şeytanla anlaşma yapamiyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle ben şeytanla anlaşma yapmanin bütün herşeyini yaptim parşömene falan kanimla yazdim imza attim duayida okudum 3 kez denedim hiç bişey olmadi ama gece 1-2 kez siçrayarak uyandim ama bir şey yapamiyorum lütfen yardim edin ne yapmam lazim lütfen önemli :(

Melih111

Kayıtlı Üye
seninki intihar edemedim..her yolu denedim..kendimi astım...balkondan atladım..bileğimi kestim ama intihar edemedim..lütfen bana yardım edin demek gibi bir şey..şeytanla anlaşıp ne yapıcaksın ??

grimorie

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla, o gelecekti Ve parşömeni ona verecektin ve 7 yıl içerisinde onun dediklerini yapacaktın. Daha ayrıntılı yazarsan, yardımcı olabilirim. Veya olurlar..

ruhname

Kayıtlı Üye
Bunu duymuştum ben kara anlaşma olarak da biliniyor ama ben böyle bir şey değil de Müslim cinlerle yapmak isterdim anlaşma :)

AJA

Elit Üye
En basiti parazit varlıkları bile çağıramayanları göz önünde bulundurursanız Şeytanla neden anlaşma yapamadığınızı anlarsınız.Bana sorarsanız sişz şeytanla anlaşmayı çoktan yapmışsınız :) Sabır edin bir süre sonra size dönecektir :)

İyi forumlar .

BaranC

Kayıtlı Üye
AJA ya Katılıyorum Yapmıssın Anlasma Uykundan Sıcrayarak Uyanmada Kanıtıdır ! Seytan Seni Uyandırmıs Eger Ona Seslenirsen Sana Cevap Verir Onun 3 Adı Var Zaten Satan Şeytan İblis Bu 3 Addan Birini Kullanarak Cagırmayı Dene...

Godric

Banlı Kullanıcı
Anlaşma öyle yapılmıyor ondandır.

Şeytanla anlaşma yapmaya çalışmışsında hangisiyle hepsinin spesifik bir adı var. ... Ritüel yaptın mı parşomene isim ypaman önemli değil ki önce çağıracaksın geldiğini anlayacaksın ismini cismini söyleyeceksin gece rüyana girecek sana ulaşacak vucudunda iz bırakacak seni marklamış olacak yani işaretlicek. ardından seni değerli bulursa yine astralde seninle anlaşma yapacak.

Köpeği köpek gel diye çağırırsan gelmez yada insana insan gel buraya dersen gelmez. bilmediğiniz şeylere bulaşmayın o yüzden.

Birşey yapmamışsın durumun psikolojik.

Dua et herhangi bir posses durumu yaşamamışsın.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
3 Ay önce gerekli her cevap verilen konuyu hortlatmanın anlamı nedir arkadaşlar? :)

Godric

Banlı Kullanıcı
3 Ay önce gerekli her cevap verilen konuyu hortlatmanın anlamı nedir arkadaşlar? :)

Altında elle tutulur açıklama olsaydı yapmazdım sanırım arkadaşlardan bir tanesi hortlatmış doğru bilgilendirmesini yapalımda insanlar herşeye inanmasın değil mi?

AJA ya Katılıyorum Yapmıssın Anlasma Uykundan Sıcrayarak Uyanmada Kanıtıdır ! Seytan Seni Uyandırmıs Eger Ona Seslenirsen Sana Cevap Verir Onun 3 Adı Var Zaten Satan Şeytan İblis Bu 3 Addan Birini Kullanarak Cagırmayı Dene...

ingilizce türkçe arapça tüm karşılıklarını yazmışsın dostum.
Latinceleri de benden gelsin
Satanas Diabolus

Bu isimler sadece şeytan kelimesinin karşılıkları.
Yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Styxq

Banlı Kullanıcı
benimle yapabildikmiki seytanla anlasmaya calısıyorsun uyarılarımı dikkate al cahil cocuk

ikbal1505

Guest
benimle yapabildikmiki seytanla anlasmaya calısıyorsun uyarılarımı dikkate al cahil cocuk

Hitabınıza dikkat edin. Kimseye cahil, çocuk gibi hitaplarda bulunamazsınız. Site kurallarına göre yasaktır. Tekrarlamanız halinde yasaklanacaksınız. Sevgiler.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Anlaşma öyle yapılmıyor ondandır.

Şeytanla anlaşma yapmaya çalışmışsında hangisiyle hepsinin spesifik bir adı var. ... Ritüel yaptın mı parşomene isim ypaman önemli değil ki önce çağıracaksın geldiğini anlayacaksın ismini cismini söyleyeceksin gece rüyana girecek sana ulaşacak vucudunda iz bırakacak seni marklamış olacak yani işaretlicek. ardından seni değerli bulursa yine astralde seninle anlaşma yapacak.

Köpeği köpek gel diye çağırırsan gelmez yada insana insan gel buraya dersen gelmez. bilmediğiniz şeylere bulaşmayın o yüzden.

Birşey yapmamışsın durumun psikolojik.

Dua et herhangi bir posses durumu yaşamamışsın.

posses ne demek Türkçesini yazsanız ne kadar yorulurdunuz neyse.

Godric

Banlı Kullanıcı
posses ne demek Türkçesini yazsanız ne kadar yorulurdunuz neyse.

Bazı kelimelerin tam anlamıyla türkçesi olmadığı için birde bu tarz araştırmalara girecekseniz ilgilendiğiniz mistisizm türüne göre mecbursunuz ingilizceye.

Possess ele geçirmek sahip olmak anlamlarına girer.

Ele geçirebilir yani bedenin içine girebilir.
Kısacası İblis Bedenine girip Ruhunun yanında yer alabilir. Sonra Exorcism yani şeytan çıkarmaya mahkum olabilirsin :)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Neden?şeytanla anlaşmak isteniliyor.Neden başka bir varlık değilde bu lain.Bazı kişiler şeytanı kullanacağını ve o laine her istediğini yaptırıp keyif catarım diye düşünüyorlarsa kendilerine yazık etmiş olurlar.Şeytan insanlara asla prim vermeyecektir.

Godric

Banlı Kullanıcı
Neden?şeytanla anlaşmak isteniliyor.Neden başka bir varlık değilde bu lain.Bazı kişiler şeytanı kullanacağını ve o laine her istediğini yaptırıp keyif catarım diye düşünüyorlarsa kendilerine yazık etmiş olurlar.Şeytan insanlara asla prim vermeyecektir.

teknik olarak anlaşma yapılacak başka bir varlık yok.

Herhangi bir demon zaten karlı bu işten. Prim vermek demeyelimde duruma göre alan razı veren razı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads