Biri bana yanıt verebilir mi? Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yazilimci21

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba gizlimabet üyeleri bu ilk konum umarım hatalarımı mazur görürsünüz.

Öncelikle kendimi özel biri hissetmiyorum yada başka bir şey gibi görmüyorum hiç bir bağlantı köprüsünden geçmişliğim de yoktur.
aslında benim konum çok basit çocukluğumdan beri korunuyorum yada başımdan acayip olaylar geçiyor ama bir türlü anlam veremedim neden?

bir defasında 8-9 yaşlarındayken dayımların evinin kapısını açmak için bahçe kapısından yukarı çıkarken üzerime minimum 100kğ taş düşüyordu ama ne olduysa oldu biri beni resmen tutup ters takla attırdı taş yere düşüp parçalandı ve hiç bir parçası bana değmedi

15-16 yaşlarında ömrümde ilk defa havuza gittim yüzmeyi bilmem ama daha öncesinden ayağımın kayıp suya düşeceğimi görmüştüm nitekim aynı şekilde de oldu duş aldıktan sonra kardeşimin yanına gitmek için neden koştumsa onuda bilmiyorum ama koştuğumda ayağım kayarak suya düştüm ama öyle böyle bir düşüş değildi suda tepe taklak duruyordum en son hatırladığım bu idi zaten ve sudan çıktım bende bilmiyorum ilginç olan yanımda kimse yoktu kendim çıkmıştım nasıl çıktım sa onuda hatırlamıyorum.

ben alkol almam ama alan arkadaşlarla birlikte gittiğimiz bir piknikte neredeyse uçurumdan araba ile aşağıya düşüyorduk ama önünü göremeyen arkadaşım kalkıp frene bastı oysaki kendinde bile değildi bir kaç saat sonra ayıldığında olayı bile hatırlamıyordu.

Bunun gibi yüzlercesini sayarım şimdiye kadar hiç kaza geçirmedim.(Bide bu yazıdan sonra şak diye düşermişim :) Allah'ın izniyle bir şey olmaz herhalde )

bir gün beni rüyasında gören bir polis memuru rüyasında benim elimde bir kitap olduğunu ve arkamdaki kalabalıkla beni takip ettiğini söylemişti bunun üzerine beni kendi gittiği menzile davet etti onun öncesinde menzillilerin ibadet ettiği bir yere götürdü orada bana şeyh lerinin resmini göstermeye çalıştılar ama bir türlü gösteremediler herkesin gördüğü resmi ben göremiyordum telefondaki resmi bana getirdiklerinde telefon donuyordu yada ekranı gidiyordu bir türlüde şeyh i göremedim en son internette bakayım dedim tam oturdum bilgisayarın başına bilgisayar dondu reset attım sonrasında internet gitti yine bakamadım aylar sonra gördüm aslında ama o olaylar hiç aklımdan çıkmadı.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Birileri tarafından korunuyorsunuz, ne güzel bir durum :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bir şekilde yaşamalı ve hayatınıza devam ettirmelisiniz, ilahi olarakta gerektiğinde yardım ediliyor.Bu üç şekilde anlam kazanır . A) Tüm bunlar direk sizin hayatınızda sizin içindir,kaderinizi yaşamanız için veya birçok insanın yaşamını etkileyecek bir misyonunuz olduğu/olacağı için.Örneğin; Başbakan,dünyaca nam salacak bir müzisyen,kadın hakları Türkiye sözcüsü..vb herhangi bir konuda önemli ve öncü bir misyon biçildiyse korunmalısınızdır.Kimi inanca göre sizi koruyan meleklerinizdir. B) Tanıdığınız veya tanımayadığınız X bir kişinin hayatını değiştirecek,farkında bile olmayacağınız ve asla tahmin edemeyeceğiniz kilit hamleyi siz yapacaksınızdır.Örneğin; bu X kişi büyük bir holdingte işçidir ve hak/hukuk mücadelesinde sözcü olacak işçi/işveren kanunlarında değişikliğe ve birçok insan için daha sağlıklı ve kazançlı çalışma şartlarına neden olacaktır.Ancak bu holdinge girmesi için Beşiktaş maçına gitmeli ve orada bir arkadaşının arkadaşıyla tanışmalı ve işe başvurmalıdır.Sizde de bilet vardır ancak ateşli grip olduğunuzdan maça gidemeyecek durumda olup bileti bu kişiye satacaksınızdır ve başka bilet yoktur piyasada:)Neticede bir şekilde birşeylerin kaderinde herbirimiz rol oynarız ancak siz öyle birinin (veya kendinizsinizdir bu kişi)hayatında dönüm noktası olacaksınızdır ki şu anda yaşamalı ve korunmalısınızdır.Belkide iyi bir Aile danışmanı veya cerrah olup çok önemli insanları hayata döndüreceksinizdir? C) Hissiyatı kuvvetli bir insansınız belliki. Bu şıkkımızda son paragrafa göre şunu ekleyebiliriz; ailenizden gelen bir şey olabilir mi? Mesela Peygamber soyu,şeyh soyu,falanca Azizenin 5.kuşak akrabası...gibi dini bir mertebeye gelmiş bir kimsenin soyundan gelmek?Ya da ailenizde bir tarikat veya gruba bağlılık var mı ki belki de o zümrenin önde gelen zatlarını görüyorsunuz veya algılıyorsunuzdur?Eğer böyle ise bile neden gördüğünüzü sizden başkası bilemez bu kısmını sizin zamanla keşfetmeniz gerekir.Sevgiler ve mutlu sabahlar.

yazilimci21

Kayıtlı Üye
Evet anne tarafım seyit aynı zamanda ailece efsunlu olduğumuz söylenir ne kadar doğru bilmiyorum.Pek inanmıyorum açıkçası ama şimdiye kadar hiç dara düşmedim mesela bir yere yolculuk ettiğimde başıma hiç bir şey gelmez gece yarısı yolda kalayım biri gelir beni zorla alır gideceğim yere götürür.
Bence bu olay söylediğiniz diğer konular ile de bence alakalı çünkü hayatıma baktığım zaman benim sırtımdan bir yerlere gelmiş onca insan var ki sayısını bile veremem ilginizden dolayı teşekkür ederim.

lizz

Kayıtlı Üye
Bir sürü olasılık var mesela ailenizden gelen bir şey ola bilir .Yada sana aşık olmuş bir varlık.Ve sakın böyle şeyler için hocalara gitme . Çünkü ne olduğunu tam olarak bilmiyorsun bu konularda tecrübeliğimdir.....Yönetici Notu: Karşılıklı yardımlaşma vaadiyle özel bilgileri vermek ve yardım etmek yasaktır. Veren ve isteyen de siteden uzaklaştırılır. Kimsenin yeterliliğine kefil olamayız

alin

Kayıtlı Üye
Sayın yazılımcı21, aslında yaşadıklarınızın, yüzlerce kere dahi olsa tek amacı vardır. Tüm evren de siz de ilk evvel var olmaya tutunmak için çabalarsınız. Çünkü tüm canlıların mümkün olduğunca var olma, büyüme ve çoğalma kodları vardır. Aslında bahsettiğiniz şeylerle birlikte, kapsamlı bakarsak; Hayrete düşürecek olan, küçücük bir objeyle, bir cam parçası, bir bıçak, bir ufak düşüş ya da sayısız sebeple ölebilme ihtimali varken, hala hayatta olan 7 milyar kişidir.

Sizin aileniz oradan geliyor, bu şekilde korunuyor ve efsunlu gibi bilgileriniz var ise size bu veriler çocuk yaşta, her hangi konuşmalara şahit olmanızla onaylanmıştır. Misal bir yakınınız, efsunlu ailenizden bahsetmiştir ve kodlarınız oluşmuştur. Bir kere düştünüz ve bir şey olmadı vb. O sıra bak gördün mü der çevreniz de bilinçaltınız da ve sizin korunma zinciriniz oluşmuş olur. Elbette ki hepimiz korunuyoruz. Hafızasını zorlayan herkes, benzer deneyimler yaşamıştır. Şayet bir kişi hiç ben aksilik bile atlatmadım böyle de korunmadım diyorsa, daha da yanılır. O aksiliği bile yaşamayacak kadar korunmuştur öyle değil mi?

Sayın Lavanderin de dediği gibi. Hepimiz belirli sebeplerle dünyadayız ve amacı olan herkes, iyisiyle kötüsüyle korunmaya devam ediyor ki amacına yoluna doğru gidebilsin. Ve çok güzel kodlarınız var bunları hep tutun kendinizde.
Sevgiyle...

mysen13

Kayıtlı Üye
Bir zaat tarafindan korundugunuzu dusunuyurum Bu anlattiklariniza gore 6.hissiniz cok kuvvetli olmali ve temiz kalpli olmalisiniz .

gümüş

Kayıtlı Üye
Bir sürü olasılık var mesela ailenizden gelen bir şey ola bilir .Yada sana aşık olmuş bir varlık.Ve sakın böyle şeyler için hocalara gitme . Çünkü ne olduğunu tam olarak bilmiyorsun bu konularda tecrübeliğimdir.........

Sayın üye,

Yeni olduğunuz için bilmeyebilirsiniz, özelden yardım teklif edilmesine Gizli Mabet olarak sıcak bakmıyoruz ve çoklukla 2 taraf için de ban ile sonuçlanıyor. O nedenle paylaşacağınız bir durum var ise buradan iletmenizin hem üyemiz hem de merak edebilecek diğer üyelerimiz için daha faydalı olcağını sanıyorum. Bu vesileyle hoş geldiniz +)
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...