Obamanin korumasi uzaylimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ENDORA

Kayıtlı Üye
nlü komplo teorisi sitesine göre Başkan Barack Obama'yı korumakla görevli gizli servis üyelerinden biri, şekil değiştirebilen, sürüngenimsi bir uzaylı...

Obama’nın son İsrail gezisinde de görüntülenen korumanın bir uzaylı olduğuna ilişkin söylentiler ayyuka çıkmış durumda. UFO ve uzaylı teorisyenlerine göre, söz konusu koruma ABD ile uzaylılar arasındaki ilişkinin son kanıtı olarak gösteriliyor.

UZAYLILARLA KURDUKLARI İLİŞKİ İLE SÜPER GÜÇ OLDULAR

Söz konusu teorisyenler yıllardır ABD’nin uzaylılarla kurdukları (ya da uzaylıların onlarla kurdukları) ilişki sonucu teknolojide, ekonomide başat duruma geldiğini ve süper güç olduğunu ileri sürüyorlar.

ABD'de türlü komplo teorileriyle meşhur Danger Room adlı internet sitesi, Başkan Obama'yı 4 Mart'ta İsrail yanlısı örgüt AIPAC'in toplantısında yaptığı konuşma sırasında koruma görevi üstlenen dazlak gizli servis üyesinin uzaylı olduğu yolundaki iddiasını desteklemek için görüntü yayımladı.

YÜZÜ TUHAF BİR ŞEKİLE SAHİP, HAREKETLERİ ÜRKÜTÜCÜ

Ekli dosyayı görüntüle 4163

YouTube'da paylaşılan videodaki korumanın ilk bakışta sıradan bir insan gibi göründüğünü kabul eden site, "Ancak başı ile yüzünün tuhaf şekli ve ürküten hareketleri, bunun tamamen farklı bir şey olduğunu düşündürüyor" dedi. Aynı toplantıda farklı bir açıdan ve daha düşük netlikte çekilen bir videoyu da gösteren site, burada korumanın kafasının ileri geri gittiğini ve yüz hatlarının hiç de insansı görünmediğini belirtti.

İNSANSI GÖRÜNMESİNİ SAĞLAYAN MAKYAJ YAPILMIŞ OLABİLİR

Korumanın insansı görünmesini sağlayan makyaj ve teknolojilerinin toplantı sırasında etkisiz hale gelmiş olabileceği ve bu görüntünün, liderlerin uzaylılarla işbirliği yaparak tüm insanlığı yönettiği gerçeğinin en belirgin kanıtı olduğu iddia edildi. Danger Room'da "uzaylı"nın türü ve yetenekleri hakkında da yorumlar yer aldı. Siteye göre şekil değiştiren ve sürüngenimsi olabileceği öngörülen canlının, antik Babil'de tanrı olarak tapınılan, ancak kimilerinin uzaylı olduğuna inandığı Annunaki türü canlı olma olasılığı da var.

UZAYLIYA BÜTÇEMİZ YETMEZ

Kendisini insanlığı yöneten sürüngenimsi canlıların yok edilmesine adayanların blog sitesi Draco Slayers ise korumanın uzaylı olduğuna inanmadıklarını, ancak genetik mühendislik ürünü bir süper asker veya insan-hayvan hibriti olabileceğini açıkladı.

Spekülasyonları yanıtlayan Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Caitlin Hayden bütçe kesintilerinin gündemde olduğu bugünlerde uzaylı koruma tutmanın çok pahalıya geleceğini söyledi.

Hayden, "Bu videodaki iddiaları doğrulamam mümkün değil. Ancak başkanın koruması olarak herhangi bir robot veya uzaylı görevlendirilmesi söz konusu olsa bile, yürürlüğe girecek bütçe kesintilerinden sonra iptal edilir. Diğer sorularınız için gizli servise müracaat ediniz" diye konuştu.

Arkadaşlar bilgisayarım kısıtlı olduğu için her siteye giremiyor ve görüntülere ulaşamıyorum ben yazıyı yazdım resimleri ekleyebilirsiniz gerçekten çok ilginç.

AJA

Elit Üye
[video=youtube;xRCbyVpz-qw]http://www.youtube.com/watch?v=xRCbyVpz-qw[/video]

Anormal bir şey göremedim :) Korumalar zaten herzaman şüpheci tuhaf ve anormal davranış sergilerler..Yüz şekline gelince kaslı ve kemikli bir kafatasına sahip adamcağız hepsi bu :)

ENDORA

Kayıtlı Üye
Burun, çene kemiği ve kulak yapısı bana pek doğal gelmedi Aja. Hatta ilk izlediğimde aha dedim Lord Voldemord :biggrinjester:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Afro-Amerikan bir insan hiç bir anormallik yok. Kamera bulanık çekmiş o kadar.

ENDORA

Kayıtlı Üye
Yaaa!!!! ben o kadar heyecan yapmıştım neden hevesimi kırdınızki şimdi siz :Angel_anim: neyse. Açıklamalar için teşekkürler.:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anlamadığım nokta sürüngenimsi ve şekilde değiştiren bir canlı olduğunu nasıl anladılar ? :) :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Ahmet Maranki de bi ara dedi, başka boyuttan varlıklar diye. Olabilir veya olmayabilirde.

mürşid

Banlı Kullanıcı
Şahsen voldemorta benzettim

voldemort1-734791.jpg

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Hesap makinesiyle çekmiş abartmayın lo

duygu12345

Kayıtlı Üye
Videoyu izledim Endora ve bence uzaylı olabilir hiç insan yüzünü ve kafatasını andırmıyor. Bence insan değil...

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
- Arkadaşlar konu "Keyifhane" bölümüne açılmamış , anlamışsınızdır. :) -

Kamera net değil uzaylıyada benzemiyor , ayrıca bulanıkken ki görüntüsü gayette insan iskeletini andıran yapıya sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...