Yıldız Tohumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lY3N1LM3Z

Kayıtlı Üye
Yıldız Tohumu Olduğumu Nereden Öğrenebilirim Acaba Yardımcı Olabilirmisiniz?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sitede bu konularla ilgili paylaşımlar mevcut. Yıldız Tohumu olup olmadığınızın evrensel çağrısı diye bir başlık vardı. Bir ona bakın isterseniz.

lY3N1LM3Z

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Fakat Mesela O Konuları Okudum Çoğunu ''Sonsuz yaratanın ve sonsuz yaratanın hizmetindeki pozitif gezegenler konfederasyonunun farkındayım, temasa hazırım, bende ışığın bir temsilcisi olmak istiyorum, sizi sonsuz yaratanın sevgi ve ışığı ile selamlarım, sevgi ve ışıkla.'' Diye Birşey Vardı 7kez Söylemem Lazımdı Felan Fakat Bugün Bu Foruma Üye Oldum Admin Üyeliğimi Aktif Etti Bir Mesaj Yolladı ve Mesajın Sonunda ''Sevgi ve Işıkla'' Yazıyordu Dikkat Ederseniz Az Önce Verdiğim Sözün Sonundada ''Sevgi ve Işıkla'' Yazıyordu Bu Ne Demek ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Üyelerimizin diğer üyelere söylediği iyi dilek sözüdür bu. Bende sevgiler derim mesela. Siz sevgi ve ışıkla cümlesini çıkarın çağrıyı yaparken :)

lY3N1LM3Z

Kayıtlı Üye
Peki Az Önce Söylediğim Sözü Nereden Biliyorlarda Konu Açmışlar Neye Dayanarak ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Peki Az Önce Söylediğim Sözü Nereden Biliyorlarda Konu Açmışlar Neye Dayanarak ?

Hangi sözü? Sevgi ve ışıkla sözünü mü? Türkçe bilen herkesin kullanabileceği sözler bunlar, illa bir dayanağa gerek yok ki.

lY3N1LM3Z

Kayıtlı Üye
Hayır O Değil Şu : ''Sonsuz yaratanın ve sonsuz yaratanın hizmetindeki pozitif gezegenler konfederasyonunun farkındayım, temasa hazırım, bende ışığın bir temsilcisi olmak istiyorum, sizi sonsuz yaratanın sevgi ve ışığı ile selamlarım, sevgi ve ışıkla.''

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Hayır O Değil Şu : ''Sonsuz yaratanın ve sonsuz yaratanın hizmetindeki pozitif gezegenler konfederasyonunun farkındayım, temasa hazırım, bende ışığın bir temsilcisi olmak istiyorum, sizi sonsuz yaratanın sevgi ve ışığı ile selamlarım

Sadece bu.

duygu12345

Kayıtlı Üye
lY3N1LM3Z bende yıldız tohumu hakkında bilgi edinmeyi çok istedim araştırdım ama kafamdaki sorular hala duruyor kimse yardımcı olmadı. Çoğu hepimiz özeliz bunlar iblis işi dedi durdu. Kimse beni anlamadı ama hala iz peşindeyim :) sende devam et bulursan haber ver.

scaryghost

Kayıtlı Üye
yıldız tohumları ile ilgili araştırmalar yaptım.ama ele alınır bir bilgi bulamadım.size sormak istediğim şu;7 kez çağrıyı 30 gün içinde sürekli söylememiz gerekiyor diye biliyorum,bir sitede görmüştüm.bu çağrının bir kuralı var mı mesela meditasyondayken gibi?

ikbal1505

Guest
Peki Kardeşim İstersen Facebookdan Ekle Beni

Siteye kayıt olmuş her üye, site kurallarını kabul etmiş sayılır. Başka sitelerin linkinin verilmesi ve özelden dahi iletişim bilgilerinin (e-posta,telefon numarası,sosyal medya hesapları vs)paylaşılması BAN SEBEBİDİR. Üyelerin birbiri ile bu site haricinde başka bir yerde görüşmesine izin vermiyoruz. Bu kesinlikle yasak ve ban sebebidir. Üyelerin site yönetiminin bilgisi haricinde birbirlerine kişisel bilgilerini aktarması yasaktır. Lütfen Site kurallarını okuyun.

http://www.gizlimabet.com/threads/11428

duygu12345

Kayıtlı Üye
Site kurallarında bu yasak fakat buradan bilgi verebiliriz birbirimize.

yıldız tohumları ile ilgili araştırmalar yaptım.ama ele alınır bir bilgi bulamadım.size sormak istediğim şu;7 kez çağrıyı 30 gün içinde sürekli söylememiz gerekiyor diye biliyorum,bir sitede görmüştüm.bu çağrının bir kuralı var mı mesela meditasyondayken gibi?

Merhaba ben bir hafta diye biliyorum bazılarıda çağrı yapmadan bile yıldız tohumuysan eninde sonunda sana ulaşırlar felan dediler ben çağrı yapmadım bu yüzden. Çünkü hala emin değilim doğrumu yanlışmı o yüzden hala araştırıyorum sizinde bilginiz yok sanırım ? Kuralı yok sanırım yatmadan önce söyleyip yatıyorsun rüyanda görmen içinmiş.

scaryghost

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bir hafta diye biliyorum bazılarıda çağrı yapmadan bile yıldız tohumuysan eninde sonunda sana ulaşırlar felan dediler ben çağrı yapmadım bu yüzden. Çünkü hala emin değilim doğrumu yanlışmı o yüzden hala araştırıyorum sizinde bilginiz yok sanırım ? Kuralı yok sanırım yatmadan önce söyleyip yatıyorsun rüyanda görmen içinmiş.
bilgi pek bulduğum söylenemez kısıtlı bilgiler var.ben 30 gün boyunca her gece 7 defa söylendiğini biliyordum yanlış olabilir tabikide.yatmadan önce sesli bir şekilde söylenmesi mi gerekir illa?ve bir sorum daha olacak size mesela ilk gün yapıyorum rüyamda birşey olmayınca pes ediyorum hayal kırıklığına uğruyorum,ne yapmalıyım?

lY3N1LM3Z

Kayıtlı Üye
Hayır Ya 15 Yada 30 Gün Boyunca Bekliceksin 1 Kere Sölemen Yeterli :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
30 gün boyunca seslimi söyliyceğin konusunda bilgim yok. Olmayınca hayal kırıklığına uğradığını yazmışsın ilk gün olması gerekmez. Bu yüzden 1 hafta yada 30 gün süre boyunca söyleniyor belkide senin inancın ölçülüyor. zaten %50lik sınırı geçenler yükselicekmiş. Öncelikle 1 gün yaptın olmadı diye 2. gün pes etme ozaman zaten olmaz ki inancın kırılırsa. Pes etme ve inanarak devam et tavsiyem sadece bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...