Telekinezide teknikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reyiz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben psi welll yapıyorum ama farklı teknikler bilmiyom elementim ateş yeni başlayanlar için ateşle ilgili tekniklere ihtiyacım var!!!!!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede psişik yetenekler bölümünü biraz inceleyin.

PİROKİNESİS

Zihin gücüyle yanan ateş yakma, söndürme veya yanan bir ateşe şekil değiştirme

Yapılış Tekniği :
İlk başlangıçta ellerinizin ortasına odaklanın ve ısıtmaya çalışın ısıtma dediğim vücudunuzun ısısından daha fazla bir sıcaklık olması gerekiyor. Avuçlarınız yukarı yönde rahat bir konumda oturun, ikisininde ortasına odaklanın (avuç içlerimizde küçük çakralar vardır) ve sanki orada bir ateş topu varmış gibi hayal edin... Bir süre sonra avuçlarınız ısınacaktır bu sıcaklık çıkışı oradaki çakraların da aktive olmasına yardım edecektir.
Daha sonra bir mum yakın ve ellerinizi ısıdan acı çekmenize neden olmayacak bir mesafeye getirin..Ne çok uzak ne çok yakın..Yaklaşık 5 cm kadar uzaklıkta tutun. Ellerinize odaklanın sıcaklığını hissedin avucunuzun mumdan daha sıcak olduğunu düşünün ve alevi büyütmeye çalışın, avucunuzdan çıkan enerjinin onun etrafında döndüğünü düşünün ve bu çalışmayı her gün en az 1 kere tekrar edin, emin olun bu teknikle sadece pyrokinezide değil bu enerjiyi kullanmak istediğiniz her yerde başarılı olacaksınız. Gözler kapalı daha iyi odaklanabiliyorsanız kapatın, olduğunu anlayabilmek ,için de önceden kayıt için telefonun kamerasını veya başka bir kayıt cihazını kurun.

Psi-Well; Telekinezide kullanılan bir yöntemdir. 5x5'lik bir kağıdın özel bir şekle sokularak, sivri ucu havaya bakacak şekilde yerleştirilen bir toplu iğnenin üstüne konulmasıyla oluşur. Genellikle saat yönünde döndürülmeye çalışılır.
Detaylı bilgi için aşağıda ki linki tıklayın.

http://www.gizlimabet.com/threads/14461-Psi-Wheel-Teknikleri

reyiz

Kayıtlı Üye
dediğni pyrokinei ile ypabileceğinizcokşey var dedinizya örnekler verir misiniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Elementinizin ateş olduğunu nasıl anladınız?Bende öğrenmek istiyorum da

Burcunuzdan anlayabilirsiniz. Vede diğer bir yöntem ise hangi elemente daha yakınlık gösteriyorsanız o sizin elementiniz olabilir. :)

Burcunuza göre elementiniz ne ise ona yönelik çalışma yaparsanız daha başarılı olabilirsiniz. :)

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Burcunuzdan anlayabilirsiniz. Vede diğer bir yöntem ise hangi elemente daha yakınlık gösteriyorsanız o sizin elementiniz olabilir. :)

Burcunuza göre elementiniz ne ise ona yönelik çalışma yaparsanız daha başarılı olabilirsiniz. :)

Yengeç..O da su oluyor galiba?Fakat forumda okuduğum bir yerde önce topraktan başlanmalıdır falan diyor yoksa atladığımız element 1 yıl falan kapanıyormuş..Ve ben mumu söndürme etkinliğini denedim fakat başarılı oldum mu bilmiyorum olduysam diğer elementler kapanmış mıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yengeç..O da su oluyor galiba?Fakat forumda okuduğum bir yerde önce topraktan başlanmalıdır falan diyor yoksa atladığımız element 1 yıl falan kapanıyormuş..Ve ben mumu söndürme etkinliğini denedim fakat başarılı oldum mu bilmiyorum olduysam diğer elementler kapanmış mıdır?

Diğer elementler kapanmış olmaz.Ve zaten öyle bir şey yok.Sırasıyla şu elementlere çalışın diye bir konu görmedim.Ama zaten öyle bir şey olmaz.Psişik yetenekler burcunuzun elementiyle çalışırsanız daha başarılı olursunuz çünkü aranızda bağ bulunuyor. :)

Yengeç su oluyor evet. :) Ve çalışmaya istediğiniz element ile başlayıp diğer elementlerede geçiş yapabilirsiniz sonra. :)

reyiz

Kayıtlı Üye
evet burcum aslan yani ateş elementimi oda buldum ve denedim karşılaştığım şeyi söylüyorum: mumu aldım dediğni yaptım avuc içlerimde sıcaklığı hissettim ama gerçekten zor bişey zaman alıyo benim aortalama 2 saat gibi bişey sonuç olarak mumdan siyah dumanb çıkarttım sizce yaptımmı yoksa başka bişey mi ortam filan herşey uygun gerçekten bu işe ilgim çok destekleyin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet burcum aslan yani ateş elementimi oda buldum ve denedim karşılaştığım şeyi söylüyorum: mumu aldım dediğni yaptım avuc içlerimde sıcaklığı hissettim ama gerçekten zor bişey zaman alıyo benim aortalama 2 saat gibi bişey sonuç olarak mumdan siyah dumanb çıkarttım sizce yaptımmı yoksa başka bişey mi ortam filan herşey uygun gerçekten bu işe ilgim çok destekleyin

Her çalışmanızı günlük gibi bir şey yapın ve yazın bu sayede hem okuyarak gelişiminizi fark edersiniz hemde fayda sağlar size. :)

Ve Pyrokinesis çok zordur.Öyle şu kadar saate yaparsın felan da denilemez.Çok uzun zaman isteyebilir.Meditasyon yapmanız lazım.Meditasyon ile enerjinizi dengelersiniz.Ve enerji seviyeniz yükselir,arınırsınız odaklanmanız gelişir.Bu sayede daha başarılı olursunuz.

Kısaca Her şey sizde bitiyor.İnanmanız,Meditasyon yapmanız,Ve İmajinasyon yapmanız lazım . :)

Daha fazla bilgi forumda mevcuttur.Arayarak bulabilirsiniz. :)

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
bir şey sormak istiyorum, element çalışmaları nedir ? ne işe yarar?

alin

Kayıtlı Üye
bir şey sormak istiyorum, element çalışmaları nedir ? ne işe yarar?
Daha önceki sorunuz da aynı konu içinde, psi whell nedir olmuş. Öncelikle ilgili alanı duyduğunuz ve bilgilenmek istediğiniz konuları, sitemizde psişik yetenekler bölümünden araştırarak alabilirsiniz. Çünkü sayısız kere benzer konular açıldı ve alt bilgi olmadan, sayfalarca yazsak da yetmeyecek kadar bilgi mevcut.

Elementler, bizim yatkın olduğumuz elementlerle, uyumumuzu arttırmaya yönelik çalışmalardan bahsedilmiş olmalı. Örneğin; gerek burç etkisiyle, gerek yaradılışımızdan gelen, daha yatkın elementler vardır. Önce bu elementi bulup, farzedelim bu ateş olsun, ateşle ilgili ortak bağımızı kuracak uygulamalar yapabiliriz. Bu da o akışı ve bağı güçlendirecektir. Sadece bir mumla ve ellerimizle o ateşi kontrol etmek de dahil ki bunun ileri tekniği pryokineziye kadar gidebilir.
Yeterli yanıt verildiğinden konu kilit.

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...