lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinsi

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar öncelikle belirtmek isterimki yorumlarınıza değil tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi kuzenim var eden kaçtı 3 gün oldu eve dönmesini istiyorum gittiği yerde güvende ama bi kızın yeri evlenene kadar evidir bizim buraların kuralı böyle. Bana yardımcı olurmusunuz
Teşekürler

AJA

Elit Üye
Tüm tecrübelerime dayanarak derim ki ; 155 arayın kuzeninizi getirsinler geri.Kesin ve zahmetsiz masrafsız yol :)

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Tüm tecrübelerime dayanarak derim ki ; 155 arayın kuzeninizi getirsinler geri.Kesin ve zahmetsiz masrafsız yol :)

O da olmazsa döndürme büyüleri var ama genelde ayrılan sevgililer için..Araştırırsanız bulabilirsiniz..Ve dua edin

gümüş

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar öncelikle belirtmek isterimki yorumlarınıza değil tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi kuzenim var eden kaçtı 3 gün oldu eve dönmesini istiyorum gittiği yerde güvende ama bi kızın yeri evlenene kadar evidir bizim buraların kuralı böyle. Bana yardımcı olurmusunuz
Teşekürler

Anladığım kadarı ile gittiği yer akraba ya da aile dostu bir ev. Büyükler ve gittiği evin büyükleri kuzeninizle uygun bir dille konuşup ikna etmeliler ve muhtemelen zaten öyle de yapacaklardır. Sabırlı olun.
Soru yanıtlandığı için kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...