Yıllar Önce Yaşadıklarım

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
20 yıl önce yatağa yattığım anda cinlerin aralarında konuşmalarını duyardım ama konuşmaları anlaşılmaz bir şekilde idi ve gözümü kapattığımda kırmızı iskelet kafaları,buynuzlu çirkin suretler görürdüm.İlk önceleri doğal olarak biraz endişelendim ve bundan rahatsız oluyordum,ama içimde korku felan yoktu.Kafirun suresini okuyunca ve dua edince konuşmalar bitiyordu,ALLAH'a her zaman dua ediyordum. ve okumam da çok kuvvetli olduğu için hemen tesir ediyordu
ve benim bir gümüş levha üzerine arapça (La havle vela kuvvete illa billah)yazılı bir kolyem vardı.Bunu da boynuma takınca sesler kesiliyordu.Bunu defalarca tecrübe etmiştim.Bizim bir komşumuz vardı.Çok iyi kalpli bir bayandı.Bu komşumuz.cinlerle görüşürdü.Bende bazen ona kendi hakkımda sorular sorardım,oda bana cevaplardı ve bilgiler verirdi.Aradan 1 yıl geçmişti.Bir gün bizim evin önünden geçerken,o komşumuzla karşılaştım ve selam verip yanından geçerken birden şunu söyledi.Artık seni korkutmayacaklar dedi ve ben birden şaşırdım gerçektenmi dedim,komşumuz da evet öyle karar almışlar dedi.Ne söyleyeceğimi şaşırdım ve teşekkür ettim.O gün gece yatağıma yattım ama içimde yine bir endişe vardı ve o gün gerçekten hiç bir görüntü görmemiştim ve konuşmalarını da duymamıştım.Ertesi gün gece yine yattım ve tam gözlerimi kapattım bu sefer de ne göreyim?
Yeşil yüzlü ve sakallı kişiler görmeye başladım.Nereye baksam onların yüzlerini görüyordum.Bir çok hocaya gitmiştik ama hiç biri bakmak istemedi ve ben bunu anlayamamıştım.
Daha sonra bir hocaya daha gitmiştim,başımdan geçenleri anlatmıştım hocada ayetler okudu ve bakım yaptı.Bunlardan çekinme demişti.İçlerinde Müslüman padişahlarda var bunlar taife dir çok güçlü cinlerden dedi.ve 3 tane de hristiyan kadın var dedi ama bunlar da iyiler demişti.Sana zarar vermiyorlar dedi.Hatta isimlerine kadar söylemişti.Daha bir çok sırlı bilgiler verdi yol gösterdi ama burasını atlıyorum ve sonunda artık iyice rahatlamıştım.Sonra aradan uzun zaman geçti,Hocamdan çok şeyler öğrendim yıllar ilerledikçe insan iyiyi ve kötüyü daha iyi anlıyor.ilim alanında çok çalıştım ve olaylar iyice gelişti ve Şu an hiçbir şeyden çekinmiyorum.ALLAH' a şükürler olsun.Evet arkadaşlar belki insan ilim öğrendikçe ve yaş ilerledikçe daha sağlam ve daha bilgili oluyor.İnsanın geleceği davranışlarıyla bağlantılıdır.Gideceğimiz yolu iyi bilmeliyiz.
ALLAH katında her kul eşittir bu insan olsun,cin olsun farketmez üstünlük hangi maddenin üstün olduğu değil veya kimin daha zengin olduğu da değil ve üstünlük sadece takva ile olur.
Benim en büyük silahım iman ve dua idi.Siz yeterki kalpden okuyun,ALLAH 'tan herşeyin hayırlısını isteyin,ALLAH kimseyi sahipsiz bırakmaz.ALLAH kullarını gözetip koruyandır Hafız'dır.İnsanı ayakta tutan iman ve duadır.Dilinizden ve gönlünüzden dua yı eksik etmeyin.

Yüzünüz nurlu Gönlünüz huzurlu olsun...

Maksimilyanus...