karabasan

mekanimsensin

Kayıtlı Üye
karabasan,lar normalde uyurken veyada uykuya dalarken gelir.insan üstündeki ağırlı hisseder uyanmak ister uyanamaz bağırmak ister bağıramaz birden kan,ter içinde korkmuş şekilde uyanır.Ben 16 yaşlarımdan 19 yaşlarıma kadar bunları çok yaşadım.artık uyumayı bırakın uyanıkken gezerken bile olmaya başlamıştı.Bir gün gece saat,lerinde çarşıdan eve geliyordum korkuyordumda tüylerim tiken tiken sanki birisi gelip arkamdan böhh diyecekgibi.neyse evin bahcesinden girdim.evin duvarın,dan simsiyah bir gölge aşağı doğru inerek ayak uclarımdan başlayıp tüm vücuduma girdi.okadar çok korktumki yerimden kıpırdıyamıyorum dondum kaldım bağırmak istiyorum sesim çkmıyor sanki kuvvetli biri size sarılmış gibi 15 saniye falan sonra beni bıraktı ve geri içimden gölge şeklinde geri çıktı bu olaydan 20 gün sonra falan aynı gölge ben evin için deyken yine duvardan suzulerek geldi aynı seyleri bir daha yaşadım.sonra ben bu olayı birine anlattım.oda bana sana bir peri kızı aşık olmuş onun gölgesi gelip seninle ilişkiye giriyor dedi.Arkadaşlar yaşadğım bu olayla ilgili yorum yazarsanız sevinirim.tşk

dede

Kayıtlı Üye
Eğer Bunu karabasan olarak değerlendirmezsek bir nöroloji uzmanınay gitmende fayda var veya en azından kulak burun boğazcıya(kaslar vb konuda bunlar ilgili) en azından bi sağlık ocağına git ve bu durumdan karabasanı ve gölgeleri çıkartarak anlat.Çünkü,karabasan denilen olayı anlatmaya gerek yok zaten bilimsel yönü belli ve buna ek olarak kan ağırlaşması olarakda bilindiği için bu durumlar olması normal ama bunun hareket halinde olması nörolojik bi rahatsızlıkla alakalı olabilir.

Dediğim gibi öncelikle doktor,ancak karabasanın dinimizdeki açıklamasıda cinlerin manyetikliği ile alakalı bi durumdan bahsediliyor bu yüzden olduğu söyleniyor, ancak bahsettiğin şeyler vucudunun bir cinin varlığından etkilenmesi değil doğrudan doğruya bir Şeyin sana müdahalesi, o yüzden doğrudan bu sıkıntını aktarmadan bi hocaya danış,neden böyle dedim çünki doğrudan 'hocam içimde cin var' gibi sebeplerden gidildiğinde seni yolarlar, paran gider halbuki kabızsındır bu duruma düşme diye.

Ancak kişisel görüşüm bu sadece bi uyku felci ancak uzun zaman önceden başladı şimdi ise beynin sana oyunlar oynuyor.

mekanimsensin

Kayıtlı Üye
yorumun için tşk ler,dede ben şimdi 32 yaşındayım bu anlattım olay 16 yaşlarımdan 19 yaşlarıma kadar oldu vede birdaha öyle birşey yaşamadım