Musallat mi ?

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
Merhaba ben küçüklüğümden beri cinlerle falan uğraşıyorum ama öyle uğraşmak değil onları düşünüyorum devamlı falan.. Çağırmaya da çalıştım ama fincan yönteminden başka bir şey bilmiyorum :) e oda işe yaramıyor. Her neyse ben şimdi şeytana ya da cine aşık olduğumu hissediyorum ( bazen). Bir de yönetiliyormuş gibi hissediyorum, istem dışı şeyler yapıyorum örneğin faça atıyorum, geçenlerde karnıma derin bir faça atıp diktim. İntihara kalkışıp duruyorum, canımdan çok sevdiğim sevgilimden ayrıldım, :S nedensiz cinayet planları düşünüyorum devamlı falan. Bunlar nedir musallat mı var üzerimde, sizce ben anlamadım, ben bunları istem dışı yapıyorum, bazen kendimdeyim, bazen değilim. :S

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle Rabbim şifa ihsan eylesin . Konuşmalarınızdan belli olduğu üzere siz '' HÜDDAM '' ilmini çocuk oyuncağı zannetmişsiniz ancak öyle değil . Bilinçsizce hareketler insanı ölüme kadar götürür ayrıca '' CİN '' leri bu kadar hafife aldığınıza göre bu konuda uzmanlığınız var ? Size tavsiyem şu saatten sonra eğer Müslümansanız
güsl abdesti alın ve tevbe namazı kılın bir dahada bu işlere asla ama asla bulaşmayın hayata yeni bir sayfa açın Müslüman değilseniz cinlerden uzak durun bulaşmayın başınız sıkıntıya girer ayrıca bu denemeler insanı ölüme kadar götürebilir .Bu konuları hafife almayın ve bulaşmayın ...

ptaah

Kayıtlı Üye
Durum vahim .Önce ailenize sonra bir Hocaya danışınız. İnternette de bir sürü bilgi var musallat hakkında .Çok yazılara dalmadan eyleme geçiniz.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
ailem bana inanmıyor :S hocalarda coğu yalancı.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
ailem bana inanmıyor :S hocalarda coğu yalancı.

Bu olaya maruz kalan birçok insan ailelerinin ve çevrelerindeki insanların kendilerine inanılmadıkları hususunda muzdarip . Ancak toplumların anlamadığı bir olgu ruh , devletlerce dahi kabul görmüş bir olgu . Hastalık olarak görülen , belirtilerin tedavisinin yapıldığı birimin adı " Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi " ancak toplumu paniğe teşvik yerine , Ruh'u görmezden gelerek bu olayların sinirsel olduğu ve birer hastalık olduğunu aşılıyorlar insanlara . Cin / Ruh veya siz ne diyorsanız . İletişime geçebilen insanların hepsi özeldir , siz nasıl davranırsanız karşınızdakide ayna misali o tarzda bir yaklaşımda bulunacaktır . Ve unutmayın siz kendinize inanmazsanız , hiç kimse size inanmaz ..

Salick

Kayıtlı Üye
Durumunuza uzuldum. Bence vakit gecirmeden psikolojik yardim alin. Istem disi olan bu durumlar ve dusunceler basladigi an kendinizi disardan ucuncu bir goz olarak, yargilamadan, kizmadan gozlemleyin. Bunlara sebep olan veya tetikleyen duygularin farkina varmaya calisin.. Nedenini ve careyi bulacaksiniz eminim. Sevgiyi ve umudu yureginizden eksik etmeyin..

by_bug

Kayıtlı Üye
Bencede bunu sadece bir musallat olarak algılamayın psikolojik olma ihtimalide çok fazla görünüyor. Ama yinede içiniz rahatlasın diye bir hocaya gözükün ondadn sonrada psikolojik destek almayı deneyebilirsiniz. Emin olun böylesi daha iyi.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim önce duvarımdaki o korkunc resimlerden kurtuldum sonra tövbe ettm :D resimler gidince rahatladım sanki :p beynimdende atcam o tarz düşünceleri. simdi daha iyiyim :)

AJA

Elit Üye
Sevgili Keira'nın şaşkınlığı aklıma geldi şimdi :)
Yaşadıklarınızın hepsi derin ve ağır depresyon hali.Muhakkak doktor yardımı almalısınız.Bu durumunuzun parapsikolojiyle alakası yok, geçmiş olsun.