Benim Neyim Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zero2900

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar...

Öncelikle nerden başlayacağımı bilmiyorum sizden yardım istiyorum lütfen herkes görüşlerini ve bilgisini paylaşasın...
Ben ezelden beri farklı bir hayat yaşadım çok yanlız kendiyle konuşan (öyle sanıyordum) duvarlara aynalara uzun uzun bakan biriydim ve hala öyleyim...
Allah inancı sağlam ve Allah korkusu olan ancak islam dinine göre yaşamayan kısacası genel bir müslümanım... Hatta bazen Rabbime isyan edip şeytana yakardığımda olmuştur...

Ben okuduğum dualarla (aslında özel bir dua değil sadece fatiha) insanların üzerindeki halsizliği kırıklığı hastalığı yüreklerindeki sıkıntıyı giderebiliyorum... Eski sevgiliminde çocukluğundan beri bir sahiplilik durumu vardı yani cini vardı her gece kabuslar ve gölgeler görüyordu... Ona okuduğum bazı şeylerle kurtuldu bu durumdan... Bazen istediğimde gerekli celbi yaparak rüyasına girebiliyorum... Bunu herkese yapabiliyorum... Rüyalarında beni çok yakışıklı Allah katında tam çok uzun boylu (2 metreden fazla) ve çok güçlü ilahi bir varlık olarak görüyorlar ve aşırı huzurlu ve mutlu oluyorlar...

Geçenlerde bir bayana bakım yaptırdım suya bakıyormuş bana kötü cinlerim olduğunu onların pek çoğunun bana aşık olduğunu söyledi... Beni aralarına almak için uğraşıyorlarmış... Bu arada sevgilimin evini babaannesinin evinin koltuklarını vs hatta geleceğe dair pek çok şey görüyorum ve hepsi yakın zamanda çıkıyor... Şimdi bende tam olarak ne var arkadaşlar? Doğal br yetenek mi yoksa kötü cinlerin ağzıma çaldığı bir parmak bal mı? Kadın bana 3 muska ve okunmuş su yollayarak kötülerini def edeceğini daha sonrasında iyilerini çağırabileceğimi zaten onların bana geleceğini söyledi...

Nedense benim içimde büyük bir isteksizlik var bunları öğrendiğimde hoşuma gitti onları uzaklaştırmak istemedim... lütfen bir akıl verin ben bu özelliklerimi kaybetmek değil geliştirmek istiyorum...

MADEN

Kayıtlı Üye
Bence başka kişilere de bakım yaptırman ve kararını öyle vermen gerek diye düşünüyorum

AJA

Elit Üye
Onların iyi mi kötü mü olduğunu aslında siz biliyorsunuz.Cevap sizde..Fakat sadece bir falcıya dayanaraktan karar vermeyin .Yaşam biçiminiz ruh haliniz çevrenizle olan diyaloğunuz , ikili ilişkileriniz nasıl ?Rüyalarınız,uykularınız insanların size bakışı ? Bunları değerlendirin..Bu yetenek ailenizden geçmiş olabilir mi ?Eğer değilse araştırın derim.Şeytana yalvarmadan :)
Sayın yule'ye mesaj atarak yardım isteyebilirsiniz .Özel bakımlar yaparak size ne olduğunu söyleyebilir belki de.

zero2900

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Çevrem tarafından hep farklı algılanırım bazen deli gibi pespaye giyinirim bazen kendime özenirim... Rüyalarımın hepsini kontrol edebilirim... Ailemde kimsenin böyle bir durumu yok başka bir kişi kahve falında baktığında ben böyle birşeyden bahsetmeden görmüştü... Yatır toprağı gibi bir toprak zeminden geçince bulaşmış o toprağın altında çok önemli bir kişi yatıyormuş ben üzerine basınca bulaşmış... Kendi kendime çok konuşurum evin içinde saatlerce volta atarak konuşabilirim... İkili ilişkilerim genelde öfkem ve dinmek bilmeyen inadım yüzünden inişli çıkışlıdır... Öfkelendiğimde kendimi tutarım ama bi patladımmı tam patlarım kimseyi tanımam... Bunun haricinde cinlerden korkum yok yani evde yanlız kalıp Cin suresiyle karanlık loş bir odada cin celbi yapmışlığım vardır... (Bu olayın sonrasında 5 gün kadar yemek yemedim ve su içmedim hiçbir Dünyevi ihtiyaca gerek duymadım)

zero2900

Kayıtlı Üye
Birde ben yetenekli kimselerin (bu forumda fazlasıyla var) benim gibi şeyler yaşayanların gözünü gördüğünde durumu anlayabildiğini öğrenmiştim bir kitaptan. Bilemiyorum böyle bir durum söz konusu mu o nedenle olurda böyle birşey varsa ve anlayan çıkar diye gözümü paylaşıyorum sizlerle :devil2:

Ekli dosyayı görüntüle 4138

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...