Düşmanın Dilini Bağlamak ve Sevgi Kazanmak İçin Vefk

Foras

Kayıtlı Üye
Düşmanın dilini bağlamak ve sevgisini kazanmak için Vefk;Bu vefki yazıp üzerinde taşıyan kimseye eşi,ailesi çevresi iyi niyet besler.Kendisine karşı olumsuz yönde halkın dili bağlı olur.

Ekli dosyayı görüntüle 4499

-Alıntı

duygu12345

Kayıtlı Üye
A4 kağıdına normal kalemle yazsak olur mu ? Ayrıca bu sanırım arapça. Ben arapça bilmiyorum buna baka baka yazıcam olur mu ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
A4 kağıdına normal kalemle yazsak olur mu ? Ayrıca bu sanırım arapça. Ben arapça bilmiyorum buna baka baka yazıcam olur mu ?

Bu gibi uygulamalar özel mürekkeplerle ve kalemlerle yapılıyor. :)

yazıcıdan çıkartsak olmuyormu

Olmaz. Uygulamayı yaparken kendi enerjinizi uygulama yüklüyorsunuz. İnanarak yapıyorsunuz ve başarılı oluyor.
Yazıcıdan çıkart yap şeklinde olsaydı herkes yapardı.

repece

Kayıtlı Üye
Şahsa özel bir vefk olmadığından emin misiniz?

zero2900

Kayıtlı Üye
Bu vefk eksiktir ne çevresine yazılacak ayetler verilmiş nede esmalar ne yazıkki bu vefk çok özel bir majikal güce sahip değilseniz %99 oranla çalışmayacaktır. Her vefkin içindeki sayıların ebced anlamında karşılıkları vardır. Ve vefki yapan kişi okunucak esma ve kasemi bilir. Keza burda okunacak kasemde verilmemiş. Kendinize özel hazırlamayı bilmiyorsanızda çalışmaz kısaca bu vefk çalışmaz arkadaşlar. Ayrıca dil bağlamak için safran mürekkebi tek başına kullanılmaz. İs mürekkebi yada safran ve kafur bileşimi kullanılır. Selametle.