Reenkarnasyonun Cinlerle Alakası Var mıdır?

nira

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Reenkarnasyon ve hipnozla ilgili bir yazı okudum. Bir fikir belirdi aklımda..

Hipnoz yapılan kişi önceki hayatıyla ilgili bilgiler veriyor bilmediği bir lisanda konuşuyor. İsmini yaşadığı yeri bile söylüyor
ve hipnoz esnasında italyanca konuşuyor yaşadığı yeri söylüyor gidilip bakılıyor.
Gerçekten öyle bir yer var gerçekten o tarihlerde öyle biri yaşamış ve ölmüş aynı isimlerde..

Buraya kadar reenkarnasyon gibi görünüyo çünkü araştırmalardan çıkan sonuç gerçek adam oraya gitmemiş ama orda öylebiri yaşamış ve ölmüş reenkarnasyon gibi görünüyor ama bence reenkarnasyon değil bu..

İslamda yeniden bedenlenme yada doğma gibi bir şey yok

Tv de medyatik birinin bir esprisi vardı koskoca Allah yeniden ruh mu yaratamıyor (haşa) boş bedene başkasının ruhunu koyuyor
hakkatten yerinde bir espri doğru islama göre ruhlar ebedi istirahatlarını etmeye giderler ceza gününü yada ödül gününü beklerler. bir insan ilk hayatında iyi biridir ama ikincisi hayatında kötü biridir peki bu adam nasıl hesap verecek? Hangi hayatı?
cennet mi cehennem mi? bu mantığıma yatmadı "bence"

Gelelim cinlere
Cinler insanlarla nasıl temasta bulunur nasıl musallat olur. İnsanların yaşam enerjileri düştüğünde, yükseldiğinde, travmatik durumlarda, ateşli hastalıklarda, depresyon derin mutsuzluk gibi hissiyatlarda bunun yanı sıra bilerek yada bilmeyerek yapılan davetler, açılan kapılar ve aile geçmişi yani miras vs..

Ben uzun yıllar önce bir varlık çağırıp tarih sorularını istedim. Ama varlığa demedim hangi okul sorular şurada saklanıyor şu adam hazırladı diye. Soruları aldım mı? aldım.. Aynı şekilde bunların 200 sene önce fransada bi köyde ölmüş birini seçip bulmaları zor değil. Cinler bazı musallatlarda insanları bilinmeyen lisanlarda konuşturabiliyorlar hatta bilinmeyen alfabelerde yazdırabiliyorlar. Araştırıldığında bunların gerçek bir cümle kalıbı olduğu görülüyor ama hangi dil bilinmiyor. İşte bir cin de italyanca konuşturabilir ve yazdırabilir. Adam transta zaten enerjisi belli bir seviyede duygu durumlarıda illaki öyle cinler bunlardan beslenir. enerji, duygu, koku.. vs..

Hipnoz esnasında hipnoz edilenin bilinci değişiyor enerjisi değişiyor bence cinlerin temasta olması için çok ideal bir ortam

cinlerin ömürleri uzundur geçmişi iyi bililer uzun süre yaşadıkları için.. işte bu bilinmeyen diller hiç bilinmeyen evler bilinmeyen insanları da biliyorlar.. bilmeseler bile hızlıca öğrenmeleri mümkün yani cinler bu cümleleri söyletiyor bana göre..
çünkü hipnozda bir teslimiyet söz konusu çok farklı bir durum bu teslimiyet sağlanırken bundan cinlerde faydalanabilir
çünkü kendinden geçimişsin ve kontrolün başkasında..

Biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Ben kendi inançlarım ve görüşlerim çerçevesinde yazdım bu yazımı. Belki saçma bulanlarda olacaktır aklıma takıldı ve paylaştım.. Değerli ve bilgili arkadaşlarımdan görüşlerini bekliyorum. Gerçekten Hipnozlu iken reenkarnasyon yaşadığını anlatan insanları cinler mi yönlendiriyor?

iyi forumlar..

Katarina

Kayıtlı Üye
Yaradanın bu kadar büyük bir dengeyle yarattığı dünyaya baktığımda reenkarnosyonun olabileceği kanısına varıyorum.Çünkü benim inancıma göre; bir denge şeklinde sorgulanacaksak yaşamlarda da denge olması lazım.Şöyle bir etrafımıza baktığımızda kimse aynı dengede yaşamıyor.

Fakat bu noktadaki bir husus gülümsememe sebep oluyor çünkü;daha önce yaşadığını iddaa eden herkes genelde kraliyet ailesinden geliyor yada çok zengin;çok mutlu...Kimse bir çöpcü değil;kimse kötü biri değil;kimse fakir değil..

Hipnoz..Çok farklı bişi.Bilinçaltına iniş.Kişinin dahi bilmediği;yada kendisine itiraf dahi edemeği duyguların açığa çıkması.

İnsanları cinlerin yönlendirmesi diye bir şey söz konusu olamaz.İnsan her yaradılandan daha üstündür.Sadece;cinlerin geçmiş hakkında bilgileri çoktur.

Sevgiyle Kalın...

nira

Kayıtlı Üye
Bende bu gun hipnoz esnasinda teslimiyet ve telkine acik vaziyetteyken cinlerin eski hayatlar hakkinda buldugu hikayeleri kisiye soylettigi dusuncem mantigima yatti.