anlaşma yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
merhaba ben bi demonla yada herhangibi bir varlıkla farketmez yani yeterki bana yardım etsin bende ona etmeye calısırım :S :D anlaşma yapmak istiyorum çoğunuz buna benzer anlaşmalar yapmışsınızdır banada yardım edebilir misiniz?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Yemek tarifi ister gibisiniz :) Ismarlama ile olmaz bu isler. Ayrica cogumuz boyle bir sey yapmis degil. Bu yardim edilecek yonlendirilebilecek bir durum da degil. Ben bosuna vakit kaybetmemeniz taraftariyim. Sevgiler.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
nette arastırdım ama hiç birşey bulamadım:S o yuzden böyle bir konu açtım. yardımlarınızı bekliyorum.

donzula

Kayıtlı Üye
Bu tarz şeyleri niye bu kadar baside alıyosunuz anlamıyorum. Demona ne gibi yardımın dokunucak onu da bilmiyorum açıkçası. Bu forumda gerekli bilgiler vardır her şey için. Anlaşmasını yapmış kişi anlatmaz ki anlaşma yapanlar sölesin derken konu hakkında hiç bi bilginiz olmadığı anlaşılıyor. Kusura bakmayın ama her yiğidin harcı değildir böyle işler. Nasıl yaparım demekle bi yere varamazsınız. Eğer gerçekten davet yapmak istiyorsanız yukarıda ki arama kutucuğunu kullanınız bir sürü konu ve bir sürü e-book forumda mevcuttur. Sevgiyle kalın.

by_bug

Kayıtlı Üye
Düşünsenize saygı duyuyorum. Ama daha siz ne istediğinizi bile bilmiyorsunuz. Farketmez diye bir şey olamaz. Ilk once anlaşma yapan arkadaslarimizin deneyimlerini okuyun. Size getirisi veya götürülerini araştırın. Ve öyle karar verin. Çünkü anlaşmanın geri dönüşü yoktur. Ayrıca sitemizde bor çok konu var anlaşma konuları. Ilk once araştırma ve eğitim den yanayım. Iyi forumlar...

Amele

Kayıtlı Üye
Anlaşma istersen bir çok yolu var fakat , bu senin anlık karar vermen hayatını mahvedebilir , erken ölmene , insan öldürmene kadar gidebilir... Yol yakınken vazgeç kardeşim...

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle bu konuda acemi olduğunuz konuşmalarınızdan belli eğer acemi olmasaydınız bu konuyu açmazdınız hatta anlaşmayı aklınızın ucundan dahi geçirmezdiniz .

kharalos

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şeytanla anlaşma yapmak, kulağa hoş geliyormu?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya bu tür konularda sürekli nasiyatlar nasiyatlar bunu yapmak istiyen bi insan eminim araştırmıştır ve bu tür konularda yeterince nasiyat okumuştur.

Bu olay aslında zor cin çağarmak çok kolay düşünsen bile geliyorlar ama iletişim zor bunu mesela astral seyahat ile yapabilirsin başka şekillerde yapmak belki yıllarını alır en kolayı astral seyahatte anlaşma yapmak ki bana yaptınmı deme yapmadım bilgim yoksa sadece bu kadarla sınırlı bilgim :) kolay gelsin

alin

Kayıtlı Üye
Sayın dmavisi35, açmış olduğunuz konu başlığıyla ilgili sayısız mesaj, sitemizde doğa üstü varlıklar bölümünde mevcuttur. Nette yeterli bilgi yok demişsiniz ancak sitemizde dahi sayısız tecrübesi olanların ya da istediğiniz yöntemleri belirtenlerin konuları bulunmaktadır. Karar sizin, hayat sizin, yolunuza karar verirken etraflıca araştırmış olmalısınız. Yoksa bir kaç öneriyle, can sıkıntısı yaşamaktan öteye gidemezsiniz. Kaldı ki sitemizdeki konuları dahi okumaya sabrınız, zamanınız yoksa, ne ile muhatap olacağınızı da bilemezsiniz. Yetersiz enerjinizle de istenmedik şeyler yaşayabilirsiniz.

Önerim öncelikle niyetinizden emin olmanız, bahsi geçen konuları iyice araştırdıktan sonra danışmanızdır.

O zamana kadar bu başlık da nasihatten öteye gidemeyeceği için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...