Yeni Ay'ı karşılama uygulaması

gümüş

Kayıtlı Üye
Sizleri bilmiyorum ama Nisan'a girdik gireli benim üzerimde bir ağırlık, uykuda huzursuzluk üstelik de oldu gözüyle baktığım pek çok şeyde ardışık bozulmalar yaşadım. Nasıl yani ? Beüww ile rrrrr arasında gidip gelirken bir arkadaşım Dolunay etkisi dedi, ayrıca ayın kaprisli dönemindeymişiz, 25 Nisan'a kadar tüm ilişkilerime dikkat etmem gerekliymiş vs. Ayrıca Yeni ay ile beraber uygulamam için bir reçete önerdi.

Bir cezve suya bir miktar yeni bahar at ve kokusu eve yayılana dek ateşte kalsın dedi, bereket için iyiymiş.

Ben o formülü uygulamakla yetinmedim biraz da geliştridim, denemek isteyenler için paylaşmak istiyorum.

Küçük bir tencereye 2 bardak kadar su koyuyoruz. Kaynasın.
Sonra önerilen aslında iç sesiniz,
Ben kendi iç sesimin çağırdıklarını yine kendi istediği sıra ile suya attım.

Yeni bahar

Lavanta

Nane yağı

Adaçayı

Karanfil

Tarçın

Civan perçemi

Aslan pençesi

Gül suyu

Çay kaşığı ile bal

Karıştırırken tahta kaşık

Her birini atarken kendimce birer dilek yaptım,

Örnek : Lavanta ve adaçayında negatif enerji gtsin, karanfil tanelerini atarken sağlık sıhhat gelsin, gül suyunu eklerken misal melek enerjisi gelsin, tarçın da ağız tadı ile bereket gelsin gibi.

Dilerseniz bir kaç mumla olaya daha da mistik hava katabilirsiniz, bunda önerim yine iç sesiniz. Benim ses benden mavi mum istedi, mavi mum yaktım ama bazen de gül kokulu istiyor.

Hazırladığınız karışımı, yani dilerseniz içine meyve parçacıkları kabukları bile atabilirsiniz, önemli olan içinizden gelenler olması (Enerji bedenler konularımızı anımsayın, ben onların da beslenmesi gerektiğine inandığımdan böyle hallerde zihnimi geriye kadar iç sesime yönelirim ve kendi tariflerimi oluştururum) pişirme kabını evde odalarda dolaştırın. Şöyle bir koku yayılsın her yana.

Bu arada niyet cümlelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz, sonra dilerseniz hazırladığınız karışımdan bir iki yudum için, ama şart değil. Kabı soğuyana dek kokusu size uzanacak bir yerde, emniyetli(çarpılıp-dökülmeyecek) şekilde bırakın. Sonra başlangıç olarak rahatladığınızı, sakinleştiğinizi ve sanki masaj salonundan çıkmış gibi mayıştığınızı ve belki varsa ağrılarınızda hafifleme hissetmeniz mümkün.

Bu rahatlık hissinde karışımda kullandığınız bitkiler kadar,psikolojik bir safra atmanın da etkisi olduğunu aklınıza not edin. Karışım mucize değil, içinizdeki mucizevi gücün üzerindeki tortulardan ayrılması için bir araç ama umuyorum ki aynı zamanda aynı gücün dileklerinizi gerçekleştirmesi için de bir araç olarak işe yarayacaktır :)

Hadi bakalım +)

aylinkorel

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sizleri bilmiyorum ama Nisan'a girdik gireli benim üzerimde bir ağırlık, uykuda huzursuzluk üstelik de oldu gözüyle baktığım pek çok şeyde ardışık bozulmalar yaşadım. Nasıl yani ? Beüww ile rrrrr arasında gidip gelirken bir arkadaşım Dolunay etkisi dedi, ayrıca ayın kaprisli dönemindeymişiz, 25 Nisan'a kadar tüm ilişkilerime dikkat etmem gerekliymiş vs. Ayrıca Yeni ay ile beraber uygulamam için bir reçete önerdi.

GÜMÜŞ aynı etki bende de oldu hatta geçen kasımın yeni ayında dilek dilemiştim kabul oldu fakat şuan bana rahatsızlık veren de kabul olan dileğim zaten ve nedense durdu durdu bu nisan ayında patlak verdi sebebi ne olabilir ki koç burcunun bir etkisi mi acaba uyuyamıyorum bişeye konsantre olamıyorum normalde sabah uyanamayan ben huzursuzluktan sabahın 7sinde ayaktayım napcağımı bilmiyorum.Acaba dileğimi değiştirmek mümkün olur mu senin bildiğin bişey var mı?Bu dolunayda bazı dilekler dilicem bu forumla tanışmam da bu vesileyle oldu zaten.Fakat bana bunalımlı günler yaşatan bu sıkıntımdan dolunayda nasıl arınabiilirim halen elle tutulur bir yöntem bulamadım sitede dolaştığıım halde.Bilgileri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim gerçekten zor durumdayım.Hayır anlamadığım en yüksek hayrıma olmasını da dilemiştim neden böyle huzursuzluk verdi ki bu dileğim

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Reçetenin psikolojik etkisi işe yarar kanaatindeyim. Ben çift hayat yaşadığım için yeni ay zamanı falan farketmiyor birisi hep batık vaziyette :) Benim için tek fark yaratan dolunayın enerjisi.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Bazıları eksik olsa olur mu?

gümüş

Kayıtlı Üye
Sn Aylinkorel, enerjiler kısmı ve bölüm moderatörü arkadaşlarım bilgi olarak daha doyurucu yanıtlar verebilirler aslında. Ama dileğiniz her ne idi ise sonuçlar sizi tatmin etmedi ya da tatmin etti ama siz istediğinizin bu olmadığını farkettiniz, o halde şimdi ne yapmalı kısmında iseniz;
a) Forumda çeşitli olumlamalar var, o kısımları okuyun isterseniz.
b) Uyku problemi için ( günlerdir gözlerim kan çanağına döndü, robotik takılıyorum /anlıyorum,) çay-kahve tüketiminizi azaltın, tarçın çayı, sütlü tarçın (tarçının sıcak sütle karılması) ve hatta ben masala çay diyorum forumda yogi ya da yoga çayı olarak tarifi var, bir takım baharatların bir araya getirilmesi ile hazırlanan bir hint çayı deneyin.
c) Bir süre TV den mesela uzak durun, rahatlatıcı müzik dinleyin.
d)Karanfil çayı deneyin ya da çayınıza 1-2 karanfil atın.
e)Kan yapıcı gıdalara ağırlık verin
Ay ile ilgili, ben özellikle ay için özel bir şey yapmam aslında ,sıkı bir takipçisi değilim ama içsel olarak yapmam gerekiyorsa yaparım. Yaptığım zamanlarda enerjimi yükseltme formülüm çok basittir. Ev köşe bucak temizlikte sirkeli su kullanırım. Faydası var deniyor, bu bende evet var gibi geliyor ben rahatlıyorum, o zaman yapıyorum :) Ardından bir dal adaçayını yakıp evde balkonda dolaştırırım (altında geniş bir tabakla, parçacıklar yere dökülmesin diye) Bu ikisi negatifi temizlemek için. Banyo suyunda bir kaç damla sirke yine aynı niyetle.Bu arada yine kendi inandığım olduğu için evrensel tüm enerjilere dua okur yollarım ve teşekkür ederim yardımları,kollamaları için :) Ardından sevdiğim ya da içimden gelen tütsüleri her birine bir niyet bağlar ve adak gibi yakarım ve bazen buna mumlar da eşlik eder. Bu kısım bana göre sizin iç sesinizi dinleyerek bulmanız gereken kısım. Yani hangi tütsü olmalı. İçiniz, yeterince dinlerseniz ihtiyaç olanı her zaman bilir.

Sn Piraldyne : Olur, hatta değiştirebilir ve bambaşka şeyler de kullanabilirsiniz. Benim bildiğim kadar sirke, lavanta ve adaçayı çok eski zamandan beri negatifi uzak tutmak için vardır, o yüzden onlara niyette ben negatife şöyle derim: bana bir şey öğretmek için buradaydın, sensiz olmaz ama artık pozitiflere ihtiyacım var, sen işini yaptın artık gidebilirsin, yardımın için teşekkürler. Sonra tarçın, karanfil ya da hoş kokulu başka ne var ise onu kullanırken sen şunun için adaksın, sen bunun için adaksın /hediyesin vs artık bunu bunu istiyorum diyorum sonrasını tabiata bırakıyorum +)

bendekiben

Elit Üye
Sevgili gümüş'ün önermiş olduklarına ek olarak bedensel arınma için tuz banyosunu öneririm.Duş sonunda tuzla hazırlamış olduğunuz çözeltiyle vücudumuzu ovup sonrada durulanmamız ve niyetimizide arınma ve negatif enerjilerden kurtulma olarak belirtmemiz gerekir.Tuzun arınma konusundaki etkisi tartışılmaz bununla ilgili şüphelere yer vermemek için aşağıdaki alıntıyıda okumanızı tavsiye ederim.

Dünyada yaklaşık yedi milyon kilometrekare tuz bulunuyor. Ama sadece kapladığı alanla, yemeklere verdiği tatla, sebze, et ve balıkların bozulmasını engelleyen koruyucu özelliğiyle değil, kutsal bir sembol olmasıyla da tarih sayfaları arasında yerini alıyor tuz.
Antik Yunan düşüncesine göre toprak, hava, su ve ateşin tümünü içerdiği için kutsal bir sembol. Birçok dinin şeytan çıkarma ayinlerinin de bir parçası. Bu kadarla kalmıyor; tuz, günümüzde birçoğu sağlık alanında olmak üzere 14 bin ayrı ürünün imalatında kullanılıyor. Bizler artık her şeyi daha çok kendi içimizden gelerek yapmaya başlamalıyız. Çocuklarınızın okula götürmesi için sevecenlikle hazırladığınız bir tost ekmeğinde, 5 yıldızlı bir otelin menüsünden çok daha fazla enerji olduğu söyleniyor.

Eskiden yemekler neden kutsanırdı? Tabi ki onlarla rezonansa girmek için. Bunun dindarlıkla hiç ilgisi yok. Bu doğayla tekrar bir olmak için, ahenkte olmak için. Bazı çiftçiler ayın ritmleriyle işlerini yaparlar. Biz bunu su ile denedik. Örn. dolunay ve yeni ayda aynı yerden su alıp kimyasal analizini yaptırdık. Sonuçta bu suların sanki farklı kaynaklardan elde edilmiş gibi bir sonuca vardık, çünkü dolunayda alınan suda çok daha fazla oksijen ve daha az nitrojen mevcuttu. Bunun sonucunda da suda farklı basınç durumlarının ve böylece de farklı mineral yapı oluştuğu görüldü. Daha derinlere indiğimizde suyun doğal bir homeopatik olduğunu görüyoruz.

Peki homeopati nedir?
Örn. D 23'e kadar (23 katı) sulandırarak, aslında orijinal maddeden suda hiçbir şey kalmamasına rağmen iyileştirebilmektir. Fakat bizim için önemli olan madde değil, bizi ilgilendiren onun enerji
içeriği. Homeopatik bir ilaç ne kadar çok sulandırılırsa daha etkili oluyor. Çünkü onu yavaşlatan madde enerjisinden arındırıp enerjilerinin rahat akışını sağladığımız için.
Buradan yola çıkarak şimdi tuz'a geçiyoruz , sözüm ona `beyaz altından - beyaz zehire'. Mutfağınızda bulundurduğunuz tuz, tuz değil, sadece NaCl. Bildiğimiz tuzun ana ögesi ne kadar çok NaCl olsa da aslında doğal tuz kimyasal olarak çok daha fazla elementten oluşuyor. Bunlarda bilinen yaklaşık 84 element, ve NaCl de bunun sadece 2 tanesini oluşturuyor. Doğa, aslında doğal olan her şeyde tamamın olmasını sağlıyor. Buna bakarak insan bedeni de sadece su ve tuzdan oluşuyor, ve bu tuz da aynı doğadaki tuz gibi bu 84 elementten oluşmakta. Ve öğrendiklerimize göre, önemli olan elementin kendisi değil, onun içerdiği enerji, enformasyonu, dalga boyu veya frekans deseni. Doğal tuzda fizik bedenimizde de bulunması gereken tüm elementler mevcut. Ve vücudumuzda herhangi bir element eksik olduğunda da bunun tuzda mevcut olduğunu biliriz.

Bu da %100 rezonans demektir. 1897 yılında, bay Schüßler (Schüßler tuzları'nın kurucusu) insan bedenlerinin yakıldığında geriye kalanın tuz olduğunu tespit etmiştir. Modern bir çöp yakma tesisine gittiğinizde depoların beyaz tuz artıklarıyla dolu olduğunu görürsünüz.. Maddeyi de oluşturan budur.
Böylece tuz da bir platonik şekil oluşturuyor. Suyun tetraeder şekli , kuvars'ın heksagonal şekli, tuzun da küp şekli var, 5 platonik şekillerden biri. Bu küp'ün içinde, kristal kafesinin içinde tüm frekans desenleri mevcut.

Bedeninizde tuz olmasaydı hiçbir düşünceyi düşünemeyeceğinizi biliyor muydunuz? Eskiden yemeklere tuz, yemeklerin tuzlanması için değil, düşünme yetisine sahip olabilmek için konulurdu. Kiliselerdeki takdis edilmiş su, belli bir titreşim karakterini aktarmak için kullanılıyor. Veya çocukların vaftiz edilmeleri örneği: çocuğa kendi içindekilerini hayatında güçlendirerek çıkarabilmesi, tanıyabilmesi için vaftiz suyu ile titreşimler verilmekte. Eskiden tuz hakları, tuz savaşları, tuz yolları diye terimler mevcuttu.

Tuz'unatom yapısı moleküler değil, elektriksel olarak görünüyor. Tuz'u suya koyduğumuzda ve çözüldüğünde, SOLE, yani bunların oluşumunun 3 . boyutu ortaya çıkıyor. Ve böylece iletkenlik meydana geliyor. Vesuyu buharlaştırdığımızda tekrar tuzu elde ediyoruz. Bu karşılıklı tesirden dolayı tuzun nötr gücü var, böylece bedende tuz ile her şeyi dengeleyebiliriz; bedenin içinde, dışında, tüm titreşim oranları tamamennötralize edilebilir.
Belki eski geleneklerden tanırsınız, yeni evlilerin evlerinin dört köşesi de tuzlanırdı, bunu da kötü ruhları kovmak veya uzak tutmak için diye açıklanırdı, o zamanın kötü ruhları bugünün negatif enerjileridir.Artık bugün sadece tuzun kristalin yapısından dolayı radyasyon durumlarını nötralize etmek mümkün olduğunu biliyoruz. Örn. atom çöpü olan radyasyon artıkları tuz depolarında saklanıyor. Bu da tuz'un sırrı, bu sır da onun geometrik şeklinde saklı. Tuz'un içinde fizik bedeni de oluşturan her tür titreşim oranının mevcut olduğu çok eskilerden beri bilmektedir.

Örn. bir başbakan, Cumhurbaşkanı Polonya'ya gezi'ye gittiğinde kendisine bir ekmek ve tuz verilir, dostluğun simgesi olarak bir misafir hediyesidir bu. Ve o kişiylede dost olunur. Masada tuz'unuzu paylaştığınız kişiyle dost olursunuz, çünkü onunla aynı frekansta titreşirsiniz. Bütün bu mitolojiler bizi düşünmeye sevk etmeli. Tuz kelimesi Latince'den `salare'den gelmekte,bu da İngilizce'de salary olarak mevcut.Eskiden Romalı bir asker beyaz altını maaş olarak paraya tercih ederdi. Haçlı seferler Kudüs'ü dinsizlerden kurtarmak için değil, Ölü deniz'de tuz haklarını elde edebilmek için yapılmıştır.

Bu beyaz altının anlamını veönemini doğru anlamak için tarihi doğru anlamalıyız. Sal kelimesi Latince'de `sol' kelimesinden geliyor, bu da Sole, yani su ve tuz'un oluşturduğu karışımın adı, yine aynı zamanda Latince'de ve İtalyanca'da Sol : güneş demektir. Böylece `sole' sıvı güneş ışığı, biyofotonlar, ışık kuvantları, anlamındadır. Bir çok insanda, bedenlerinde sodyum klorür fazlalığı olmasına rağmen, tuz eksikliği olduğunda, aslında damarlarında ışık olmadığı anlaşılmalıdır, bedenlerinde bütünselliği kaybetmişlerdir.

Dünyadaki tuzlar nereden geliyor?
Milyonlarca yıllar önce, 250 milyon yıla kadar mevcut ana deniz güneşin de etkisiyle kurumuştur. Kuruma esnasında 84 elementin elektromanyetik güçleri tuzun kristal kafesleri arasına bağlanmıştır. Enteresan olan da, bu ana denizin içindeki tuz konsantrasyonu aynı bizim fiziksel bedenlerimizde olduğu gibi oluşu , bu da %0,97. Ve yine enteresan olan, tuzun içerdiği elementlerin aynıları bedenlerimizde de mevcut. Aynı güneş ışığında olduğu gibi, kristalin `sole' karışımını belli bir ışınım oranına maruz bırakınca, birkaç haftaiçinde `hiç yoktan', aslında `her şeyden' amino asitlerin oluşmaya başladığını görüyoruz. Canlılığıoluşturan albümin yapıtaşları, yani organik yaşam oluşmaya başlıyor. Neden ? Sole'nin içinde `hiç bir şey' değilde `her şey' olduğu için !.
internet

aylinkorel

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Teşekkür ederim GÜMÜŞ yardımcı olmaya çalıştığın için dün bir hayli okudum hem bu sitede hem başka sitelerde ve çok güzel bilgiler edindim ve bu dolunayda rahatsızlığımı kağıda döküp yakacağım.Sanırım bende enerji birikimi oldu çünkü fazla çalışmalar yaptım zihnimi hep yordum arındırma hiç yapmadım hep yükleme yaptım o yüzden boşaltmaya ihityacım var ve bunu da dolunayda yapacağım.Ayrıca benim gece uyuma sorunum yok hatta 1 aydır çok düzenli lavanta sağolsun mışıl mışıl uyutuyor beni,benim çok erken uyanma sorunum var kendimi bilirim sorunlarım olduğunda sabah erken uyandırır sorunlarım beni.Normalde gece 1o da da uyusam sabah öğlen 12den önce uyanmam o kadar düşkünüm sabah uykusuna ama sorunlarım olduğunda pozisyonlar değişiyor.Şuanda da sorunlarım var ve erken uyanıyorum bu da benim için iyiye işaret değil.Ayrıca mesela şuan okadar uykum var ki direniyorum uykuya.

BENDEKİBEN zaten ben haftalık terapi yaparım aromatik banyo tuzlarıyla ayrıca duş jelimde himalaya tuz katkılı.Ben vücut bakımı için kullanıyordum şifa yönünün olması da iyiymiş bundan sonra negatif enerjilerden kurtulmaya da niyetleniceğim teşekkür ederim paylaştığın için.