Acil yardima ihtiyacim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roj bas

Kayıtlı Üye
Herkese selam ve saygilarimi sunarim lutfen bana yardim edin benim durumum cok acil ben bu konulari bilmiyorum buyumu cinmi gercekten ben bu konularda anlamiyorum internete arastirdim dogru yalnis cok bilgiler ve yuntemler var ve cok kirli bilgilerde var gercek konuma gelince yaklasik uc senedir sevinerek evlendikiki mizde bir birimizi cok seviyoruz bir yasinda bir cocugumuz var esim daha unceleri surekli beni uyariyordu mehmet uzerimde cinler var benim iradami esir almislar beni bir balona koyup dunyayla irtibatimi kesiyorlar kucagima bir cocuk koyuyorlar bu cocuk senin diyorlar hata bir seferinde kendim sahit oldum esim uctana kahva fincani dizmis ortadekine parmagi basmis onlarla bilmedigim bir dile konustugunu eline not defteri almis onlarin suylediklerini yaziya duktugunu gurdum gene inanmadim kayda almadim esim surekli mehmet sana yalvariyorum bir cara bul bana bize buyu yapmislar bana geliyorlar uzerine bir pis koku yayiyorlar senin yuzunu deyisik guruyorum surekli esim beni uyariyordu bende butur konularda ozak oldugum icin fazla dikata alamiyordum son dunemlerde cok buyuk kavga huzursuzluk olmaya basladi suan esimle butun iletisim kesildi polislik olduk mahkemelik olduk kendisine yaklasamiyorum tamamiyle esimin piskilojisi bozulmus durumda uc tana hocaya gitim ucuda ayni seyleri suylediler bize ayrilma buyusu yapilmis yilan cikiyor ulu topragi cikiyor demek istedigim uc hocada ayni seyleri suyluyor sizlerde buyuk ricam var esimi kazanmak istiyorum cocuguma kavusmak istiyorum büyü yuntemiylemi oluyor cin ruhani varliklariylami oluyor benim icin unemi yok tek istedigim esim cocuguma kavusmak not almanyada kaliyoruz herkese selam ve saygilarimla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yule ( Mabet Sahibi) bakım yapıyor ona mesaj yazarak derdinizi bir de ona anlatabilirsiniz ve bakım(tarot) yaptırıp sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.
Linki : http://www.gizlimabet.com/members/1-yule

Forumda ki kişiler yaşadığınız olaylara net bir cevap bulamazlar.Ama bakım sayesinde sorununuzun cevabını öğrenebilirsiniz. :)

Roj bas

Kayıtlı Üye
Üzel mesajda yazdim malasem kimse yardimci olmak istemiyor

donzula

Kayıtlı Üye
Sayın Yule yoğun olduğundan dolayı şimdilik görmemiştir ancak en kısa sürede dönüş yapıcaktır. Arkadaşımızın belirttiği gibi bu tarz konular çoğu üyenin bildiklerinin üstünde gelir. Yine de eşiniz ayetel kürsi kalkanını deneyebilir eğer işe yararsa zaten aranızdaki sorunlar da çözülmüş olur. Sevgiyle kalın :)

Roj bas

Kayıtlı Üye
Ilginiz icin tesekurler ayetul kursu surekli okuyorum allahima siginiyorum dualarimi yapiyorum suana kadar acikta bir gelisme yok lutfen sabirsizlikla sizlerde yardim bekliyorum saygilarimla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ilginiz icin tesekurler ayetul kursu surekli okuyorum allahima siginiyorum dualarimi yapiyorum suana kadar acikta bir gelisme yok lutfen sabirsizlikla sizlerde yardim bekliyorum saygilarimla

Syn.Yule yakında size döner. :) Ona bakım yaptırıp sorununuzun düzelmesi için neler yapacağınızı da öğrenebilirsiniz. :) Siz şuan sadece yaşadığınız olaylara rağmen kendinizi olumsuz etkilememeye çalışın. :)

Roj bas

Kayıtlı Üye
Gercekten sevindim enazinda ilgilendigini gurunce insan rahatlaniyor ayreten tesekur ediyorum allah razi olsun

canmert196

Kayıtlı Üye
her hoca zaten durumunuzu fark edip ayni seyi soyler para kazanmak icin oyle tipler var en iyisi yuleden cevap beklemek.

Roj bas

Kayıtlı Üye
Haklisin bir sahtakar hocayla tanistim malesef parada giti cok sahtakardir surekli tv cikiyor suzde cinci bar bagiriyor yok efendi arama yazma gurusme aryida sogutuk polislik olduk mahkemelik olduk var olan butun umutlarimi kirdi efendi esin ruhali gitikce bozuluyor yok kara yumurta getirdim ulu topragiyla varliklar gunderdim yedi gunde on bir gunde gelir basinizi aritmayim varolan iliskide bu sahtakar hoca tarafinda yikildi araya zaman girdi hocanin ismi vermek istemiyorum ama cok sahtakar bir hoca sözde cinciymis tv cikiyor

Allah rizasi icin yardim edecek kimse yokmu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Allah rizasi icin yardim edecek kimse yokmu

Şuan kimse size net bir yardım edemez.Syn.Yule'nin size dönmesini beklerseniz daha iyi olur. :) Çünkü size en büyük yardımı forumda o yapabilir.

Ve mabet kurallarını okusanız iyi olur.İmla kuralına dikkat etmeniz lazım. :) Cümle sonlarına nokta konulur. :)

sila_birol

Kayıtlı Üye
İş
Muhasebe
Arkadaşın umudunu kırmak istemem ama ben yuleden yardım isteyeli 3 sene oldu belki geçti bile döneceğim demesine rağmen sonuç yok =) İnşallah size kısa sürede döner ..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Arkadaşın umudunu kırmak istemem ama ben yuleden yardım isteyeli 3 sene oldu belki geçti bile döneceğim demesine rağmen sonuç yok =) İnşallah size kısa sürede döner ..

Ben Yule'ye bakım yaptırmak için mesaj atmıştım ve 5-6 gün sonra cevabı almıştım.Bu aralar işleri olabilir.Bakım yapmakta öyle kolay bir şey değildir.Bir bakım günlerce bile uğraşılıyor ve bakım sonuçları için de uğraşılıyor.O yüzden geç cevap verebilir. :) Yollanılan mesajlar bazen ulaşmıyor.Baştan yollayabilirsiniz çünkü 3 sene size mesaj yazmaması imkansız denilecek derecede.

Roj bas

Kayıtlı Üye
Bende kac gundur bekliyorum isalah bakar bakma umudu tasiyorum ilginiz icin tesekur ederim allah hepimize yardimci olsun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yule şehir dışında cumartesine kadar cevap verecek durumda değil. Ben yardımcı olayım. bana mesaj atınız.

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Allahım acil caresini göndersin şifa versin.Bize 15 yıldır yapılıyor.1 yıldır içiçe musallatla uğraşıyorum seslerini duyuyorum.. ondan fazla hocaya gittim ne bi çare nebi şifa oldu.Kendim bazı şeyleri çözdüm.Anlatmak isterim belki fayda olur... birincisi asla korkmasın onlarla konuşup ne istediğini öğrensin ve gitmelerin rica etsin... diğeri Ayetel kürsi 101,fatiha 101,ihlas 101 defa okusun ve bir sürahi suya üflesin yada siz okuyun suya üfkeyin içsin...Yunus suresi 81,sebe 14 manalarıyla okusun.. Ayetel kürsi çok önemli kendi okursa çok fayda görür .ben ilk başta kouyamıyodum .yavaş yavaş arttırdım... başka şeylerde var ama onlar sonra.. eşiniz kendi içinde anlamaya çalışsın..birde sürekli meşguliyet ....boş kalmasın dikkatini hep başka şeylere versin...o zaman daha çabuk atlatır

Roj bas

Kayıtlı Üye
Ilginiz icin sonsuz tesekur ederim mesaj nasil atarim nerde ulasirim bilmiyorum

Onlarla konusutugunu bir kere kendim sahit oldum uctana kahva fincani yere koymis kapali bir sekilde ortadekine barmagi basiliydi ve onlarla konusuyordu eline bos kagit almis onlarin suylediklerini yaziya dukuluyordu bende uylesine bakiyordum bitikten sonra sordum seniz neydi neoldu onlarla konustuklari amacim sana ve elizaya zarar vermesin dedi onlarda korkmiyor surekli uykuydevken birden cagirir mehmet eyatil kursi oku yada bakara suresi oku diyordu nahlet olsun suan butun iletisimiz kesilmis olasma sansim yok yaklastigim taktirde polis beni tutuklar mahkeme karari var kafayi yemek uzereyim

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Ve mabet kurallarını okusanız iyi olur.İmla kuralına dikkat etmeniz lazım. :) Cümle sonlarına nokta konulur. :)

Yanlış anlamayın fakat kendisi Almanya'da oturduğunu söylemişti belki o yüzden yazım hataları vardır..Ama özel isimlerin ilk harfi büyün olur bu her dilde geçerlidir diye biliyorum :) Yani bir nevi Tai Chi Chuan haklı..

ahya

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın fakat kendisi Almanya'da oturduğunu söylemişti belki o yüzden yazım hataları vardır..Ama özel isimlerin ilk harfi büyün olur bu her dilde geçerlidir diye biliyorum :) Yani bir nevi Tai Chi Chuan haklı..

Almanya´da yasayan dilimizi yazmaktan acizmi demeye getiriyosunuz?

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Çok üzüldüm yanınızda sanıyordum uzaktan çok fazla bişey yapamazsınız.Ama ortak arkadaşınız varsa, yada telefonla yardım edebilirsiniz.Uzaktan yardımcı olan biri olurmu bilemem.Zaten büyüler ve onlarla gelen cinler insanı çıldırtıyor..

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Almanya´da yasayan dilimizi yazmaktan acizmi demeye getiriyosunuz?

Alakası yok ama şiveden dolayı yazımda da farklılık olabilir...Türkçe okunduğu gibi yazılan bir dildir.Benim teyzemin şivesi biraz bozuk bundan dolayı yazarken şivesiyle beraber yazdığı için yazısı da kötü oluyor..Siz beni yanlış anlamışsınız yani..Özür dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...