cin ve ruh görmek

mekanimsensin

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar ben uzun zamandan beri uçucu madde kullanıyorum.ve o an frekansım dehisiyor başka alemlere geçiş yapıyorum astral seyahat diyorlarya onun gibi.neyse ve o an cin ve,ruh görüyorum.bundan 10 gün önce başıma gelen bir olayımı anlatayım gece saatlerinde boş bi odada ışıklar yok pencerenin kenarına oturmuş uçucu madde kullanırken önce bir cin geldi benden kendisinden birşeyler istememi istiyor. seni duymuyorum ne dedini anlamıyom diyorum çünkü çekiniyordum karşılında benden birşey alacak gibi bir his vardı içimde.sonra birden kapıdan bir ruh geldi benim dayımın ruhu bana dikkatli bakarak tuncaymı bu akif,mi dedi ve şok an pencerede akif o akif akif diye birses gerçek hayattaki bizimkiler ruhlarla iletişime geçen birine ölmüşlerimize baktırıyorlar birisi diyorki o ne geziyor orda falan diyor ben de şaşırdım lan ben öldümmü acaba falan demeye başladım. uçucu,dan bi çektim birden dışarıda heryerde ışıklar kesildi bir gürültü patırtı oldu sonra korkutucu bi ses tonuyla ondan birdaha çekersen herkez ölecek diye.korktum hemen bırakıp aya kalktım sonra dedim ne alakası var benimle herkezin halüsinasyon görüyom heralde deyip yine çektim aynı şeyler yine oldu birden dizlerimin bağ çözüldü benim yüzümden herkez öldü diye ordan fırlayıp eve koştum kapının penceresinden baktım herşey normal geri yerime varıp oturdum buara kendi kendime bunu kesin abim yaptırıyor diyordum osıra kafamın üstünde bises senin yaptırdını anladı diyor baktım bi tepsinin içinde su var onlar suya bakıp beni görüyorlar ben de onları görüyorum onlarda şaşırıyor benim onları göre bildime.arkadaşlar ben inanıyorumki bu halüsinasyon deyil ama ne oldunu çok merak ediyorum bu işlerden anlayan arkadaşlar bana gerçekte ne oldunu söyleye bilirmi şimdiden tşk,ler

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Hocam hangi uçucu madde?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çakmazk gazı halisulasyon yapar ve o halüsilasyonları görürken bi anda bulunduğum odaya telaşlı bi şekilde ailenden biri girip sana bağırırsa ölürsün kalbin durur dikkat et ve dedim gibi gördüklerin halisülasyon

Enochian1

Banlı Kullanıcı
Lütfen Konu Silinsin Bazı Bilmeyen Arkadaşlarımız Görüp Gerçek Sanıp Madde Kullanmaya Başlayabilirler

hasan06

Kayıtlı Üye
anlamıyorum yani kimisi rüya görür astrale çıktım der kimisi bali çeker astrale çıktım der kimi şuuru kaybettiren madde alır astrale çıktım der yani bu kadar kolay değil bunun eğitimini alanlar küçük yaştan seçiliyor sıkı bir beden eğitimden geçiyor. küçüksemek veya dalga geçmek için demiyorum ama bu kadarda basite indirgemeyin olayı . hele de şuuru kaybettiren madde içiiliyorsa.

mekanimsensin

Kayıtlı Üye
tüm arkadaşların cevapları için tşk ederim.ama bazı arkadaşlar yanlış konuşuyor tamam bu tür maddeler halüsinasyon gösterir ben bunu uzun zamandan beri kullanıyorum ve gördüklerimin hangisi gerçek hangisi halüsinasyon oldunu ayıt ede biliyorum

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
tüm arkadaşların cevapları için tşk ederim.ama bazı arkadaşlar yanlış konuşuyor tamam bu tür maddeler halüsinasyon gösterir ben bunu uzun zamandan beri kullanıyorum ve gördüklerimin hangisi gerçek hangisi halüsinasyon oldunu ayıt ede biliyorum

Keş kafandan dolayı halüsinasyon görmüşsün.

zombiee

Kayıtlı Üye
Ben yıllardır içiyorum halüsinasyon denilmesi bilgisizlikten kaynaklanıyor.Akıl hep böyledir bilmediğini kendi yorumlar. Şuan dışarıdan birini çevirip bu forumdaki herhangi bir konudan bahsetsen '' öyle bir şey yok '' der. Buda onun aynısı. Yaklaşık 14 15 yıllık içiciyim. her zaman düşünmüşümdür '' deli miyim ? '' diye ama şunu anladım ki çok şükür Allah aklımda bir noksanlık vermemiş ( en azından ben böyle düşünüyorum ). Çoğu kişi senin bu yazdıklarını sizofreniye ya da beynin kurmacasına yorar ama ben sana farklı şeyler söyleyebilirim. Eğer sırf kokusuna bağımlı olduğun için içiyorsan eninde sonunda bırakırsın. Çünkü her dönem ya da her deneyiminde muhakkak korkutulma olasılığı olacak ( bazen de gördüğün şey 1 hafta boyunca seni mutlu edecek ). Bazen öldüğünü bazen yakınlarının öldüğünü göreceksin. Bazen gördüklerin yaşamını etkileyecek ki bu her zaman psikolojik olarak karşına çıkmayacak '' Kader değişir '' bu yazdığım şeyin asıl anlamında bulacaksın hayatına farklı etkilerini. İçtiğin şeyin baş harfi b. ve bunun dışında hiç bir madde ile o kapıyı ( gözündeki örtüyü ) tam anlamıyla açamazsın . Bilim bunu bilmez, insanlar bilmez, hocalar bilmez, 5 sene bunu içmiş biri bilmez ( burdan kendine bir pay çıkartırsın sanırım ) sen bir bağımlısındır onlar için. Ama Allah bilir ve ben defalarca tecrübe ettim ki Kur-an da buna değinmiştir .
Diyorsun ki '' astral seyahat ''. Bunu çözmüş olman benim gözümde sende bir eksiklik olmadığını gösterir. Ama bilmelisin ki orda koruman yok. Seninle dalga geçerler. Korkutucu bir çok şey görürsün ( çeşit çeşit böcek olur akrep olur yılan olur ) dakikalarca korkudan dona kalırsın ( defalarca başıma geldi ). Cinsel istismardan tut aklına gelebilecek herşeyi yapabilirler sana. Ama seni koruyan da olur. Sana yapılana adını söyleyipte bunu ... kişiye kim yaptı diyip normal haline bile çevirirler. Herşey kötü değildir ama unutma koruyan da zarar verende orda farklıdır. Hatta çok kere Rabbin in katını geçme diye uyarı aldım. Bu bir çeşit uzağı yakın görme. Çünkü bilim sana yıldız der milyonlarca km uzaklık der ama sen içtiğinde bunlar sadece bedeninin görüntüsündedir. Kafanın üstündeki yakın gökte bir kandildir. Iste orda Kur-an şöyle der '' Biz sizi türlü şeytanlardan korumak için 7 gök bina ettik ve sizi kandillerle süsledik '' ( eksik yazmış olabilirim kusura bakmayın ). Bundan anlayacağın şey şudur ki sen orayı astral uçuşla geçiyorsun ama koruman yok demektir. Yazdıklarını çoğu kişi anlamaz yardımı başta Allah tan iste ve Kur-an oku. Merak ettiğin bir şey varsa da elbette yaz ama fazla umutlu olmamanı dilerim eğer konu içtiğinle alakalıysa.

zombiee

Kayıtlı Üye
Ayeti biraz yanlış yazdığımı fark ettim '' biz üzerinize 7 gök bina ettik ve türlü şeytanlardan sizi korumak için onu kandillerle süsledik ''. Sadece aklımda kalanları yazdım inşallah farklı yorumlara yol açacak kadar yanlış yazmamışımdır.

mysen13

Kayıtlı Üye
Ucucu maddeler kullanildigi zaman Uc harfliler gozukebilir Cunku sizinle alay etmesi daha kolay oluyor zevk aliyorlar .Fakat her gorulen sey cin yada ruh degildir Fakat maddeyi birakmanizi oneririm cunku hicbir yarari yok ve eger cin ruh gormek istiyorsaniz zikir cekin Allahin yolundan gidin yoksa madde cekerken yanina gelen varliklar seytanidir onlarda sizinle dalga gecer .Selametle

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaslar issizligin ve cehaletin verdigi bilincsizliktir hangi insan cakmak gazi koklamak isterki konu kilit

semra

Kayıtlı Üye
Kişisel fikrimi söylüyorum kimse üzerine alınmasın lütfen... Bir çok kardeşimiz var madde kullanan ve bırakmak isteyen kurtulmak isteyen... Dışlamak istemiyorum... Kimse de dışlamıyor.. Ama sadece yaşadığı durumun ne olduğunu bilmek istiyor... Bir çok mantıklı cvp ta gelmiş halisülasyon gibi mesela... Devam edersen o maddeye daha kötü sonuçlarda çıkar ortaya bu olaylar kafanda birikir şizofrene kadar gider dikkat et... Bi kardeşim de madde kullanıyordu, Ve kedinin onunla konuştuğunu eve gitmesi gerektiğini söylüyordu.. Aldığı ders te Allah ın bir uyarıda bulunduğunu söylemişti.. O madde yi bırakmak için de çok çaba gösterdi o kedi ona uyarı gibi geldi.. Belki buda sana uyarıdır.. Allah yardımcın olsun.. Ama o madde her neyse bırak, bağımlısın belki söylemek zor gelebilir.. Ama en azından çaba göster Allah çabanı görsün yardım etsin sana.. Umarın güzel günlerin olur.. Sevgiyle kal...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
bende bir ara birinden astral seyahat için ilaç gibi bir şeyin kullandığını duymuştum ama öğrenemeemiştim ne olduğunu acaba o madde bu maddelerden mi ..

Babafaca

Kayıtlı Üye
Madde kullanmak çok kötü bişe vazgeç ben madde kullanyrm dedin yerden sonra okumaya devam etmedm kullanma madde felan yazık sana

delice

Banlı Kullanıcı
allam ne gadar bilimsel yazılar dolu bu sitede.

Elfangel

Kayıtlı Üye
allam ne gadar bilimsel yazılar dolu bu sitede.

Sayın delice,
Sitemizin çok bilimsel olduğunu iddia etmedik. Burada artık bilim sayılan konuların yanında bilimin henüz açıklayamadığı konular da paylaşılıyor ve tartışılıyor.

Sitede yeni olduğunuz için forum kurallarını okumamış olabileceğinizi varsayarak okumanızı öneriyorum. Bilimin henüz açıklayamadığı konuların paylaşılıyor olması burasının gayriciddi bir site olduğu anlamına gelmez.

İyi forumlar

Ü

Üye silindi 38107

Ben gördüklerinin halüsinasyon olduğunu düşünüyorum çünkü benimde arkadaş çevremde biri vardı senin gibi kullanıyordu.Tabi hemen kestim arkadaşlığımıda asıl olay bazı şeyler gördüğünü sanmasıydı.Dedim ne görüyosun pazarın yanından geçiyorduk annen pazarda alışveriş yapıyor dedi.Dedim annem evde uyuyor sonra ejderhaya döndü dedi enson uçarak uzaklaşmış tepesinde ablam binmiş yarı yolda minibüs üstüne düşmüşler dedi .Hehehe evet öyledir diyerek geçiştirdim tabi ha kesin diyemem benim düşüncem budur.
Sevgi ve ışıkla

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Adama akil vermek kimseye dusmez sadece sorusunu yanitlayin bilmeyenlerse sacma sapan konusacaklarina sussunlar