Ayırmak ve soğutmak için ölü toprağı ile yapılan ayrılık majisi/uygulaması

yaman

Kayıtlı Üye
Bir mezardan bir avuç kadar toprak alınır.Evli çiftin yatağı içine veya şiltesi arasına serpilir veya saklanır.Kısa zamanda çiftin sevgisi ölür birbirlerinden soğur ve ayrılırlar.

yaman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyüler bilgi amaçlıdır lütfen denemeyin eksiktir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ya böyle büyüleri bence vermeyin.. Belki de buradan bu bilgiyi alıp gerisini de öğrenmeye çalışarak ve bunu başararak kim bilir kimlerin canını yakacaklar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu tür uygulamar bunları gördüğünüzde acaba bu nedir diye düşünmemniz yada yatak toprak bulunca acaba ayakkabısı ile mi girdi dur süpürgele alayım demeden önce böyle bişey vardıya ya ben bunu toplayım tüzlü ve sirkeli suya koyayım nas ve felak okuyayım öyle atayım ne olur ne olmaz demeniz içindir

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Annem kullanır sirkeyi.. Gerçekten bir yardımı oluyor mu? Mesela biri bişey verdimi sirkeyle yıkar falan.. Arada da bize sirke içirir:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tek başına ssirke negatifliği alır ama mutlaka su tuz ve nas ve felakta lazım

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
tuzlu sirkeli su yapıcaz ve o suya nas-felak okuyup içicez iyi gelecek bize :) teşekkürler :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kız içe dur iğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ ne iğren olur
bu yıkamak için

silmek için

içmek için ayetel kürsü yazılmış bir kağıdı suya atıp 7 gün boyunca içmek

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
:D okumasam yapıcam :D teşekkür ederim peki Ayet-El Kürsi'yi türkçe harflerle yazsak olur mu ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bana bakın bu sitede türkçe harfle yazsam biri daha derse dilini 7 ay bağlayacağım ha haberiniz olsun :D

türkçe yok arapça

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Aman bağlamayın beni yeterince bağlanmışım zaten.. Hem ben yeni üyeyim bunu ilk kez duyuyorum bir daha sormam :) Uğraşır arapça yazarım :) Ya da camiye gider Hoca'ya yazdırırım o zaman yanlış olmaz ;) Teşekkürler

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Kin, nefret, kızgınlık, öc alma vb. duyguları tatmin etmek için birilerini ayırmak, ayırmaya çalışmakla zaman harcamak enerjinizi boşa harcamak olacaktır. Onun yerine kendi enerjinizi yükseltmeye ve daha iyi enerjileri kendinize çekerek mutlu olmaya çalışmak daha doğrudur. Ruhsal planda benzer benzeri çeker. Siz negatifle ne kadar yüklü iseniz size o kadar negatif tesir gelecektir. Eğer sizin enerji frekansınız yükselirse ve düşünceleriniz pozitife ulaşırsa sizi hiç bir şey mutsuz edemez emin olun ve siz hep iyi şeyleri çekersiniz.
Enerjinizi negatife yönlendirip enerjinizi ve zihninizi bu konuya yoğunlaştırarak hem ruhunuzu hem bedeninizi yormak gereksiz. Bu duygular var inkar edemem bunları hissettiniz diye kimseye kızamam ama dediğim bunlara takılıp kalmayın. Bu duyguların kısa sürede geçip gitmesine izin verin. Bir insana kızarsınız sonra düşününce doğru yol bulunur. Ya kendiniz, ya o ya da her ikinizde de kusursa kusur vardır. Sonuçta buna gülüp geçersiniz ve bu duygunun yaşanıp süresini doldurmasına izin verirsiniz. Bir kişiye bir varlığa senelerce süren geçmeyen bir kin, öfke, kırgınlık vb. duyulması ruh halindeki bir sorunun belirtisidir. Burada takılıp kalınarak buraya harcanan negatif enerji sizin fizik bedeninizi de belirli bir süre sonra hasta eder. Ve sizin başka diğer güzel şeyleri görmenizi de etkiler. Bu öfkeyi, nefreti, kırgınlığı vb. duyguları bile pozitife kanalize edebilmek gerekir. Doğru hareket bu dur.

Herkese sevgi ve saygılarımla,

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bana bakın bu sitede türkçe harfle yazsam biri daha derse dilini 7 ay bağlayacağım ha haberiniz olsun :D

türkçe yok arapça

muhabbet vefki başlığı : aysari : -uruum türkçe yazsam adını noolur kurtarmaz mı ha?
-türkçe değil arapça arkadaşlar.

rüyaya girme2 başlığı:
bir başka üye:
-urum adımızı türkçe yazalımmı ?
-türkçe olmaz majikal anlamda türkçe yok sormayın artık.

bir başka havas konusu:
-urum peki türkçe yazsak nolurki?
-fesuphanallah.
.
.
.
ayırma soğutma büyüsünde de aynı soru sorulur ve urum site üyelerini topluca yamultmaya karar verir.

-urum bu vefkte biz türkçe yazsak....
.........

Paranormal olaylar tarihinde Salem Cadılarından sonra artık Gizlimabet Olayları konuşulur bir gecede 400 üye çarpılıp kekeme olur Urumhamatahayil adlı kişinin gazabına uğradıklarını iddia ederler..Aysari adlı üye yamuk ağzıyla çıkıp şöyle der:
-höu..hourum!..hdüzelt bizüö...hedehödö hduayı hokursak hebebe hütürkçe?
nohölürki?
Urumhamatahayil en sonunda çıldırır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
muhabbet vefki başlığı : aysari :
Paranormal olaylar tarihinde Salem Cadılarından sonra artık Gizlimabet Olayları konuşulur bir gecede 400 üye çarpılıp kekeme olur Urumhamatahayil adlı kişinin gazabına uğradıklarını iddia ederler..Aysari adlı üye yamuk ağzıyla çıkıp şöyle der:
nohölürki?
:D SAbah sabah yerlere yattım,süper ya :D

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bende yazarken çok güldüm ama sonumuz bu yani belli :D

PUNKY

Kayıtlı Üye
muhabbet vefki başlığı : aysari : -uruum türkçe yazsam adını noolur kurtarmaz mı ha?
-türkçe değil arapça arkadaşlar.

rüyaya girme2 başlığı:
bir başka üye:
-urum adımızı türkçe yazalımmı ?
-türkçe olmaz majikal anlamda türkçe yok sormayın artık.

bir başka havas konusu:
-urum peki türkçe yazsak nolurki?
-fesuphanallah.
.
.
.
ayırma soğutma büyüsünde de aynı soru sorulur ve urum site üyelerini topluca yamultmaya karar verir.

-urum bu vefkte biz türkçe yazsak....
.........

nohölürki?

Allah iyiliğini versin, amma güldüm sabah sabah, hay eline sağlık :)

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
urum okusa kesin bişi yazardı okumamış demek :) ne demek PUNKY her zaman paranoyalarımı tüm siteyle paylaşmaktan mutlu olurum...yalnız benim hafiften ağzımın kenarı seğiriyor psikolojik mi acaba ne dersin :D