Absorbe edilen negatif enerjinin uzaklaştırılması

Diagramma

Kayıtlı Üye
Benim kendi başıma sıkça gelen nazar ya da negatif enerjiyi absorbe etme olayını ekarte etmek için bulduğum bir ritüeli sizinle paylaşmak istiyorum...

sırayla yazayım:

1- öncelikle siyah bir mum edinin

2-siyah bir leğen bulun

3-mumun leğenin içinden düşmemesi için bir şekilde uhu yardımıyla ya da başka bir mum yardımıyla sabitleyin

4-leğeni suyla doldurun

5-suyun mumun hizasının altında olması gerekmektedir

6-derin bir nefes alın, düşüncelerinizden uzaklaşın ve mumu yakın

7-üzerinizde olduğuna inandığınız negatif enerjiyi mumun alevine visulize edin

8-muma oldukça yakın oturun ve negatif enerjinin mumun alevi ile büyümesine izin verin

9-mum yandıkça, alev suyun içinde yok olacaktır

10-mum söner sönmez negatif enerji de kendiliğinden yok olacaktır

11-leğenin içindeki suyu toprağın içine boşaltın ya da çevrenizde deniz varsa o daha iyi olacaktır

12-kalan mumu tamamen yakın

Kaynak; s.c

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Buna benzer birşeyi duşta suyla yapıyorum,daha doğrusu üstünde çalışıyorum.Yalnız bir sorun var,suyun geliş yönü ve sizin yüzünüzün dönük olduğu yön konusunda.Hala çalışıyorum ama duş ahizesi tek bir yönde olacağından(evi kırıp dökerseniz başka)biraz sorun oluyor.Sonuç olarak suyla beraber negatif enerji de akıp gidiyor su giderine.

Psişik

Kayıtlı Üye
Çok değişik bi teknik uygulamak isterim.Teşekkürler.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Ben üzerimdeki negatif enerjileri atmak için farklı bir yöntem uyguluyorum. Gece meditasyonumu ayaklarım tuzlu sudayken yapıyorum; ancak bildiğim kadarıyla bu işlemleri yaptıktan sonra negatif enerjimizi aktardığımız şeye fazla bakmamamız gerek. Böyle yaptığımızda negatif enerjileri tekrardan üzerimize alabilirmişiz.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Buna benzer birşeyi duşta suyla yapıyorum,daha doğrusu üstünde çalışıyorum.Yalnız bir sorun var,suyun geliş yönü ve sizin yüzünüzün dönük olduğu yön konusunda.Hala çalışıyorum ama duş ahizesi tek bir yönde olacağından(evi kırıp dökerseniz başka)biraz sorun oluyor.Sonuç olarak suyla beraber negatif enerji de akıp gidiyor su giderine.

Syn. Chillout bahsettiğiniz bu çalışmayla ilgili bir sonuca varabildiniz mi acaba? Ben de bunun gibi birşey uyguluyorum. Berrak suyun tenime değdikçe renginin koyulaştığını bir süre sonrada tekrar rengine döndüğünü yani temizlendiğimi imgeliyorum. Belki yön kısmınında faydası olur..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Syn. Chillout bahsettiğiniz bu çalışmayla ilgili bir sonuca varabildiniz mi acaba? Ben de bunun gibi birşey uyguluyorum. Berrak suyun tenime değdikçe renginin koyulaştığını bir süre sonrada tekrar rengine döndüğünü yani temizlendiğimi imgeliyorum. Belki yön kısmınında faydası olur..
Yön gibi konularda pek değişiklik yapılamıyor ne yazık ki. Yani şuan daha farklı bir sonuç yok.
Tekniğiniz için tavsiyem, imgeleme sonucu iki kere değişim sağlamak yerine bir kere değiştirin ve gönderin gitsin. Gerisini doğa halleder.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yön gibi konularda pek değişiklik yapılamıyor ne yazık ki. Yani şuan daha farklı bir sonuç yok.
Tekniğiniz için tavsiyem, imgeleme sonucu iki kere değişim sağlamak yerine bir kere değiştirin ve gönderin gitsin. Gerisini doğa halleder.

Teşekkürler tavsiyeniz için.. İyi forumlar

spyfrs

Kayıtlı Üye

Duş başlığı yada tas gibi birşey kullanabilirsiniz sanki :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bir kaba koyacağınız kaya veya deniz tuzunu çok az suyla eritin.Duşunuzu yaptıktan sonra, bu tuzlu suyla vücudunuzu ovun sonrasında suyla akıtın. Tüm negatif enerjinin tuzla yok olduğunu, suyla vücudunuzdan akıp gittiğini niyet edin. Stresli ve hasta olduğunuz zamanlarda da işe yarayacaktır.
Şifa uygulamalarından sonra da elleri bileklere kadar tuzla ovmak, ardından da suyla yıkamak hastalıkların size geçmesini engeller.
Ayrıca doğal peeling etkisi yapıyor, cildiniz yumuşacık oluyor.
Stres ve yorgunluklarınızdan da kurtulmuş olursunuz.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bir kaba koyacağınız kaya veya deniz tuzunu çok az suyla eritin.Duşunuzu yaptıktan sonra, bu tuzlu suyla vücudunuzu ovun sonrasında suyla akıtın. Tüm negatif enerjinin tuzla yok olduğunu, suyla vücudunuzdan akıp gittiğini niyet edin. Stresli ve hasta olduğunuz zamanlarda da işe yarayacaktır.
Şifa uygulamalarından sonra da elleri bileklere kadar tuzla ovmak, ardından da suyla yıkamak hastalıkların size geçmesini engeller.
Ayrıca doğal peeling etkisi yapıyor, cildiniz yumuşacık oluyor.
Stres ve yorgunluklarınızdan da kurtulmuş olursunuz.
Aklıma geldikçe deniyorum bunu. Mükemmel bir şey. Faydasını çok gördüm.:)