Aerokinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incorportion

Kayıtlı Üye
Merhaba ben aerokinezi hakkında ufak çaplı bir araştırma yaptım ve bunu yapabilen insanlara yeteneğimi nasıl geliştirebileceğimi sormaya karar verdim. Bunu yapabilen arkadaşlardan destek bekliyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba ben aerokinezi hakkında ufak çaplı bir araştırma yaptım ve bunu yapabilen insanlara yeteneğimi nasıl geliştirebileceğimi sormaya karar verdim. Bunu yapabilen arkadaşlardan destek bekliyorum

Forumda yeterli bilgiler mevcut lütfen araştırmadan konu açmayın.Eğer araştırsaydınız bu konuyu açmaya gerek duymazdınız.Teknikler,gerekli bilgiler forumda mevut.10 dk'lık bir araştırma ile tabi ki bulamazsınız.Önceki konunuzda Bella91 gerekli şeyi söyledi araştırın dedi. :)

incorportion

Kayıtlı Üye
öncelikle bir hata yaptıysam özür dilerim ilk defa böyle bir şeyle karşılaştığım için ne yapacağımı bilemedim diğer yandan araştırma yaparken bilmediğim bir sürü şey gördüm ve bunu sormak istemiştim. Bu konuda oldukça bilgisizim.

alin

Kayıtlı Üye
Aerokinezi ile ilgili konulardan bir tanesi http://www.gizlimabet.com/threads/20935-Aerokinezi-Aerokinesis-Teknikleri

Şayet daha öznel sorularınız varsa, kendi deneyimlerinizi, nerede olduğunuzu da paylaşırsanız, ortak bilgi sahibi olan kişiler yardımcı olabilir. Bunun dışında, size sadece bilgi amaçlı paylaşım yapılabilir. Çünkü sizin ne durumda olduğunuzu, genel olarak yatkınlıklarınızı da bilmek gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...