Bu bir Psişiklikmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfed

Kayıtlı Üye
İnsanların ne zaman mutlu, ne zaman üzgün olduğunu anlayabiliyorum. Benim hakkımda kötü düşünen kişileride anlayabiliyorum. Nasıl olduğunu bilmiyorum, ekstra bir çabada harcamıyorum ama anlıyorum işte. Bu pisikolojide iyi olmakmı yoksa psişik bir yetenek mi? psişik yetenekse ne olabilir ?

Biraz netten araştırdım durusezi olabileceğimi keşfettim. Bunda Ruhsal özelliklerde önemliymiş örn: En ufak şeye kırılırım, üzülürüm.
Bir şeyi kafama çok takarım rahata erene kadar onun peşinden giderim. Kalabalık ortamlardan nefret ederim örn: lokantaya gitmem, otobüse binmekten nefret ederim, alışveriş merkezlerinde dolanmayı sevmem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hissi bir yapını varsa sizin bir psişik olduğunuzu gösterir. Eğer tutarlı çıkıyorsa. Turalı değilse hissettiğinizi sanıyorsunuz demektir. Diğer özellikleriniz ise sizin antisosyal biri olduğunu ve bazı aksiyetelerinizin olabileceği anlamına geliyor.

arfed

Kayıtlı Üye
Başka ne gibi belirtileri olabilir bunun ? mesela annemin canının sıkıldığını hissettim. Karnım ağırdı ve içim sıkıldı. Ve niteimde sonradan dedemin ameliyat olacağını öğrendim.

alin

Kayıtlı Üye
Durusezide mutlaka sıkıntılı olarak yaşamak zorunda değilsiniz hislerinizi. Örneğin duymak ya da görmek gibi değil de iç ses sanki sadece biliyormuş gibi de gelebilir. Bu durumda ya odaklanmayın sezilerinize ki türlü sıkıntılar çekmeyin ya da kendinizi geliştirerek bir takım ağrılar vs. olarak değil de daha net mesajlar olarak sezinleyebilin. Sitemizde eski konularda, çok sayıda yöntem mevcuttur bu yetileri arttırmayla ilgili. Şunu da eklemek isterim; odağınız nereyi besliyorsa, o yetiniz artabilir ancak bunu sabır ve inançla ilerletmek önemlidir.

Sevgiyle...

kimyaci

Kayıtlı Üye
Bir usta elinde yoğurulup ihtişamlı bir kalıpla estetik yapıda ortaya çıkmaya müsait bir cevher gibi geldi bana.
Enerjini değerlendirebilirsen ne mutlu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...