Varlıklarla artık iletişime geçemiyorum. yardım lütfen.

striker

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.
forumda açtığım bir kaç konuda yaşadığım olağanüstü olayların hem tatlı korkusu hemde sıradışılığı benim hayatımda kendime olan özgüvenimi okadar çok arttırdı ki, anlatılmaz bir güven duygusu ve birazcıkta kendimi özel hissetme egosuyla birlikte, görüp duyduğum her daveti gerçekleştirmeye başladım. öyle zamanlar geldiki deneyimleri doğaya göre kendi kurgularımla bir deney haline getirip hertürlü varyasyonları dener olmuştum. yaşadığım en ilginç olaylarda evimde meydana gelen kapılardaki yuvarlak delikler gibi birçok değişik hasardan sonra birde beynimde yankılanan ismin sahibini bulduktan sonra hayatım çok değişik ve olağanüstü bir boyut aldı.
varlıkları artık net ve tamamen anlamak bilmek görmek istiyordum. günlük hayatımda belli zaman dilimlerinde yoğunluğu baskıyı ve sesi sürekli duyardım. fakat hayatımda son bir aydır bir değişiklik oldu.
ortam değiştirme durumund akaldım ve kendimi ister istemez ateist fikirli bir kaç kişiyle günlük paylaşımları beraber yaparken buldum, onların bakış açısı fikirleri benim inancım fikirlerim karşılıklı ispat çabaları derken, ben bu varlığın bana verdiği ismi sahibini yerini mekanını söyledim. amacım Allahın var olduğunu görünmeyen varlıkların bana bildirdiği aksi halde bilmemin mümkün olmayacağı durumları anlattıktan sonra bu kişilerle iletişimimde kopukluk oldu ve ortamlarımızda kopmalar başladı. o günden şuana kadar yaklaşık 1 aydır hergün yaşadığım olayların tamamı kesildi, hiçbiir etki tepki iletişim ve beynimde benle konuşan sese kadar hepsi bitti, ben olayları anlattıktan sonra hayatımdaki olağandışı kabul ettiğim bütün herşey sona erdi, bu benim oldukça moralimi bozdu. kendimi eksik hissetmeye başladım ve 1 aydır moralim çok bozuk. hayatımda artık bağışıklık etkisi yapan olayların tamamen birden bitmesine anlam veremiyorum. artık varlıkları hissedemiyorum, yoğunluk sıfır etki sıfır hissiyat tamamen kayboldu bende, birden bire oluşan bu değişiklik çok canımı sıkıyor. sorun gibi görünmese de bu bende olan birşeylerin eksikliğinin belirtisi diye düşünüyorum. artık hangi daveti yaparsam yapayım ne bir etki oluyor ne bir yoğunluk. bomboş bir süreç geçiriyorum. bunun sebebini açıklayacak her türlü yoruma ihtiyacım var.
teşekkür ediyorum.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Enerjiniz düşmüştür.aradaki kopukluk sizde bu etkiyi oluşturabilir.bir süre dinlenmeniz gerekebilir...

alin

Kayıtlı Üye
Sayın striker, öncelikle çok fazla sayıda denemeler aynı dönemlerde ise ve üst üste yapılmışsa, zaten olayın zemininde alt bir kargaşa yaratmıştır. Şöyle ki; bir basit yemek yapma hazırlığında dahi, domatesi de koyayım aman olmadı şeker de ekeyim demeyiz. Yaptığınız her bir ayrı uygulama, deneme, siz ne kadar hazır olursanız olun, enerjiniz ne kadar yeterse yetsin, kısmi bir karmaşa yaratmıştır.

Sonrasında ise, bir anda kendinizi ateist insanlarla bulmazsınız, hayatımıza her kim giriyorsa tesadüf değildir. Ya deneniriz ya çekim yaparız. Siz belki de sizdeki durumlardan emin olduğunuz için bunları artık ispat etmeliyim dediğiniz birilerini çektiniz hayatınıza, bu da doğal, bilinçli olmasa da bilinçaltı bunu çekmiştir. Yalnız bundan sonrası da bizim aynı zamanda denenmemizdir. Birilerine ispat amaçlı bir şeyler sunmaya kalkmak, bize egomuzun oyunudur. Siz her ne yaparsanız yapın, karşıdaki kişi hazır olduğu kadar ve kalıbı her ne kadarsa o kadarını alacaktır. O an yaşananların ardından, bu geri çekilme pek sürpriz olmamış.

Varlıklarla irtibat hala istiyorsanız, bu süre yine üst üste denemeler yapmanızı önermem pek. Siz uğraştıkça, her seferinde yeni bir enerji karmaşası doğacaktır. Size önerim, yaptığınız durumun yinelenmeyeceğini, önce kendinize söyleyin. Sonra da bu durumu yaşayın. Şayet hala yaşama ihtimaliniz varsa, sizdeki olgunluk, sabır ve o enerjiye hazır oluş, değer bulacaktır. Aksi takdirde, hem sizin enerjinizden çalınır, hem de daha da uzaklaşırsınız.

Sevgiyle...

striker

Kayıtlı Üye
Sayın striker, öncelikle çok fazla sayıda denemeler aynı dönemlerde ise ve üst üste yapılmışsa, zaten olayın zemininde alt bir kargaşa yaratmıştır. Şöyle ki; bir basit yemek yapma hazırlığında dahi, domatesi de koyayım aman olmadı şeker de ekeyim demeyiz. Yaptığınız her bir ayrı uygulama, deneme, siz ne kadar hazır olursanız olun, enerjiniz ne kadar yeterse yetsin, kısmi bir karmaşa yaratmıştır.

Sonrasında ise, bir anda kendinizi ateist insanlarla bulmazsınız, hayatımıza her kim giriyorsa tesadüf değildir. Ya deneniriz ya çekim yaparız. Siz belki de sizdeki durumlardan emin olduğunuz için bunları artık ispat etmeliyim dediğiniz birilerini çektiniz hayatınıza, bu da doğal, bilinçli olmasa da bilinçaltı bunu çekmiştir. Yalnız bundan sonrası da bizim aynı zamanda denenmemizdir. Birilerine ispat amaçlı bir şeyler sunmaya kalkmak, bize egomuzun oyunudur. Siz her ne yaparsanız yapın, karşıdaki kişi hazır olduğu kadar ve kalıbı her ne kadarsa o kadarını alacaktır. O an yaşananların ardından, bu geri çekilme pek sürpriz olmamış.

Varlıklarla irtibat hala istiyorsanız, bu süre yine üst üste denemeler yapmanızı önermem pek. Siz uğraştıkça, her seferinde yeni bir enerji karmaşası doğacaktır. Size önerim, yaptığınız durumun yinelenmeyeceğini, önce kendinize söyleyin. Sonra da bu durumu yaşayın. Şayet hala yaşama ihtimaliniz varsa, sizdeki olgunluk, sabır ve o enerjiye hazır oluş, değer bulacaktır. Aksi takdirde, hem sizin enerjinizden çalınır, hem de daha da uzaklaşırsınız.

Sevgiyle...

teşekkür ediyorum sayın alin...
yanlız içimdeki bu büyük üzüntü ve pişmanlık duygusunu atamıyorum, çok özel durumlarım ve birçok kişinin belkide hiç yaşamadığı 3 boyutlu dünyada tarifi olmayan olgularla tanışıp, sırlı birçok olayı hayatımda görmek, monoton hayatıma renk katıyordu, günlerimde her an bir süpriz duygusunun oluşma ihtimali bile beni heyecanlandırıyordu. akşam yatağa girince o atmosferi zaten anlatmam mümkün değil, açıkcası varlıkları günden güne daha iyi anlamaya başlayıp, onları tanımayı, onların etrafımda yaydığı enerjinin verdiği korku ve haz duygusu birçok olayın 1 ayı aşkın süredir tamamen yok olup bitmesi beni çok üzdü. ispat etmek istediğim durumları ifşa ettim, sonuçta şuan artık en küçük bir tepki dahi hissedemiyorum, yoğunluk sıfır atmosfer sıfır, bütün bildiğim bulduğum davetleri yapıyorum tütsü güzel kokular bulunduruyorum ama hiçbir netice yok. zaten varlıkların gelişlerini direk hissedebiliyordum şuan hiçbir etki hissetmiyorum bu duruma da ben kendim sebep oldum. açıkcası ne yapacağımı hiç bilemiyorum.