Yeteneğim ney?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zero2442

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlaor ben bi süredir psişik yeteneklerle ilgileniyorum.Size bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim:)Yaklaşık 1 hafta önce arkadaşlarım renk tutuyordu bende renkleri bilmeye çalışıyordum.2 si birlikte konuşarak renkleri seçiyolardı ben biraz bekledim beklerkende kendi kendime içimden "Mor ve yeşili seçicekler" dedim ve bende bazen şu oluyo mesela kırmızı ve mavi seçicekler diyorum eğer bi ağırlık tarzı bişey hissetmezsem seçmiyolar fakat bu sefer gerçekten mor ve yeşilde hissettim ve "eminim kesin bunu seçcekler hissediyorum"dedim sonrada mor ve yeşili seçtiler ben çok şasırdım çünkü bilmiştim sizce bu ne tarz bi yetenek?Yani sizce hangi yeteneğe odaklanmalıyım? Şahsen ben hipnoz veya benzeri şeyleri yapmak istemiyorum daha çok mesela kinezi çeşitleri yapmak istiyorum size sorularım şunlar:
1-Yeteneğim varmı? Varsa ney?
2-Yeteneğim varsa hangi çeşit kineziyi yapabilirim
Cevaplarsanız sevinirim okuduğunuz için teşekkürler:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlaor ben bi süredir psişik yeteneklerle ilgileniyorum.Size bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim:)Yaklaşık 1 hafta önce arkadaşlarım renk tutuyordu bende renkleri bilmeye çalışıyordum.2 si birlikte konuşarak renkleri seçiyolardı ben biraz bekledim beklerkende kendi kendime içimden "Mor ve yeşili seçicekler" dedim ve bende bazen şu oluyo mesela kırmızı ve mavi seçicekler diyorum eğer bi ağırlık tarzı bişey hissetmezsem seçmiyolar fakat bu sefer gerçekten mor ve yeşilde hissettim ve "eminim kesin bunu seçcekler hissediyorum"dedim sonrada mor ve yeşili seçtiler ben çok şasırdım çünkü bilmiştim sizce bu ne tarz bi yetenek?Yani sizce hangi yeteneğe odaklanmalıyım? Şahsen ben hipnoz veya benzeri şeyleri yapmak istemiyorum daha çok mesela kinezi çeşitleri yapmak istiyorum size sorularım şunlar:
1-Yeteneğim varmı? Varsa ney?
2-Yeteneğim varsa hangi çeşit kineziyi yapabilirim
Cevaplarsanız sevinirim okuduğunuz için teşekkürler:)

Yaptığınız şey telekinezi ( Telepati) dir. Telepati ile karşıdaki kişin düşüncelerini okuyabilir hatta yönlendirebilirsiniz.
Forumda bununla ilgili binlerce konu mevcut keşke araştırsaydınız.
Arama yerine telekinezi,telepati yazıp arayabilirsiniz.

Yeni üye olmuşsunuz o yüzden araştırmamışsınız. Bir dahakine araştırıp takıldığınız yeri sorabilirsiniz. Şuan açtığınız konunun cevapları forumda mevcut. :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
kardesim senin yeteneğin ESP duyu ötesi algıdır ve testinide özelden veya burdan izin verilirse link atarm

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kardesim senin yeteneğin ESP duyu ötesi algıdır ve testinide özelden veya burdan izin verilirse link atarm

Testlere fazla güvenmeyin.O testler direk yeteneği belli eden testler değildir.Ve ESP telepatinin,telekinezinin diğer adı sayılabilir. :)

Zero2442

Kayıtlı Üye
Yardımınız için teşekkürler fakat yeteneğime göre bi kinezi yok sanırım yani pyrokinezi gibi :(

gümüş

Kayıtlı Üye
Yardımınız için teşekkürler fakat yeteneğime göre bi kinezi yok sanırım yani pyrokinezi gibi :(

Sorduğunuz soru ile pyrokinezi arasında bağ kuramadım, pyrokinezi mi öğrenmek istiyorsunuz yoksa yeteneğinizin pyrokinezi olduğunu mu düşünüyorsunuz ?
Eğer pyrokinezi hakkında öğrenmek istiyorsanız sitede gerekli paylaşımlar var, araştırabilirsiniz. Örnek :

http://www.gizlimabet.com/search.php?searchid=234789

Yok, yukarıda bahsedip ne olduğunu sorduğunuz yeteneğin pyrokinezi olduğunu düşünüyorsanız yanlış iz üzerindesiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...