Biyokinezi ve reiki hakkında yardım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konsantre olarak biyokinezi yapılabilir mi ? Yada reiki ? Yardımcı olursanız sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar konsantre olarak biyokinezi yapılabilir mi ? Yada reiki ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Reiki biyokineziden farklıdır. Reiki konusunda tam bilgim yok .Biyokinezi çok zordur.Uzun çalışmalar ister.Sadece konsantrasyon ile yapılamaz.İleri bir imajinasyon ve inanç lazım.Biyokinezi aylar hatta yıllar bile alabilir.O yüzden kişide çok büyük inanç olması lazım.Başarısız olmak fikrini aklından çıkarması lazım. :)

Reiki konuna gelirsek fazla bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla yazayım.Reiki de sadece konsantrasyon istemez. Reiki için eğitimler alınıyor,onun içinde uzun çalışmalar yapılıyor. :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Reiki için bir masterdan eğitim alıyorsunuz.Eskilerin bildiği el verme gibi.Master tarafından size bir enerji akışı sağlanır.Bu ilk aşamasıdır.İkinci aşamasında semboller devreye girer.Gerçekten çok emek ister.Beslenmenizde dahil olmak üzere bir çok şeye dikkat edersiniz;arınırsınız.Genelde bir çok insan 1.aşamadan sonra bırakır çünkü 21 günlük bir devresi vardır.Emek vermeniz gereken :)

Hocanız tarafından yeterli bulunursanız sizde ondan master alırsınız.Ve onun geldiği soy ağacına katılırsınız :)

Sevgiyle Kalın...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Biyokinezi için fikir verecek konumda değilim fakat reiki için biraz bilgilendirmek isterim. Konsantrasyon elbette önemlidir fakat reiki için eğitim şart. :) Ciddi bir sabır ister ve tam uyumlanma sağlamak için hayat felsefenizi değiştirmeniz gerekebilir. Tabi reikide ne amaçladığınıza göre seviyeye ulaşma süreleri değişecektir.

bhr1990

Kayıtlı Üye
Hedef , amaca odaklanarak (konsantrasyon) birşeyleri değiştirmem mümkün değil ozaman biyolojik olarak ? .s

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hedef , amaca odaklanarak (konsantrasyon) birşeyleri değiştirmem mümkün değil ozaman biyolojik olarak ? .s

Mümkün ama sadece konsantrasyon ile mümkün değil. :) İnanmak,İmajine etmek,İstemek,Uzun Çalışmalar ile mümkün olabilir. :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Reiki için uyumlama almadan mümkün değil.

Sevgiyle kalın :)

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Evet reiki için inisiye olmak gerekli. Odaklandığınız amaç, fizyolojik mi psikolojik mi? Yani tabi açıklamak isterseniz.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bu durumda R1 ve R2 aşamaları sizin için uygun olabilir. İnisiyasyon alabileceğiniz birini bulduğunuzda rahatlıkla ve nispeten kısa sürede amacınıza ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
arkadaşım öncelikle kabiliyet gerekli ben mesela 2 gün denedim ve sonuca vardım zor diye birşey yoktur eğer kabiliyet ve inanç varsa olmaması gereken şeylerden bazılarıda korku şüphe dir bunlar yoksa ve kabiliyette varsa 1 haftaya çok rahat çözersin olayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...