Sevgilisi olan eski sevgiliye maji uygulaması yapmak ?

elidaa

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili Mabet üyeleri,
Benim 2 adet sorum olacak
İlk sorum şu; Eski sevgilinize maji uygulaması yapmak istiyorsunuz fakat onun da bir başka sevgilisi var.Bu majiyi ne yönde etkiler bir olumsuzluk katar mı?
Aynı şekilde muhabbet duaları,dilek duaları ile eski sevgiliyi sevgilisi varken kendimize tekrar döndürebilir miyiz ? Deneyenler var mı,varsa yorumlarınızı alabilir miyim ?

İkinci sorum ise; Eski sevgili ile ayrılalı bir hayli zaman geçmiş olmasına rağmen unutulmadıysa dua ya da maji uygulaması yapılması ne derece sağlıklı ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

elidaa

Kayıtlı Üye
Önce soğutma majisi uygulamak daha doğru diyorsunuz anladım fakat soğumasına ihtiyaç yok ise uygulamayı doğrudan yapma konusunda fikriniz nedir?

elidaa

Kayıtlı Üye
Fakat maji uygulamasını da herşeyi bırakıp kendimize döndürmek için yapmıyor muyuz ? Sevgilisini unutamama gibi bir olasılık var mıdır ?

elidaa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama benim de kafam karışık hala..

canmert196

Kayıtlı Üye
ilk yorum yazan arkadasin dedigi gibi olcaktir 2 islem uygulancaktir.Birde ayriyetten bunu siz yapamazsiniz majisyen degilsiniz burda yazilan formuller bilgi icindir onlari uygulamak yerine bir majisyene gidin isleri daha kotuye goturmeyin.

elidaa

Kayıtlı Üye
Peki bu durumla ilgili maji yerine Şahmeran duasını uygulayabilir miyim?

canmert196

Kayıtlı Üye
buyudur uygulanabilir dilek buyusudur fakat sizin bir sekilde enerjisel mudahale etmeniz sakincali sahmeran icinde gecerli bu dedigim

elidaa

Kayıtlı Üye
Anladım illaki 2 işlem yapılmalı diyorsunuz..Teşekkürler

canmert196

Kayıtlı Üye
Hayir demek istedigim suanda forumda dua adi altinda paylasilan cogu sey buyu maji dir. Bunu yapcak kisi siz degilsiniz demeye calistigim nokta o majisyene giderseniz zaten dilek uygulamasi yapmak yerine o sizin icin gerekli olani yapicaktir kendi yontemleriyle isi halledicektir.Dilek uygulamasinda basariya ulasabilmek icin enerjininiz yuksek olmasi ve telaffuzda hata yapmamaniz gerek 170 ayetel kursiyi okursunuz. sonuncusunda bile hata yapilsa bastan baslanmalidir. ne eksik ne fazla olmalidir sali gunu ask icin yapilmamalidir uygulama kahir gunudur negatif islemler yapilmasi daha dogrudur.muhtemelen dediklerimi bilmiyordunuz bunlarin hepsi hesap edilerek yapilir. sevgi ve isikla iyi geceler

elidaa

Kayıtlı Üye
Dediklerinizin bir kısmını biliyorum ama siz uygulamaları majisyenin yapmasından yanasınız,ben de bir ihtimal kendim de denemek istiyorum. Şahmeran duasını uygulamak istiyorum çünkü enerjimi kuvvetli buluyorum.Fakat bir maji uygulamasını da denemek istersem hangi vakitlerde olmalı bilginiz varsa paylaşabilir misiniz ? Her aşk için yapılan uygulamanın ki farklı mıdır yoksa özel bir günü var mı ?

canmert196

Kayıtlı Üye
Kendiniz denemeyin dememin sebebi ileride bu sizde sorunlar yasaticaktir o iliski degil muhtemelen siz yaptiginiz icin olma olasigi zaten dusuktur fakat istediginiz iliski gercek olmasa bile enerjisel tikanmalar yasanicaktir.Enerjinim guclu diyorsunuzda kuantumdan gibi degildir daha zordur majiye yapmak ki kuantumda basit bir is degildir bi yerden sonra yapilabilir.Enerjinin guclu olmasi kadar onu yonlendirmekde onemlidir.Majisyenler bunun icin cocuk yasta egitime basliyorlar uzun yillar sonucu bir yerlere geliyor.Sahmeran BUYUSU uygulanabilir dilek icindir urum un belirtigi adette okuyunuz.Forumda uygulama saatleri hakkinda genis capli bilgiler var.:)

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Merhaba sevgili Mabet üyeleri,
Benim 2 adet sorum olacak
İlk sorum şu; Eski sevgilinize maji uygulaması yapmak istiyorsunuz fakat onun da bir başka sevgilisi var.Bu majiyi ne yönde etkiler bir olumsuzluk katar mı?
Aynı şekilde muhabbet duaları,dilek duaları ile eski sevgiliyi sevgilisi varken kendimize tekrar döndürebilir miyiz ? Deneyenler var mı,varsa yorumlarınızı alabilir miyim ?

İkinci sorum ise; Eski sevgili ile ayrılalı bir hayli zaman geçmiş olmasına rağmen unutulmadıysa dua ya da maji uygulaması yapılması ne derece sağlıklı ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Daha insancıl yöntemleri var mesela ;

Çocuğun ağzını burnunu kır , sonra konuşarak tatlı bir dille uyar . Merak etme dozunu ayarlarsan birdaha yakınında dahi görmezsin . Kızıda tut kolundan çek bir köşeye konuş . Onu gerçekten sevdiğini o bitirmek istesede sen içinden geçenleri doğru dürüst anlat . Dövemiyormusun oğlanı ? Bolu'dayım yakındaysan özelden telefon numaranı at beraber gidelim ? Ağır olacak ama biraz adam ol , büyü ile sihir ile birisini kendine bağlıyacaksın , özgür iradeye müdahale edeceksin . Cehennem'i hiçmi duymadın , bilmezsin ? Kızlar herşeyden önce karşısındakinden ilgi , sadakat ve güven bekler . Ancak yok yastığa kafamı koyduğumda benim vicdanım rahat olacak , çorbalarla , muskalarla kızı kendime bağlayacağım diyorsan , insiyatif elbette senin .

elidaa

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızı hayretle okudum da erkek olduğumu nereden çıkardınız? Ben kızım ve bir kızın da erkeğin de ne istediğini iyi biliyorum.İşin iç yüzünü bilmeden yorum yapmak tuhaf olsa gerek.Ben zaten şu an ulaşabilir olsam majiye dileklere bel bağlamadan da halledebilirim de maksadınızı anlayamadım,canınız sıkılıyordu yorum attınız herhalde.

canmert196

Kayıtlı Üye
Daha insancıl yöntemleri var mesela ;

Çocuğun ağzını burnunu kır , sonra konuşarak tatlı bir dille uyar . Merak etme dozunu ayarlarsan birdaha yakınında dahi görmezsin . Kızıda tut kolundan çek bir köşeye konuş . Onu gerçekten sevdiğini o bitirmek istesede sen içinden geçenleri doğru dürüst anlat . Dövemiyormusun oğlanı ? Bolu'dayım yakındaysan özelden telefon numaranı at beraber gidelim ? Ağır olacak ama biraz adam ol , büyü ile sihir ile birisini kendine bağlıyacaksın , özgür iradeye müdahale edeceksin . Cehennem'i hiçmi duymadın , bilmezsin ? Kızlar herşeyden önce karşısındakinden ilgi , sadakat ve güven bekler . Ancak yok yastığa kafamı koyduğumda benim vicdanım rahat olacak , çorbalarla , muskalarla kızı kendime bağlayacağım diyorsan , insiyatif elbette senin .

Bu forumda fetva vermek yasaktir!Dovmek diyorsunuz cok mu medenice oldugunu dusunuyorsunuz ? verdiginiz akla bakin cocuk seni sevmiyo mu dov diyosunuz boyle bi mantik mi var? sevmeyebilir siz sizi sevmeyen doverek mi bagliyorsunuz kendinize bu mu medeniyet anlayisiniz? Cehennemi duymadi belki ateist hic biseye inanmiyor musluman olmak zorunda mi ? bos bos fetva vermeyin lutfen burasi yeri degil.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Yazdıklarınızı hayretle okudum da erkek olduğumu nereden çıkardınız? Ben kızım ve bir kızın da erkeğin de ne istediğini iyi biliyorum.İşin iç yüzünü bilmeden yorum yapmak tuhaf olsa gerek.Ben zaten şu an ulaşabilir olsam majiye dileklere bel bağlamadan da halledebilirim de maksadınızı anlayamadım,canınız sıkılıyordu yorum attınız herhalde.

Mesajınızı ve profilinizi inceledim ancak cinsiyetiniz hakkındaki insiyatifimi değiştirecek bir olguya ben rastlayamadım , özür dilerim . Üstelik bu tür büyüyü bir bayan yapacak , öyle mi ? Henüz çok yeni olduğunuzu farz ediyorum ve hoş görü ile karşılamaya çalışıyorum olayı . Siz bu kişiyi bir bayan olarak kendinize döndürmeyi / bağlamayı başarsanız dahi , kişi gerçekten aşık olduğu kızı unutmayacak sağdece aklı karışacaktır . Üzülerek söylüyorum ancak sizle birlikte olmasını sağlasanız dahi mutlu olamayacağınız kanısındayım malesef . Biraz düşünürseniz aşikar olanı idrak edebileceğinizi umuyorum .

Üstelik unutmayın siz büyü yaptığınız veya yapacağınız taktirde bir takım ritüellere gerek duyacaksınız , bunların çok çeşitli olduğunu . Bunlar esnasında veya sonrasında ciddi bedeller ödeyebileceğinizi . Hayat'ın / Yaşam'ın / Yaşan'tının müdahaleye uğradığında bir domino dizisi gibi sağdece 1 taşı devirdiğiniz / değiştridiğiniz taktirde diğerlerinide devirebileceğiniz / değiştirebileceğinizi unutmayın . Pişman olacağınız işlere kalkışmak yerine öz güveninize sarılmanızı en azından başınızı yastığa koyduğunuzda içinizin rahat edebileceği şekilde davranmanızı rica ve temenni ediyorum .

Esen kalın ,

JuBeST

Kayıtlı Üye
Fetva vermek elbette kimsenin haddine değildir. Umarım söyleyeceklerime darılmazsın kızmazsın, Birde şu açıdan bakmanı istiyorum diyelimki büyüyü yaptığın kişi sana döndü, fakat seni gerçekten sevmiş olup dönsede senin içinde herzaman kötü bir his olucak, büyüden sebepmi yada gerçektenmi sevdiğini hiçbir zaman anlayamayacaksın. Birde büyünün ters tepmesi var, iradesi kuvvetli ise kişi büyü ile iradesi arasında kalabilir. yaptığın büyü ile seni sevmesini ve her an seni düşünmesini sağlarsın fakat iradesi sağlam ise ne olursa olsun sana dönmek istemiyorsa dönmeyecektir. Karşındaki insanın hayatını mahvedebilirsin. Neden ayrıldığınızı bilmiyorum, belki düzeltilebilir birşeydir eğer gerçekten seviyorsan herşeyi göze alıp o insana bir şekilde ulaşman gerekir içindeki aşktan sevgiden eminsen eğer o insana söylemen gerekir, belki sırf seni unutmak için veyahut boş kalmamak adına sevgili edinmiştir, bunları bilemezsin o yüzden ilk etapta yapacağın şey o insana bir şekilde ulaşıp konuşmandır. Bunları etraflıca düşünüp ona göre hareket edersin umarım. Saygılarımla.

elidaa

Kayıtlı Üye
Telaşınızı anlıyorum fakat ben onun aklına girmeyi başarabileyim kafi olan odur.Benim amacım aklında yer edinmek.Düşünmesini sağlayıp vicdan azabı çektirmek.Yoksa onu tekrardan aşık edip onunla birlikte olmayı düşündüğüm filan yok.Emin olun bu ızdırabı çekmeyi hak edecek biri için düşünüyorum bunları. Allah'ın adaletine sonsuz güveniyorum fakat aradan 4 yıl geçmesine rağmen mesut olması benim kanıma dokunuyor.Artık gözümü kararttım,olacakları bekliyorum.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bazen de geçmişi düşüncemizden azad etmek gerekebilir. Neyse tabi karar kişinin kendisinindir.

elidaa

Kayıtlı Üye
Bazen de geçmişi düşüncemizden azad etmek gerekebilir. Neyse tabi karar kişinin kendisinindir.
Ben geçmişi azad ettim de geçmiş benden kopamıyor.Beni şuandan,sonradan,yarınlardan alıkoyuyor.Geçmişe sürgün edildim de affım yok gibi..

Tituba

Kayıtlı Üye
Burada dua adı altında geçen çoğu uygulama (özellikle havas bölümünde) maji sınıfına girer. Bu konuda kendinizi geliştirmeden yapacağınız uygulamalar bana göre kötü sonuçlar doğurmaz, ancak işede yaramaz yani doğru enerjiyi kullanmayı bilmen lazım genellikle zaman kaybı yaşarsın bu durumda onun yerine inancına göre içinden geldiği gibi dua et daha verimli olacaktır.