bu bir tesadüf mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incorportion

Kayıtlı Üye
Merhaba konuyu doğru yerde mi açıyorum bilmiyorum ama benden bilgili insanlara bir sorum olacak. Dün balkonda otururken ağaç birden ilgi alanıma girdi. Ağacın tek bir yaprağına konsantre olmaya başladım. Sonrasında istemsizce üfledim ve ağacın hafif sallandığını gördüm. Daha sonrasında bunun bir tesadüf olduğunu düşünerek, biraz kuvvetli üfledim. Ağacın daha kuvvetli sallandığını gördüm. Son kez bayağı kuvvetli bir biçimde üfledim ve ağacın bayağı sarsıntılı sallandığını gördüm. Sizce bu tesadüf mü ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Buradan kesin bir yargıda bulunamayacağım, olayın gözlemlenmesi lazım. Bugün bir daha deneyin, yine aynı durum olacak mı gözlemleyin. Rüzgar var mı yok mu, bu önemli.

incorportion

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim bugun tekrar deneyip gozlemleri paylasacagim.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende merakla bekliyorum. Çünkü bunlar konsantre isteyen durumlar, bugünde başarabilmenizi ümit ediyorum.

incorportion

Kayıtlı Üye
Bende merakla bekliyorum. Çünkü bunlar konsantre isteyen durumlar, bugünde başarabilmenizi ümit ediyorum.

biraz önce tekrar denedim ve tekrar aynı şeyleri gözledim farklı olarak hafif de rüzgar vardı ve benim konsantrasyonumla rüzgar daha şiddetlendi şimdi kesin bir şey söyleyebilir miyiz ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Evet söyleyebiliriz. Aerokinezi yani rüzgarı kontrol edebilme yeteneğiniz var gibi görünüyor. Bu konuyu bir araştırın. Tekniklerini ve bu yeteneğinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...