yaptığım psi ball mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben forumdada yeniyim psişik güç olayındada yeniyim , burada ve pek çok farklı sitede psi ball ile ilgili yazıları okudum ben enerjimi ateşten almayı seçiyorum misal bir mum yakıyorum 2-3 dakika kadar odaklanıp enerjimi çekiyorum ve ellerim ile top yapmaya çalışıyorum 2 elimin arasında imaje ediyorum siyah bir top oluyor fakat kontrolünü kaybediyorum zaman zaman istediğim gibi yönlendiremiyorum sizce bu psi ball mı yoksa imaje ettiğim olay yanlışmı? birde yaptığım top nedense fındık kadar oluyor okadar imaje edebiliyorum bilgilendirirmisiniz beni hepinize şimdiden teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar ben forumdada yeniyim psişik güç olayındada yeniyim , burada ve pek çok farklı sitede psi ball ile ilgili yazıları okudum ben enerjimi ateşten almayı seçiyorum misal bir mum yakıyorum 2-3 dakika kadar odaklanıp enerjimi çekiyorum ve ellerim ile top yapmaya çalışıyorum 2 elimin arasında imaje ediyorum siyah bir top oluyor fakat kontrolünü kaybediyorum zaman zaman istediğim gibi yönlendiremiyorum sizce bu psi ball mı yoksa imaje ettiğim olay yanlışmı? birde yaptığım top nedense fındık kadar oluyor okadar imaje edebiliyorum bilgilendirirmisiniz beni hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Eğer ellerinizde gerçekten top gibi bir şeyi hissedebiliyorsanız imajineniz başarılı oluyordur.Ama rengini neden siyah imajine ettiğinizi anlayamadım.Tamam ateşten enerji almaya çalışıyorsunuz ama ateş karanlık enerji vermez ki . :)

Boyutunu siz ayarlayabilirsiniz.Ellerinizle onu ovalıyormuş gibi yapı ve git gide büyüdüğünü imajine edin. :)
Psi ball fırlatmak ileri bir tekniktir oluşturabilirsiniz ama onu enerji olarak fırlatmanız zordur.
Tai Chi dövüş sanatında bile enerji topu yapıp fırlatmak için uzun zamanlar çalışılıyor. :)

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Acaba enerji topu yaptığımı düşünüp yapamıyormuyum anlamıyorumki ellerimde hissediyorum ellerimi genişletip daralttğım halde büyütemiyorum onu :)) minicik kalıp duruyor biraz ilgilenmezsem sönüp gidiyor :) sanırım beceremicem , cevabınız benim için açıklayıcı oldu teşekkür ederim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Acaba enerji topu yaptığımı düşünüp yapamıyormuyum anlamıyorumki ellerimde hissediyorum ellerimi genişletip daralttğım halde büyütemiyorum onu :)) minicik kalıp duruyor biraz ilgilenmezsem sönüp gidiyor :) sanırım beceremicem , cevabınız benim için açıklayıcı oldu teşekkür ederim

Çalışma sırasında yapamıyorum,yapamayacağım gibi şeyler düşünmeyin eğer düşünüyorsanız.
Ellerinizi genişlettikçe enerjinin avuçlarınızdan dışarı çıkıp topu daha da büyüttüğünü imajine edebilirsiniz. :)
İnanarak yaparsanız başarırsınız.Bu arada enerjini topunu oluşturduktan sonra onu direk hemen büyütmeye çalışmayın.Her gün azar azar büyütmeye çalışın bu sizi ilerletir. :)

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
peki denicem acaba ateşten enerji alma olayını doğrumu yapıyorum , enerji alma konusunda bana yardımcı olabilicek bi kaç şey söylermisiniz çok meşgul ettim sizi ama kusura bakmayın öğrenmeye çalışıyorum sadece :)

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok sabır, çok çalışma, çok inanç. Genel geçer kuralları budur. Bir kaç deneme, hatta bir kaç ay denemede bile, acaba mı olmuyor mu demeden çalışmaların devamı gelmeli. Enerjinizi sürekli yukarıda tutmalısınız. Her gün, düzenli nefes çalışmaları ve meditasyon gerekli. Bunun dışında, her kişinin enerjisi kendine özeldir, şunu bunu yap demek havada kalır.Zaten aldığınız genel bilgilerle birlikte odak, inanç, sabır, azim olmalı, özellikle kinezi, psi ball çalışmalarında ve diğer benzer uygulamalarda.

Yaptığınız da psi ball olma yolundadır ancak devamı gelir mi ne kadar yapabilirsiniz ya da ne kadar sürer, bunu siz deneyimleyeceksiniz pes etmeden.
Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...