psişik güçler için yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melikeee

Banlı Kullanıcı
yaklaşık bir senedir bilinçli bir şekilde bu konularla ugrasıyorum durugörü , farkındalık vs fakat yeteri kadar istedigim şeyleri yapamıyorum bir ara baya yogunlaşmıştım her şey yolundaydı şimdi insanların kişiliklerini bile zor çözüyorum.. önceden arkadasımın ne yaptıgını ve istedigim kişileri yönlendirebiliyodum şimdi ise tamamen bunları kaybetmiş gibiyim. birde bu olayları istedigim her zaman gerçekleştiremiyorum bunun nedeni ne sizce ?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Çevrenizdekilere yeteneklerinizi anlatmak?İsteksizlik?Başınızdan geçen kötü bir olay?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Üzerinde çok durduğunuz için olmasın? Biraz ara verip kendinizi dinlendirin. Bir de tam vakıf olabilme konusunda endişe ve stres yaşıyorsanız bu da çok etkiler.

melikeee

Banlı Kullanıcı
çevreye yeteneklerin söylenmesi neden etkilesin ki ?

canmert196

Kayıtlı Üye
Etkıler tabi defalarca her konu altına yazıldırı arastırısanız bulursunuz.Bu sayede yenı seylerde ogrenırsınız belki

bendekiben

Elit Üye
Sorununuzun sebebiyle ilgi nedenler saymamız gerekirse;

1-Egonuz :psişik yetenekler egoyu hiç sevmez,egonuz olur olmaz yerler de işin içine karışıp sizin kibirinizi üst seviyeye çıkartabilir buna dur diyebilmelisiniz.Diyemezseniz ve bunu çevrenizdekilerlede paylaşırsanız bu psişik yetilerinizde sorunlara yol açabilir.
2-İnancınız: İnsanlar maddesel dünya yaşamlarını sürdürüken yaradılış gereği gözüyle gördüğü, dokunup, hissettiği,duyduğu şeylere inanmak ister, ona maddeselliğin dışındaki hayat bazen inandırıcı gelmez .Deneyimlediği psişik şeylere inanmaması ve tereddüt içinde olması insanın kendine olan güvenini sarsacak ve kuantum yasası gereği evrene yaydığımız bu olumsuz düşünceler bize" acaba psişik yetilerimi mi kaybettim" düşüncesiyle geri dönecek.
3-Arınma ve korunma: Düşüncelerimizde ve dolayısıyla yaşantımızdan kaynaklı çevrensel nedenlerle auramızda kirlilik ve çakralarımızda oluşabilecek blokajlar evrensel enerjiden yoksun kalmamıza neden olabilir.Sürekli olarak rutin bir şekilde arınma ve korunmaya önem vermeliyiz.Sitemizde bu konularla ilgi mevcut konular bulunmakta.

Yukarıda aktardıklarım da eklenmesi gerekenler olabilir, fakat bunlar benim en çok önem verdiğim maddeler. :)

melikeee

Banlı Kullanıcı
neden diye sordum zaten daha öncede bir yerde gördüm evet ama nedenini anlamadım .. bakıyorum umarım yeni şeylerde ögrenirim belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...