Kuantum Düşünme Nedir?

Foras

Kayıtlı Üye
Japon bilim adamları suyla yaptıkları bir deneyde belirli sonuçlara varmışlardır.Bir miktar suya küfür edilip molekülünün resmi çekilmiş.Daha sonra bir miktar suya seni seviyorum denilerek resmi çekilmiş bu uygulamayı klasik müzik dinletme,metal müzik dinletme.. daha bir çok şekilde devam ettirmişlerdir.Merak edenler Masaru Emoto - Suyun Gizli Mesajı kitabını okuyabilirler.Sonuçlarımı?

Ekli dosyayı görüntüle 4486

Düşünceler Suya bu şekilleri veriyorsa,sizce bize neler yapabilir?

Hastalığın düşünmek olduğunu daha önce anlatmıştım.Bu sorunu farkındalık sayesinde çözdük.Artık düşüncelerin ne kadar önemli olduğunu ağzımızdan çıkan her sözcüğün birşeylere etki ettiğini anladınız.Mesela siz şu anda çok sıkıldım diyorsunuz.radyo dalgaları gibi görünmeyen bir frekansta düşünce yola çıkıyor ve o civardaki diğer insanlara temsa ediyor onlardan başkalarına ve oradan tüm evrene.

Farketmişsinizdir bazen ortama birisi girer ağzını bile açmaz ama neşeniz kaçar.Bazende birisi girer hiç konuşmadan neşeniz yerine gelir.

Ağzınıdan çıkan her kelimeye dikkat etmeye geldik.Ağzınızdan çıkan her kelime evrene yani yaratıcıya kuant olarak yollanır.Bu kuant yaratıcıya ulaşana kadar bir sürü yere değer emilir başkalarına temas eder vs. ve yolladığınız kuant yani isteğin yaratıcıya ulaşması gecikir.Bu gecikmenin sebebi yollanan o isteğinize daha sonra "olmadı" şeklinde olumsuz bir telkin yollamanızdır.Bu kuantı durdurur ve size olumsuz olanını geri gönderir.

Basit düşünelim bir örnekle.Siz diyorsunuzki benim param yok.Durumum iyi değil.Bu bir kuanttır ve evrene gönderilir.Evrende "paran yok" şeklinde bunu algılamaz."parayı istemediğini algılar" ve sana istediğini vermez.Ama sen durumum çok şükür iyi gelirim bana yetiyor derseniz para sıkıntısı çekmezsiniz.Ama siz "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" derseniz zengin olmanız için evren seferberliğe girer ve size bir kuant yolu sunar.Bu dilekleri "kuantum olumlama" kuralları çerçevesinde yollamamız gerekir.Bir yöntemi vardır.Yöntem basittir sadece pozitif cümle kurmak.İlerde örnek olumlamalar koyacağım.

3. cüyü seçtiğimizi varsayalım."ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedik.Kuant yolumuz hazırlandı.Bir dizi olasılıklar zinciri.Ama sizin herşeyi bu kuant yolunda olan bir adım olarak algılamanız ve hiçbirşekilde olumlamayı bozacak negatif bir düşünceye kapılmamanız gerekir.Farkındalık size bu desteği verecektir.

"ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedik ve hayatımıza devam ediyoruz.Eğer siz 2 gün sonra "param yok işte araba alamıyorum otobüslere mahkumuz" derseniz kuant kesilir ve ikinci söylediğiniz devreye girer ve paranız olmamaya devam eder.eğer olumsuz bir cümle kuramadan beklerseniz (süresi 1 aydır) 1 ay sonra kuantınız yaratıcıya ulaşır ve o size bir kuant yolu hazırlar (olaylar dizisi) ve isteğinizi çeşitli şekillerde vasıtalarla yerine getirir.

Mesela siz bir iş başvurusunda bulunursunuz ve reddedilirsiniz.Üzülürseniz kuant bozulur.O olayı "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" demiştim demekki bu olay ilerde başıma gelecek daha güzel bir teklifin habercisi demelisiniz.Daha sonra çok alakasız gibi görünsede bir bakmışsınız bir tanıdığınız vasıtasıyla hiç ummadığınız bir yerde işe başladınız ve istediğinizi aldınız.

Artık ağzınızdan çıkan her cümleye dikkat edin.Çünkü her söylediğiniz gerçek oluyor.

Alıntı

Salick

Kayıtlı Üye
Bu yazdigimi buna benzer bir paylasimin altinada yazmistim, yurekten ten inandigim bir sozdur. Asirlarca once " Dusuncelerinizden de sorumlusumuz " demis sevgili Hz. Ali.

kiybele75

Kayıtlı Üye
farındalık düşüncemizi yönetmeyi anlatan konuları okumak moral veriyor çok faydalı paylaşım

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
İşte koca koca kitapların uzun uzun binlerce lira verielrek gidilen seminerlerin hepsinin özü bu. Bundan daha iyi anlatılmaz. Bunu yapacağım bakalım neler olacak :)

diyego33

Kayıtlı Üye
yaratıcıya ulaşır diyorsunuz yaratıcını bir mekanı yoktur bir boşlukta oturyor değil ve bir yıldızın üstünde de falan değil onun bir bedeni de yok belli bir şeklide ...

kiybele75

Kayıtlı Üye
fora niyet ettiğimiz dilek olumlamar kuantumun; renozans aracılığıyla evrende yayılıyormu? ikinci sorum bunun bilinçaltıyla aynı zamandamı işliyormu dileklerimiz evrenin yasalarını bilenler bunun bilinçaltından geçtiği yazılarında belirtiyorlar izlenimlerimin hangisi doğru sizden bilgi almak istiyorum bir sorum daha var arapça dua okuyoruz niyetlerimiz için kafamda çelişki oluyor surede geçen konular başka bizim niyetlerimiz başka ,ikinci seçenek kasem duaları cin adları geçen dualar burda niyetlerimizi iç durugörümüzü açmak için okuduğumuz dualar geçen haftalarda konu açmıştım neden dualarımız kabul olmuyor ?

diyego33

Kayıtlı Üye
bana dua edin size icab edeyim diye bir meal vardır lakin kabul etmek ayrı icab etmek ayrıdır icab etmek yani cane cevap vereyim demektir yani böyle olsa daha iyi olur gibisinden

Foras

Kayıtlı Üye
fora niyet ettiğimiz dilek olumlamar kuantumun; renozans aracılığıyla evrende yayılıyormu? ikinci sorum bunun bilinçaltıyla aynı zamandamı işliyormu dileklerimiz evrenin yasalarını bilenler bunun bilinçaltından geçtiği yazılarında belirtiyorlar izlenimlerimin hangisi doğru sizden bilgi almak istiyorum bir sorum daha var arapça dua okuyoruz niyetlerimiz için kafamda çelişki oluyor surede geçen konular başka bizim niyetlerimiz başka ,ikinci seçenek kasem duaları cin adları geçen dualar burda niyetlerimizi iç durugörümüzü açmak için okuduğumuz dualar geçen haftalarda konu açmıştım neden dualarımız kabul olmuyor ?

Evet, ayrıca rezonans hakkında biraz daha bilgi edinmek için joseph murphy'nin bilinçaltının gücü adlı kitabını okuyabilirsiniz.

Dua konusuna gelince orada ne yazdığını bilmeden dua okuyan, namazın ne olduğunu bilmeden namaz kılan fakat dileklerini gerçekleştiren insanlar var. Veya puta tapıp yine dilekleri gerçekleşenler. Burada önemli olan düşünce gücünüz ve inancınız. Eğer dua okuyup isteklerinizin gerçekleşeceğine inanıyorsanız dua okuyunca istekleriniz gerçekleşir bu kadar basit fakat içinizde herhangi bir şüphe olmaması gerekli ve kalbinizle inanmanız gerekli. Burada sizin dileğinizi gerçekleştiren inandığınız tanrıdan çok sizsiniz :)

diyego33

Kayıtlı Üye
sayın foras tanrıdan çok bizim işimiz ise istersek yazı kışa veya bir insanı fareye çevirebiliriz veya bu dünyaya gelmeden önce ailemizi biz seçerdik bu tür şeyler bizim irademizle gerçekleşmez

kiybele75

Kayıtlı Üye
dilek dilemek tez konusu bence :) forumların yüzde doksansekizi bu konu üstüne kurulu joseph mumpry konusunu okudum işin püf noktası rahat olun bilinçaltıyla işbirliği yapın diyor evet bende katılıyorum yüzde yüz haklı bilimadamı kendimizi kasıyoruz bilinçaltı lamba cini gibi birşey sorun şu''ki ben rahat olamıyorum foras bunun için mp3 rahatlama programı bile indirdim dualarıma niyetlerime gidecek yol rahatlama uyku haplarına dinlendirici çaylara kendimi vermek ne kadar doğru bilmiyorum islami açıklaması tevekkül ben bu işin içinden çıkamadım :) ama dileklerimin olmasını istiyorum renosanz kanunlarına uymak rahat olmak şart beynimizi kullanmayımı bilmiyoruz amerikalılar ruslar beyni nasıl kullanılacağını keşfetmişler dünyanın görünmez dalgalarını kullanmayı bilmişler dünya gerçekten gizemli sırları var okudukça keşfediyorum.

Foras

Kayıtlı Üye
dilek dilemek tez konusu bence :) forumların yüzde doksansekizi bu konu üstüne kurulu joseph mumpry konusunu okudum işin püf noktası rahat olun bilinçaltıyla işbirliği yapın diyor evet bende katılıyorum yüzde yüz haklı bilimadamı kendimizi kasıyoruz bilinçaltı lamba cini gibi birşey sorun şu''ki ben rahat olamıyorum foras bunun için mp3 rahatlama programı bile indirdim dualarıma niyetlerime gidecek yol rahatlama uyku haplarına dinlendirici çaylara kendimi vermek ne kadar doğru bilmiyorum islami açıklaması tevekkül ben bu işin içinden çıkamadım :) ama dileklerimin olmasını istiyorum renosanz kanunlarına uymak rahat olmak şart beynimizi kullanmayımı bilmiyoruz amerikalılar ruslar beyni nasıl kullanılacağını keşfetmişler dünyanın görünmez dalgalarını kullanmayı bilmişler dünya gerçekten gizemli sırları var okudukça keşfediyorum.
Bir şeyi kırk kere söylerseniz olur diye bir söz vardır büyük ihtimal biliyorsunuzdur. Kendinize özel uyumlama yazarak onları bir mp3 e ses kaydı yapın ve gün içinde veya akşam uyurken normal ses düzeyinde dinleyin. Böylece subliminal mesaj olarak algılanıp bilinç altınıza daha kolay girecektir.

diyego33

Kayıtlı Üye
size tek birşey söylüyim bu dünyadaki varlığımız bizim işimiz ve tercihimiz değildir

kiybele75

Kayıtlı Üye
açıkçası nasıl yapacağımı bilmiyorum mp3 hazır rahatlama var ben mesajı üstüne nasıl kaydedeceğim işin teknik yönünü bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz foras.

Foras

Kayıtlı Üye
açıkçası nasıl yapacağımı bilmiyorum mp3 hazır rahatlama var ben mesajı üstüne nasıl kaydedeceğim işin teknik yönünü bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz foras.
Müziklerin içine kaydetmekten bahsetmiyorum. Normal ses kaydınızı yapın. Daha sonra bitince tekrar oynatma seçeneğini açın her seferinde başa sarsın. Gün içinde dinleyin.

size tek birşey söylüyim bu dünyadaki varlığımız bizim işimiz ve tercihimiz değildir
Siz inandığınız gibi biz inandığımız gibi yaşayalım. Eğer bunlara inanmıyorsanız burada bize sokak edebiyatı yapmanıza gerek yok.

diyego33

Kayıtlı Üye
:D haklısınız doğru kişiden kişiye göre değişkendir ve farkındayım öznel bir yargı kullandım

kiybele75

Kayıtlı Üye
yüce rabbim değişteremediğin durumda dua etme yolu vermiş kadermi desek kader konusunda çelişkim olsada kader diyelim doğmak elimizde olmadığına göre kader bu eşyanın kanunu diye tabir var kader ve seçimler diyelim evet bizim işimiz burda tanrının dediği yönde hareket etmek dünyaya gönderilme misyonumuz var birinin kaybı diğerinin kazancıyız bir görevimiz var yüce rabbim kadere razı olma dua et yakar böyle ilahi seçenek yol vermiş düşün ben kendi şahsıma diyojen bir haksızlık gördüm ve bunun için aylarca yakardım elim kolum bağlıydı bu ilahi adalet halada yakarıyorum allahım bu haksızlığa razı gelme diye hiçbişey sebepsiz olmaz dualar ilahi adalet yoludur çünkü normalde hak aramaya kalksan karşındaki insan zeytinyağı gibi üste çıkacak bu durumda hakkın divanında hak aramak en doğrusu elin kolun bağlı oturamazsın çare ararsın.

diyego33

Kayıtlı Üye
aranızdan birine bir kötülük geldiğinde beni hatırlatyın der peygamber efendimiz (s.a.v) öncelikle kardeşim sorunu cevabını buralarda araman çok yanlıştır bir alime şeyh veya bir alime sor allahın en çok sevdiği kulu peygamber efendimizdir ancak teryüzünde en çok acıyıda o görmüştür kendisinde önce 7 tane evladı vefat etmiştr v.s mum gbi ışık vermek için önce yanmak gerekir der mevlana sizin ne sıkıntınız var buarada özelden msj atarsnız ii olur

kiybele75

Kayıtlı Üye
forasın dediği gibi herşey senin içinde yüce evrenin yaratıcı bilinçaltı vermiş kendinden bir parça ona iyi komut vermek lazım kendim başta olmak üzere dileklerimizin hemen olmasını istiyoruz dile evrene bilinçaltına devret rahat ol iş'ki bunu başabilelim.

kiybele75

Kayıtlı Üye
ne diliyorum dünyada kötülük yapan pişkin zeytinyağı gibi çıkan insanların hak ettiği yeri bulması bu dileğimi doğrudan doğruya buraya yazamam