şeytan miydi yoksa beni korkuttular mi ?

Babafaca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün akşam çok değişik bir rüya gördüm.Rüyamda bir film setindeyim ve filmin çekildiği yer bir hamam.Ben ve filmde oynamak üzere bekleyen 2 erkek bir bayan var.Aramızda sohbet ederken hamamın duvarında şeytanı simgeleyen keçi resmi olduğunu fark ediyoruz ve kendi aramızda bu resmi buraya kim astı diye tartışıyoruz.Bayan olan hamamın içine bakmak için giriyor biraz sonra hamamdan çıkıyor ve yüzü iblisi simgeleyen simsiyah bir keçi sıfatına bürünmüş bir şekilde çıkıyor.biz 3 erkek orda onu görünce aramızdan biri kaçıyor ve ben de korkuyorum ama kaçmıyorum iblis sıfatına bürünmüş bu bayan beni ve yanımdaki arkadaşı hamamın içine çağırıyor yanımdaki tereddüt etmeden gidiyor bende peşinden gidiyorum o hamamın içine giriyor bense hamamla dışarı arasında bir yerde duruyorum ve içine girmyrm bir adım atsam hamamın içine gireceğim ama yapmıyorum beni ısrarla içeri çağırıyorlar ama ben girmiyorum ve tam o sırada uyandım sizce beni korkuttular mı bu rüyanın tabiri nedir ?

mysen13

Kayıtlı Üye
ben gordugunuz ruyayi bilincalti diye dusunuyorum korkulacak birsey yok bence bende cok boyle hikayeler okuyorum yasanmis yada yasanmamis ruyamda senin gordugune benzer goruyorum kafaya takmiyorum diyorsan hani onlar gostermisse gostermemesini istiyorsan 3 felak 3 nas 3 ayetel kursi oku yatarkene sonra cin suresini yazdir birine muska seklinde tak bakalim yaklasabiliyorlarmi Selametle.

saname

Kayıtlı Üye
Çok ilginç . bu sana bir msj olabilir. Telli

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Rüyanız din ve ahlak anlayışınız ile cinsel eylemlerinizi bastırmanız hakkında ayna gibi,dolayısıyla bir bilinç altı ;) Korkulacak bir şey yok ancak (tam olarak yazamayacağım ama)günaha girme,kötülük yapmış olma gibi suçluluk duygularını bu kadar abartıp kendinizi sıkmayın,sonra böyle huzursuz rüyalar oluşuyor,insan da uyuduğu uykudan dayak yemiş gibi kalkıyor.Bunlar kendiniz anlamlandırmaya başladığınızda zamanla bilinç altı blokajlarını farkedip kendimizi değiştirmeye ve olumlamaya başlarız,sizi bu kadar rahatsız eden rüyalarınız oluyorsa tavsiyem bu konuları araştırmanız.Sonuç olarak gördüğünüz şey ne şeytan ne de bir varlık .

hasan06

Kayıtlı Üye
bilinç altınızda kalan bir kaç düşüncedir. ancak yinede felak nas fatiha ve ihlas sürelerini okumakta çok büyük bir fayda var