Astral seyahat mi yoksa sadece bir düşmü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Selam..Fikirlerinizi öğrenmek isterim Uyku içerisinde astral seyahat olabilirmi? Vefat eden annemi çok özlüyorum, görmeyi koklamayı çok istiyorum...Astral konusunu da pek merak ettiğim ancak denemeye cesaret edemediğim bir dönemde bir rüya gördüm.. İnşaatı yeni biten yeni bir evdeyim temizlik yapıyorum, lavabo-tuvalet fayanslarını siliyorum ..Birden tertemiz tuvaletten düşüverdim, düştüm, düştüm, düştüm...Yemyeşil bir çayıra indim baktım ellerimde kalın bir ip, yukarı baktım dünya (gezegen) nasıl geri döneceğim diyorum, mümkün değil çok uzakta diyorum.. ben başka bir yerdeyim (gezegen) , ama hiçbir ağaç, tepe dağ yok yemyeşil sonsuz bir çayır.. bir bakıyorum, annemin dizine kafamı koymuşum hasret gderiyorum , annem bembeyaz giysiler içerisinde konuşmuyor, yine aynı şekilde giyinmiş başka kadınlarda var, ... sonra uyanıyorum... Birkaç kere daha böylesi annemi görmeye gittim..Sizce bu astral mıydı.....yoksa sadece bir rüya mı idi...Çok isteyince herhangi bir çalışma olmadan astral mümkün olabilirmi ... Sevgi ve ışıkla kalınız

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Rüya. Astral ile annenizi görmeniz mümkün değil. Fakat Lucid rüya ile anneniz hakkında rüyalar görmeniz, rüyalarınızı yönlendirmeniz mümkün. Fakat rüya aleminde onunla vakit geçirmeniz, gündelik hayatınızda bazı problemler oluşturabilir belirteyim. Sevgiler.

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Teşekkürler..Ne gibi problemler olabilir öğrenebilirmiyim...Sevgi ve ışıkla kalınız.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Gerçek hayata adapte olmakta güçlük çeken var. Gündelik yaşamlarından kopuk oluyorlar. Çünkü lucid rüya ile neyi isterlerse görebiliyorlar, bir nevi rüya aleminde bambaşka bir hayat yaşıyorlar. Lucid rüya sebebiyle uykularını tam alamıyorlar, gündüz yorgun ve bitkin oluyorlar. Uyukluyorlar, uyuma şansı olanlarda gündüz uyuyor. Lucid rüyasız haliyle. Çünkü belli bir enerjiye ihtiyaç duyuyorlar.

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Evet Bella 91 aynen öyleyim.Uykumu alamıyorum, yorgun ve bitkinim.Ama gündüz uykum yok.Çok sık rüya görürüm.Çoğu çıkar, kimi haberci, kimi cevap , aydınlatıcı, kimi saçma oluyor , kimini hatırlamıyorum.Ama çok merak ettiğim yada çok düşündüğüm şeyi yada benimle alakalı bir durumu çok açık seçik olmasada rüyamda görüyorum..Demek Lucid rüya oluyor benimkisi.. Çok teşekkür ediyorum.Sevgi ve ışıkla kalınız..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Evet Bella 91 aynen öyleyim.Uykumu alamıyorum, yorgun ve bitkinim.Ama gündüz uykum yok.Çok sık rüya görürüm.Çoğu çıkar, kimi haberci, kimi cevap , aydınlatıcı, kimi saçma oluyor , kimini hatırlamıyorum.Ama çok merak ettiğim yada çok düşündüğüm şeyi yada benimle alakalı bir durumu çok açık seçik olmasada rüyamda görüyorum..Demek Lucid rüya oluyor benimkisi.. Çok teşekkür ediyorum.Sevgi ve ışıkla kalınız..
Haberci ve bilgilendirici rüyalar ile Lucid rüyayı karıştırmamalısınız. İkisi çok farklı. Lucid rüyayı kişi kendi isteğiyle görür. Annenizi gördüğünüzü söylemiştiniz, rüya mı yoksa astral mı demiştiniz. Bende astral olmadığını, rüya olduğunu söyledim. Rüya ama lucid değil, bilerek gördüğünüz ve kontrol ettiğiniz bir rüya değil sizin ki. Ben size lucid rüyadan bahsedip yapabilecekleriniz hakkında bilgi verdim. Çünkü annenize özlem duyduğunuzu ve bu özlemi gidermek istediğinizi söylediniz. Çok rüya gören bir insansanız yorgun uyanmanız ve uykunuzu alamamış olmanız normal. Lucid rüya sizi daha da yoracaktır.

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Aydınlandım arkadaşım çok teşekkür ederim..Sevgi ve ışıkla kalınız...

67890

Banlı Kullanıcı
rüyamı astralmı olduğunu çok basit bir şekilde anlayabiliriz
gerçi bu tür rüyalarda astraldir.
rüyalar astralde astralin katlarında oluşur.
eğer uyandığınızda terlemişseniz
ve adeta buz kesip üşümüşseniz emin olun
astrale çıkmışınızdır

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
astrale çıkmışınızdır
Dünya aleminden göçmüş olan ruhları astralde göremezsiniz. Kaldı ki astral seyahatte, yaşayıpta astrale çıkmış iki ruh bile birbirini göremez. Ayrıca terleyip buz kesmek çoğu zaman başımıza geliyor. Astrale mi çıkmış oluyoruz yani? Yanlış bir bilgi bu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astrale çıkmışınızdır

Bella'nın dediklerine katılmakla beraber. 1-2 şeyde bende söyleyeyim.

Astral seyahat'e çıkan bir kişi çıktığını hatırlar zaten.Öyle buz kesince anlaşılmaz.Hem kişinin üstü açık olabilir o yüzden buz kesmiş olabilir. :)

Rüya ile Astral seyahat'in yapısı farklıdır. :)
Lucid Rüya bir nevi astral seyahat sayılabilir o da bilinçli yapıldığı için. :)

Kişi astral seyahatteyken başka bir astral bedendeki kişiyi görebilir ama beyaz bir ışık gibi enerji gibi. :)

67890

Banlı Kullanıcı
hemen karşı çıkmayın.
bu bilgi tecrübeyle sabittir.
astral yolla ölülerde gelir.bu lücidde olabilir madde katındada olabilir.
benim yanıma gelen çok oldu.
lücidde astarldir.eğer öyle olmasaydı lücidden yani ruhun ruhsal bölgeden ayrılıp madde katına ruh seyahati gerçekleşemezdi.astral seyahat sadece madde alemde gerçekleşmez.
tüm bunları anlamak için rüya nedir astral nedir ölüm nedir iyi anlamak lazım.
mevlananın mesnevisinde bahsettiği
rüya içinde rüya görmeyi
nasıl algılamak lazım mesela....
ruhumuzun kendisi astral zaten
bunu madde katı rüya katı diye hala ayırıyorsanız
yanlış

iwise

Kayıtlı Üye
astral deyken başka astral de olan birisi normal insan gibi gözükür mü? aynı yerdeyken?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hemen karşı çıkmayın.
bu bilgi tecrübeyle sabittir.
astral yolla ölülerde gelir.bu lücidde olabilir madde katındada olabilir.
benim yanıma gelen çok oldu.
lücidde astarldir.eğer öyle olmasaydı lücidden yani ruhun ruhsal bölgeden ayrılıp madde katına ruh seyahati gerçekleşemezdi.astral seyahat sadece madde alemde gerçekleşmez.
tüm bunları anlamak için rüya nedir astral nedir ölüm nedir iyi anlamak lazım.
mevlananın mesnevisinde bahsettiği
rüya içinde rüya görmeyi
nasıl algılamak lazım mesela....
ruhumuzun kendisi astral zaten
bunu madde katı rüya katı diye hala ayırıyorsanız
yanlış

Astral'de ölülerle görüşemezsiniz.Bu konunun cevabı nettir.Lucid Rüya astral değildir sadece aralarında dediğim gibi bir bağ vardır.O da ikisininde bilinçli olarak yapılmasıdır.Astral seyahatte ruh bedenden çıkmaz .Bu forumda yüzlerce hatta binlerce kez söylendi.Astral seyahatte astral beden ile çıkış yapılır.Rüya astral değildir.

Rüya da ölüleri görebilirsiniz bu normal bir şey.Lucid rüyada da kontrol sizde olduğu bunda da görebilirsiniz.Ama gerçek olarak değil.Astral seyahatte de ölüleri göremezsiniz.

Astral seyahatte ruh ile gezilmez.Kişide enerji beden,astral beden,ruh beden sayısız beden vardır.Siz astral seyahat yaparken astral bedeni kullanırsınız.Astral seyahatte eğer enerjiniz çoksa varlık görebilirsiniz ama gördüğünüzde ne olduğunu anlamazsınız çünkü enerji olarak görebilirsiniz, beyaz bir ışık gibi.Astral seyahat yapan diğer kişileri de görebilirsiniz ama yukarıda söylediğim gibi görebilirsiniz.

astral deyken başka astral de olan birisi normal insan gibi gözükür mü? aynı yerdeyken?

Hayır normal bir insan gibi gözükmez.Beyaz bir ışık gibi ya da enerji olarak,saydam olarak farklı şekilde gözükür. :)

Konu ile daha fazla forumda bulunuyor.Birazcık araştırın . :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
off be off kardesim ruya ile astral karıstırılırmı ya bikere sen lucid rüyadan astrale cıkabılırsın ama normal rüyadan geçemessin astrale astral cok ayrı bir dünyadır + çıkışı vardır ruhun bedenden ruh çıkmaya başlayınca çoğu kişi biraz korku biraz haz yaşadıgını söylüyor evet doğrudur ama rüya ile astral cok ayrı dünyalardır sağlık ve ışıkla.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
off be off kardesim ruya ile astral karıstırılırmı ya bikere sen lucid rüyadan astrale cıkabılırsın ama normal rüyadan geçemessin astrale astral cok ayrı bir dünyadır + çıkışı vardır ruhun bedenden ruh çıkmaya başlayınca çoğu kişi biraz korku biraz haz yaşadıgını söylüyor evet doğrudur ama rüya ile astral cok ayrı dünyalardır sağlık ve ışıkla.

Bana mı söylediniz anlayamadım . :) Çünkü ben karıştırmadım da . :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
@Tai Chi Chuan hayır kesinlikle size demedim çok saydığım bi kişisiniz bu konularda bilgilisiniz benim sözüm IŞIKGÜCÜ isimli arkadaaşa

67890

Banlı Kullanıcı
astraldede ölülerle görüşebiliriz.şuna aslında ölü demesek durum daha iyi anlaşılır.
bazı ruhlar madde katından ayrılamaz .bazıları ayrılmak istemez .( evrende rızalık rızasının alınması diye bir kanun vardır.)
bunun sebeplerinde bazıları şunlar :
bazı ruhlar manevi tarafları gelişmemiştir madde katını bırakıp gitmek istemezler
bazı ruhlar sevdikleri üzüntülü oldukları için onları bırakıp gitmek istemezler
bazılarıda hernereye gittiyseler ordan sevdiklerine yardım etmek için buraya izin dahilinde gelebilirler
bazılarının yanındada buraya gelirken eşlikçileri olur.
intihar eden ruhlarda madde katından hata yaptıkları için buradan ayrılamazlar belli bir süre
şimdi bu insanlar bu dünyaya gelebiliyorlarsa kalabiliyorlarsa astraldede bizlere görünebilirler.
bu madde katının astralidir seyahatidir.
yok eğer siz madde katında bir seyahatte değilseniz(ki ruh uykudayken seyahattedir yüksek benliklerimiz daha yüksek alemlerddedir bunları hatırlamayız) uykudaysanız yanınıza gelen bir ruh veya herhangi bir varlık
size dokunduğunda astral bedeninizi harekete geçirir lücid yaşarsınız.
sadece boyut frekans titreşim farkı vardır.
her ikiside ruhun seyahatidir.

ışıkgücüne birşey yazacaktım yazmayı unutmuşum
o bahsettiğin yemyeşil yerlerde kendimi birkaç gün imgelemiştim çünkü ihtiyacım vardı
arkadaşın biri seni yemyeşil bir yerde lücid ortamında gördüm demişti
bu tür imgesel alanlar bizlerin kendi alanlarımız
ve gördüğün gibi bize düş gibi görünsede gerçekte var olan yerler
buraya dönünce oraları hayal düş zannediyoruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
astraldede ölülerle görüşebiliriz.şuna aslında ölü demesek durum daha iyi anlaşılır.
bazı ruhlar madde katından ayrılamaz .bazıları ayrılmak istemez .( evrende rızalık rızasının alınması diye bir kanun vardır.)
bunun sebeplerinde bazıları şunlar :
bazı ruhlar manevi tarafları gelişmemiştir madde katını bırakıp gitmek istemezler
bazı ruhlar sevdikleri üzüntülü oldukları için onları bırakıp gitmek istemezler
bazılarıda hernereye gittiyseler ordan sevdiklerine yardım etmek için buraya izin dahilinde gelebilirler
bazılarının yanındada buraya gelirken eşlikçileri olur.
intihar eden ruhlarda madde katından hata yaptıkları için buradan ayrılamazlar belli bir süre
şimdi bu insanlar bu dünyaya gelebiliyorlarsa kalabiliyorlarsa astraldede bizlere görünebilirler.
bu madde katının astralidir seyahatidir.
yok eğer siz madde katında bir seyahatte değilseniz(ki ruh uykudayken seyahattedir yüksek benliklerimiz daha yüksek alemlerddedir bunları hatırlamayız) uykudaysanız yanınıza gelen bir ruh veya herhangi bir varlık
size dokunduğunda astral bedeninizi harekete geçirir lücid yaşarsınız.
sadece boyut frekans titreşim farkı vardır.
her ikiside ruhun seyahatidir.

Artık bir şey demiyorum size o kadar anlattık hala dediğim dediksiniz.Astral ruh seyahati değildir en başta bunu bilmeniz lazım.Ve ölüler ile görüşülemez. Lucid rüya astral seyahat türü değildir. Lucid de siz evreni bile yok edebilirsiniz bu gerçek mi oluyor sizce ? Astral ise gerçektir her şey.

67890

Banlı Kullanıcı
nedemek dediğim dediksin.
illa senin gibi düşünmek zorundamıyım.
kaldıki daha bu forumlar yokken sizler buralarda değilken
netteki sprütüel ortamlardaydım
ilk kurulan sitelerdeydim
müsaade etde birşeyler pylaşalım

bu bilgileri yazdıysam demekki bazı şeyler yaşamışım
evren karşıma bazı şeyler çıkarmış ve öğrenmişim.
insanlarla bunları paylaşmışım
at gözlüğü takarsan hem içindeki hem dışındaki evrenden birşeyler öğrenemezsin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
nedemek dediğim dediksin.
illa senin gibi düşünmek zorundamıyım.
kaldıki daha bu forumlar yokken sizler buralarda değilken
netteki sprütüel ortamlardaydım
ilk kurulan sitelerdeydim
müsaade etde birşeyler pylaşalım

bu bilgileri yazdıysam demekki bazı şeyler yaşamışım
evren karşıma bazı şeyler çıkarmış ve öğrenmişim.
insanlarla bunları paylaşmışım
at gözlüğü takarsan hem içindeki hem dışındaki evrenden birşeyler öğrenemezsin.

Bana dediğiniz söz sizin için de geçerli .Çünkü sizde başka şeyleri öğrenemezsiniz. :) İlk kurulan sitelerde olmanız bilgili olmanızı gerektirmiyor.Ve konu kapansın daha fazla uzamasın sadece forumda uzman,bilgili kişiler,yıllarını vermiş kişiler tarafından yazılmış yazılar bulunuyor onları okuyun . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...