmayın. :)

BaranC

Kayıtlı Üye
Banada Öle Oluyor... Ve Hep Sizin Dediginiz Saatler Arası Gibi Ve Uyandıgınızdda Sanki Hep Uyanıkmıssınız Gibi Oluyor Arastırdım Ve Onlar Bizi İzlediginde Oluyomus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...