Su fali ile ilgili sorularim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Ben zaman zaman özellikle lavabo da vs gözetleniyorum hissine kapılıyorum.

1.soru Buna su falına sık başvuran akraba 3.şahıs vs sebep olmuş olabilir mi? Su falının bu tür yan etkilere sebep olması mümkün müdür? Buna başvuran ve aklı sıra fark ettirmeyen meraklı bir akraba söz konusu...

2.soru Su falı ile BBG evi gibi gözetleme yapmak mümkün müdür? Yani gelecekten ziyade şimdiki zamanda ( bu önemli bilginiz varsa lütfen cevap verin).

3.soru Su falında bakanın veya baktıranın beceriksizliği veya tecrübesizliği falına bakılan kişiye de zara verir mi? (bakılan kişiye musallat vs gibi)

4.soru Su daveti sonrası bakan kişi bardakta içtiği suda dahi geleceği veya benim ailemi otomatik olarak görme yeteneğini yan etki olarak kazanabilir mi?

Keira

Moderator
1. Siz baktırdığınız falın etkisinde kalmışsınız.
2. Kimse dakika dakika sizi izleyemez, zor bir bakım türüdür fal bakımı. Ayrıca hiçbir bakımda saniye saniye film izler gibi geleceği izleyemezsiniz.
3. Su falına bakmak kolay değildir, herkes bakamaz. O yüzden bakan kişinin beceriksizliği ya da tecrübesizliği gibi bir durum söz konusu olamaz.
4. Tabi ki hayır, durumu biraz abartıyorsunuz, çok etkisinde kalmışsınız.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Cevaplarınız için Teşekkür ederim...Bu manada siz diyorsunuz ki bakan tecrubesiz ise hiç bakamaz veya bir şey göremez...
Hayatımda çok zorluklar yaşıyorum ve ilerleme kaydedemiyorum bu da ister istemez aşırı derecede geçmişi ve olayları sorgulamama sebep oluyor dönem dönem gizli bir düşmanımız mı var ?büyü tekrarlayan biri mi var? varsa kim? gibi şeyler kafamda çok dönüyor maalesef.

Belki bunu okuyunca hadi oradan diyeceksiniz ama sen falancayı tanıyormusun? şu isimde tanıdığın varmı? beste yapıyormusun? gibi ara ara sorular soran aile büyükleri var...Ancak enteresan tarafı bir kaç gün sonra o sordukları isimlere olaylara izlediğim film veya dizilerde rastlıyorum...Bazı şeyler tam gerçekleşmek üzereyken (daha elime bile geçmeden)sanki nazar deyip elimden uçup gidiyor...
Yakın zamanda internette yaptığım araştırmalar da da 3 harflilerin teknolojiyi pek anlayamadıkları ayırt edemediklerini öğrendim( tabii ne kadar doğru bilinmez) acaba bu sorunun kaynağı ne olabilir?

Su falına ben hiç baktırmadım aile büyüklerinden biri 30-40 yıl önce para çaldırıyor o zaman tandıkları alim zat bakıyor çalınma anını çalan kişiyi pencereden girdiğini ve parayı götürüp sakladığı yeri görüyorlar...

Benim etkisinde kaldığım şey daha ziyade başka forumlardaki sakın denemeyin su falı zordur musallat kazanabilirsiniz şeklindeki uyarılardır...

Keira

Moderator
Sizin yaşamınızı kötü yönde etkileyen şeyler korkularınızdan dolayı çevrenizi negatif enerjiyle sarmak olmuş. Size tavsiyem tüm negatif enerjilerden ve düşüncelerden arınıp bunun yerine olumlamalarda bulunmanız olacaktır. Forumda olumlamalar ile ilgili bir çok konu mevcut. Hayatınızın değiştiğini göreceksiniz.. Sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...