Sizce Durugörümü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MatchGirll

Kayıtlı Üye
1-2 yıl öncesinde nasıl desem bazen rüyamda gördüğüm olaylar o gün veya ertesi gün yaşanıyordu.Ya da rüyamda tanımadığım bir kişi görüyor ve aynı kişiyle günlük hayatta karşılaşıyordum.Bu durugörü olabilirmi? Ayrıca dediğim gibi 1-2 yıl öncesindeydi artık böyle şeyler olmuyor ve bu yeteneği tekrar kazanmak istiyorum.Forumda arama yaptım üçüncü gözüm tıkanmış olabilirmiş ve bir konu buldum Başmelek Rafael'i çağırıyor ve üçüncü gözümüzü açmasını rica ediyormuşuz.Bunu denemek istiyorum.Ama düşününce de biraz basit geliyor işe yararmı sizce ve bu kadar kolaysa herkes yapabilir o zaman biraz kararsız kaldım doğrusu deneyenler varsa yorumlarını bekliyorum. :Angel_anim:

Ayrıca yeni üye oldum o yüzden forum nasıl işliyor pek bilmiyorum,kuralları okudum atlamış olabilirim bazılarını o yüzden bir yanlışım olduysa uyarın lütfen :)

İyi günler dilerim :)

C

cengo

durugörü olabilir.bende de bunun benzeri birşey var.günde boş vaktin olduğunda 10-15 dakika meditasyon yap ve ardından başmelek raphael ve mikailden yardım iste.gerçekten yardımcı olur.sevgilerle. :)

MatchGirll

Kayıtlı Üye
durugörü olabilir.bende de bunun benzeri birşey var.günde boş vaktin olduğunda 10-15 dakika meditasyon yap ve ardından başmelek raphael ve mikailden yardım iste.gerçekten yardımcı olur.sevgilerle. :)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim,deneyeceğim. :) İnşallah olur ,hayırlı akşamlar dilerim :)

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Matchgirll, sizin bir dönem durugörü yatkınlığınız var iken, sonrasında azalmış anladığım. Artması da azalması da kişinin belirli dönemlerinde yaşanabilir. Size ilk önerim, o dönem hayatınızda neler vardı ki bunları yaşıyordunuz ve bu dönem nelerden sonra azaldı da şimdi yaşanmıyor. Örneğin ehil olmayan kişilere anlatmak, işin enerjisini düşürmek, negatif enerji yükleyecek, küçümseyecek enerjilere maruz bırakmak ya da kendi isteksizliğiniz ve alakadar olmamanız gibi sayısız sebep olabilir.

İlk adım isteğiniz ve sabrınız olursa ve bahsettiğim adımları atarsanız ilerleme yaşanabilir. Bunun dışında, seçeceğiniz hangi uygulama olursa olsun, işe yarar mı yok basit vb. yorumlar yaparsanız işe yararlığı da olmayacaktır.

Yeterli yanıt verildiğinden konu kilit.
Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...