Tarot İlişki Açılımı

Atelia

Banlı Kullanıcı
Biri için, bana karşı duyguları ve bana yaklaşıp yaklaşmayacağını öğrenmek üzere bir açılım yaptım. Yorumlarınızla renk katarmısınız?

1. Asa 8
2. Kupa 3
3. Münzevi
4. Değnek 6
5. Kupa 2
6. İmparatoriçe
7. Kupa 10
8. Değnek 1
9. Değnek 10
10. Kupa Şövalye

Belirleyici kart: Para Kralı

Yönetici notu: Renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sitemizde özel mesaj ile fal bakımı yasaktır. Ama konu olarak kendi açılımlarının doğru olup olmadığını merak eden ya da farklı bir yorum bekleyen üyelerimiz bu şekilde konu açabilirler. Bir yanlış anlaşılma ile konunuz kapatılmış. Tekrar aktif hale gelmiştir konunuz.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Sağol Urum. Konuya uğramışken keşke senden bir yorum alabilseydim :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Biri için, bana karşı duyguları ve bana yaklaşıp yaklaşmayacağını öğrenmek üzere bir açılım yaptım. Yorumlarınızla renk katarmısınız?

1. Asa 8
2. Kupa 3
3. Münzevi
4. Değnek 6
5. Kupa 2
6. İmparatoriçe
7. Kupa 10
8. Değnek 1
9. Değnek 10
10. Kupa Şövalye

Sizin yorumunuz nedir peki?Siz yorumunuzu da yazın bizler de bence böyle veya şu da olabilir...gibi fikirlerimizi belirtelim.Böylece kart kombinasyonları,kartların anlamları ve sırası gibi konuları da ders gibi işlemiş oluruz.Ancak bu şekilde direk kartları verirseniz ve siz birşey eklemeden sadece biz yorumlarsak,bütün üyelerimizin kart açıp yorum bekleyen konular açmasıda an meselesi olur :D

Atelia

Banlı Kullanıcı
Şimdi ben yorum konusunda uzman değilim, iç güdüsel olarak kendi kendime yorumluyorum. Şöyle yorumladım:

1. karta bakarsak şu an bir harekete geçiş söz konusu, yani ya beni elde etmenin çareleri aranıyor ya da unutmanın. İşte ben burada kararsızım.
2. kart bir kutlamayı ve bir arada olmayı simgeliyor. Belki konuyla ilgili birilerinden akıl alınıyor ya da destek alınıyor. Ya onu teşvik ediyorlar yani hadi artık açıl şu kıza gibi ya da aman boşver biz neşemize bakalım, kız mı yok sana gibisinden teselli ediliyor; yine kararsızım. :)
3. kart diyor ki birilerinden bir süre önce fikir alınmış, bu kişi fikirlerine değer verilen biri olabilir. Ama o kişinin neyi desteklediği açık değil. Bu kartta bir akıl danışma görüyorum.
4. kart kısa zaman önce konuyla ilgili bir ilerleme kaydedildiğini gösteriyor. Biri ona bak kız da sana karşı boş değil, veya seni seviyor demiş olabilir. Bu kişi bir önceki kartta gördüğümüz münzevi olabilir. Veya başka biri.
5. kart kısa zaman içinde bi aksilik olmazsa ikimizin bir araya gelebilme ihtimalini söylüyor. Bir iletişim şansı, bir araya gelme, açık yüreklilikle duyguları birbirine açma, açılma gibi. Veya belki bu kişi bir başkasıyla yeni bir ilişkiye başlıcak işte yine kararsızım. :(
6. kart 5. kartta görülen yakınlaşmanın neticesinde ilişkide bir doyum noktasına ulaşılacağını gösteriyor. Belki bir evlilik yolunda ciddi bir birliktelik yaşanacak. Ama yine kararsızım. Yani bu birliktelik benimle mi yoksa başka yeni bir ilişkiyle mi olacak karar veremiyorum. İşte burada destek lazım, bu sitede bunu kitap gibi okuyacak uzmanlar olduğunu biliyorum.
7. kart der ki adamın aklında aile yuva kurma şeklinde güzel niyetler var. Hayata geçirebilecek mi henüz bilmiyoruz.
8. karta göre çevredekiler artık onun kontrolü eline aldığını görüyor. Zaten 1. kartta adamın harekete geçtiğini görüyoruz.
9. kartta yine kararsızım ama sanırım onu aşacak işlere girmekten korkuyor. Bir yanda aşk yaşama isteği var diğer yanda ise acaba başımdan büyük işlere mi kalkışıyorum acaba vesveseleri görüyoruz.
10. kart der ki; bu adam elllerinde çiçekler kapında sırıl sıklam :) şaka bir yana, bir teklif var belki 1 ay belki daha az veya daha fazla bilmiyorum, eninde sonunda bu kişi benimle iletişime geçecek ve bana teklifte bulunacak veya bana açılacak şeklinde yorumladım. :)

Tabi ben ona daha önce bi fal bakmıştım, o zaman son kart kılıç 3'lü çıkmıştı hakikaten de öyle oldu. Şimdi böyle dramatik bir uzaklaşmadan sonra böyle bir yakınlaşma nasıl olur aramızda onu bilmiyorum. Veya şöyle bir senaryo yazdım, her ne kadar falı onun adına ve kendi niyetim için açsamda faldaki imparatoriçe veya 5. kartta görülen yakınlaşma benim dışımda başka biri mi acaba diyorum. Ama falı kendi niyetim üzere açtığım için bu da pek mantıklı gelmedi. Hadi bir el atın dostlar işin içinden çıkalım...

Yönetici notu: Renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

1. Asa 8
2. Kupa 3
3. Münzevi
4. Değnek 6
5. Kupa 2
6. İmparatoriçe
7. Kupa 10
8. Değnek 1
9. Değnek 10
10. Kupa Şövalye

Lavander gerekeni söylemiş ama ben yine yorumlayayım . :)

Büyük bir aşk gözüküyor. :) Arzuladığınız şeye ( açılım yaptığınız kişi) ona ulaşacaksınız,Çabalarınızın sonucunu alacaksınız.Bir aşk başlayacak . :)
Açılım yaptığınız kişi size duygularını açacak ve olumlu şeyler yaşayacaksınız.Sevgi ve huzur dolu bir ilişkiniz olacak.
Açılım yaptığınız kişi ilk başta sizi duygularını açma konuşunda tereddütleri varmış ama şimdi o tereddütleri ortadan kalmış.
Açılım yaptığınız kişi ile manevi yönden de bir birleşme yaşayacaksınız. Bu ilişki için güvenilir birisinden de yardım alabilirsiniz ileride.Kendi fikirlerinize güveniyorsunuz ama bu ilişki için birisine akıl danışabilirsiniz.
Bu ilişki iki tarafı da çok mutlu edecek.Ama dikkat edin arzuladığınız şeye ulaştığınız zaman ani hareketler yapabilirsiniz ilişkiyi etkileyebilir. :)

Bu kadar yorumladım.Ayrı ayrı yorumladım, direk genel olarak yorumladım . :) Yanlış bir yer varsa düzeltebilirsiniz. :)

Atelia

Banlı Kullanıcı
Bir yanlış anlaşılma var sanırım. Bu açılımı ona yaptım. Belirleyici kart Para Kralı ama kendime niyetle yaptım. Yani ne durumdayız ne olacak bu işin sonu şeklinde :)Birbirimizi biraz incittik, o yüzden bu kadar olumlu kartlar çıkınca şaşırdım ve dedim ki: kendime niyet ederek ona baktım ama acaba başka biri mi olacak başka bir aşka mı yelken açacak :) Bu yüzden işi uzmanlarına danışayım dedim. Benim üstteki yorumumu okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir yanlış anlaşılma var sanırım. Bu açılımı ona yaptım. Belirleyici kart Para Kralı ama kendime niyetle yaptım. Yani ne durumdayız ne olacak bu işin sonu şeklinde :)Birbirimizi biraz incittik, o yüzden bu kadar olumlu kartlar çıkınca şaşırdım ve dedim ki: kendime niyet ederek ona baktım ama acaba başka biri mi olacak başka bir aşka mı yelken açacak :) Bu yüzden işi uzmanlarına danışayım dedim. Benim üstteki yorumumu okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız :)

Tamam o zaman . :) Diğer arkadaşların yorum yapmasını bekleyelim. :)

Atelia

Banlı Kullanıcı
Diğer arkadaşlar hiiiiç oralı değil :)
Yorumunuz için teşekkür ederim Tai Chi Chuan. Güzel bir yorumdu, umarım güzel olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yorumunuz için teşekkür ederim Tai Chi Chuan. Güzel bir yorumdu, umarım güzel olur.

İnanırsanız güzel olur.Bu tarot gibi fal bakımlarını yorumladıktan sonra onun gerçekleşmesi bir bakıma size bağlıdır siz inanırsanız gerçekleşir . :)
Sevgiyle kalın. :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Konusu açılmısken izninizle araya girmek istiyorum ben tarot kartı eğitimi almak istiyorum acaba mabette böyle bir eğitim veriliyormu ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Herkes iyi bir kart yorumcusu olmayabilir. Bu yüzden de zihninizi yanlış yönlendirmek istemeyebilir sitedeki bulunan kişiler. Böyle bir durumda hiçç oralı demek benim kanaatimce saygısızlıktır. Lütfen biraz daha özenli olalım.

Yoruma gelirsek şu anki bu kişiyle ilgili geleceğin ve durumunda herşey ne şartlarda ve nasıl olursa olsun çok güzel olacak diyebilirim. Yani hayırlısı senin için ne ise o seni mutlu edecek. Geçmişte uzun bir dönem yanlız olduğun görülüyor. Ama bunun neticesinde güzel bir birliktelik müjdeleri genelde almışsın. Ama şansına çok uzun sürmemiş hiç biri. Hayalinde seni olduğu gibi kabul edecek onun da seni aynı şekilde kabul edeceği bir evlilik nişan ya da benzeri bir beraberlik yaşamak görülüyor. Ama gelecekte kısa boylu, hafif tombili, sakin görünen ama itaat edilmeyi seven açık renk saçları olan ve birden fazla çocuğu olan bir kadının (muhtemelen annedir bu) aşk hayatınızda bir engeli olacağı görülüyor. Siz evliliğe gidecek mutlu bir yuva hayal ediyorsunuz. Ama çevreniz ve arkadaşlarınız bunun olacağını düşünüyor ama daha zamanı olduğunu herkes söylüyor ve biliyor. En büyük engeliniz kalp kırıklıkları. Bu kişinin sizin yüzünüzden kalbi kırılabilir. Ve daha hazır olmadığı için taşıyamayacağı yükler altına girebilir. Bu da kişinin önünü görmesine engel olacaktır. Sonuçta evet bu kişi size teklif ile geliyor. Tamam teklifle geliyor da böyle bir durumda son kartın üzerine teklif sonucunda ne olacak demeli ve kart açmalısınız. Böyle bir durumda yeni bir ilişki başlıyor ve siz teklifi kabul ediyorsunuz. Bakımı yapılan kişinin erkek olduğu çok belli ama bazı yerlerde siz demiş olabilirim. Artık siz gerekeni anlarsınız. Sevgi ve Işıkla...

zengindenizxx

Kayıtlı Üye

1. Asa 8
2. Kupa 3
3. Münzevi
4. Değnek 6
5. Kupa 2
6. İmparatoriçe
7. Kupa 10
8. Değnek 1
9. Değnek 10
10. Kupa Şövalye

Kartların hangi anlama geldiğin bildikten sonra yorumlamak pek zor değildildir diyorum ve naçizane yorumumu ekliyorum.

Çok güçlü bir durumda iken,
Basit bir aşk olayı tüketmiş,
Birçok kazanımlarını kaybetmiş,kullanılmış ,
Hatta depresyona girmiş ve terkedilmiş
Bir başka kişiden gördüğü destek sayesinde toparlanıyor,
Durumu düzeliyor , maddi pek kazanım elde edemese de, ruh hali düzeliyor, hayatı paylaşıyor ve mesut bir şekilde karşılıklı büyük aşka yelken açıyor.

Ustalar affetsin :)Yorumumun doğruluğunu değerlendirirlerse sevinirim.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Herkes iyi bir kart yorumcusu olmayabilir. Bu yüzden de zihninizi yanlış yönlendirmek istemeyebilir sitedeki bulunan kişiler. Böyle bir durumda hiçç oralı demek benim kanaatimce saygısızlıktır. Lütfen biraz daha özenli olalım.

Yoruma gelirsek şu anki bu kişiyle ilgili geleceğin ve durumunda herşey ne şartlarda ve nasıl olursa olsun çok güzel olacak diyebilirim. Yani hayırlısı senin için ne ise o seni mutlu edecek. Geçmişte uzun bir dönem yanlız olduğun görülüyor. Ama bunun neticesinde güzel bir birliktelik müjdeleri genelde almışsın. Ama şansına çok uzun sürmemiş hiç biri. Hayalinde seni olduğu gibi kabul edecek onun da seni aynı şekilde kabul edeceği bir evlilik nişan ya da benzeri bir beraberlik yaşamak görülüyor. Ama gelecekte kısa boylu, hafif tombili, sakin görünen ama itaat edilmeyi seven açık renk saçları olan ve birden fazla çocuğu olan bir kadının (muhtemelen annedir bu) aşk hayatınızda bir engeli olacağı görülüyor. Siz evliliğe gidecek mutlu bir yuva hayal ediyorsunuz. Ama çevreniz ve arkadaşlarınız bunun olacağını düşünüyor ama daha zamanı olduğunu herkes söylüyor ve biliyor. En büyük engeliniz kalp kırıklıkları. Bu kişinin sizin yüzünüzden kalbi kırılabilir. Ve daha hazır olmadığı için taşıyamayacağı yükler altına girebilir. Bu da kişinin önünü görmesine engel olacaktır. Sonuçta evet bu kişi size teklif ile geliyor. Tamam teklifle geliyor da böyle bir durumda son kartın üzerine teklif sonucunda ne olacak demeli ve kart açmalısınız. Böyle bir durumda yeni bir ilişki başlıyor ve siz teklifi kabul ediyorsunuz. Bakımı yapılan kişinin erkek olduğu çok belli ama bazı yerlerde siz demiş olabilirim. Artık siz gerekeni anlarsınız. Sevgi ve Işıkla...
Saygısızlık yapmak değildi maksadım, kusura bakmayın.
Söylemeye çekiniyorum 11. kart şeytan çıkmıştı Yule.