Yeğenimin telekinezi sorunları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Merhaba arkadaşlar ben öncellikle hemen sadete gelmek istiyorum benim bir yeğenim var kendisinin çok güçlü bir zihni var yani o kadar güçlü ki rahatça telekineziye başladı mesela bir kağıdı rahatça hiç zorlanmadan havaya kaldırabiliyor du sonra biraz zaman geçti ve bazı kabuslar görmeye başladı bana bir kabusunu anlattı beni simsiyah elbiseli adamlar kovaladı zor kaçtım benim yeteneğimi almaya çalışıyorlar dedi sonra o rüyayı gördükten birkaç hafta sonra artık o kadar zayıf düştüki hiç bir şey yapamıyor odaklanmaya çalışırken başına ağrılar saplanıyor sonrada halüsinasyonlar bir bilginiz varsa lütfen yardım edin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siyah giyen adamlar miti vardır. Parapiskolojide yaygın olan bir şeydir. yetenek verirler ve alırlar, ödül ve ceza verirler. Bazen yeteneğin yanlış kullanılması, bazen uluorta gösterilmesi, bazen bir kişinin yapılana inanmamsı ve büyük bir inançsızlıkenerjisi yayması, bazen hazırolmama, bazen korku gibi pek çok sebep verilenin geri alınmasına ya da belli süreliğine durdurulmasına neden olur. Bu ceza ne ise onun farkındalığına varıp bir daha yapmamak lazım. Bu birindne öğrenilebilien bir şey değildir. Zaman içinde kendi farkındalığına kendisi ulaşması gerekir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Siyah giyen adamlar miti vardır. Parapiskolojide yaygın olan bir şeydir. yetenek verirler ve alırlar, ödül ve ceza verirler. Bazen yeteneğin yanlış kullanılması, bazen uluorta gösterilmesi, bazen bir kişinin yapılana inanmamsı ve büyük bir inançsızlıkenerjisi yayması, bazen hazırolmama, bazen korku gibi pek çok sebep verilenin geri alınmasına ya da belli süreliğine durdurulmasına neden olur. Bu ceza ne ise onun farkındalığına varıp bir daha yapmamak lazım. Bu birindne öğrenilebilien bir şey değildir. Zaman içinde kendi farkındalığına kendisi ulaşması gerekir.

Telekinezi gibi yetenekler insanın kendisinde varolan birşeydir diye biliyordum ben acaba yanlış mı biliyorum ?
Bu gibi yetenekleri bizler çalışarak değilde bazı varlıklardan mı alıyoruz farkında olmadan ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kendiniz dediğiniz şey evrenden bağımsız haraket eden bir şey değilir. Varlıklar dediğiniz şeyde aynı şekilde. Enerji bir varlıktır. bu durumda herşey bir birdir. Birlik içinde hareket eder.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendiniz dediğiniz şey evrenden bağımsız haraket eden bir şey değilir. Varlıklar dediğiniz şeyde aynı şekilde. Enerji bir varlıktır. bu durumda herşey bir birdir. Birlik içinde hareket eder.
Dediğiniz gibi herşey bir'lik içinde hareket eder tabi'ki hepimiz evren'nin birer parçasıyız ama benim demin sorduğum tam olarak şuydu mesela bizler meditasyon yapıyoz ve bazı enerji çalışmaları yapıyoz pisişik yetenekler için biz bunları cin gibi varlıklardan mı alıyoruz yoksa evrende varolan enerjiyimi alıyoruz sormak istediğim tam olarak buydu,Ben bu tür çalışmalara daha yeni başladım o yüzden biraz bilgisizim cevap'larınız bana yol göstericek umarım bu konuda beni aydınlatırsınız

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben cinlerden hiç bahsetmedim. Onlarda bizim gibi madde temelli varlıklar. Madde boyutu dışında başka bir şey veremezler.
diğer boyut varlıklarını anlayabilmemiz için üst boyutlara geçmemiz gerekir. Örneğin biz kollektif bilinçten bahsediriz bunu açıklarken 3 boyut mantığı ile açıklarız. Ya da bilgelerden bahsediriz onları üçüncü boyut mantığı ile açıklarız. Diğer boyutlarda sen ben ayrımı yoktur veren alan olan ayrımı yoktur. Herşey birdir. Bu birliği kontrol eden mekanizmalar vardır sadece. boyutsal varlıklardan anlatmak istediğimde bu mekanizmalardır. Sistemi kontrol eden şeylerdir. Burada ben dediğiniz şey bir tanedir. Orada ise sonsuzdır. Sonsuzluk aleminde bir tane benin anlamı yoktur. O hiçtir. Bu anlamda siz burada biricik ve kendiniz olduğunu düşünürken oradaki siz herşeydir ve hiç birşeydir. İşte bu herşey olabilme ile ilgili durumu mekanizmalar yani üst varlıklar yönetir.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar

bilgi için çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...