İntihar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cacaca555

Banlı Kullanıcı
Kimi bilir kimi bilmez Azazel ile anlaşma yaptığımı.Ama bilmeyen bilmiş oldu artık.Güçlü bir demon vs. Ruh Gücüm,enerjim fazladır ve pek sorun olmadı şuana kadar.Fakat bugun mutfaktaydım.Nedensizdir elime bıçağı aldım ve kalbime doğru götürdüm.Kendim yapıyordum bilincim yerimdeydi Ritüeldeki sembol olarak kullandığım kendime ait yüzük parmağımdaydı.Bıçağı yaklaşık 1cm içeri sokmuş olmalıyım ki kanamaya başladı ve yavaş yavaş ilerlemeye devam ediyordu.Sonrasında ne olduysa oldu kendime geldim.Azazel :).Güçlü bir demonmuş ve bu benim ilk anlaşmam.Bakalım neler olacak.

by_bug

Kayıtlı Üye
Peki bu anlaşmadan kurtulmanın hiç bir yolu yokmu. Ve ayrıca bundan önce deneyimin varmıydı yani baska bir rituel yaptınız mı???

cacaca555

Banlı Kullanıcı
Deneyimim yoktu.Tek ritüeli yaptım ve bu oldu.Başka çok ritüeller aradım fakat bulamadım.Burada bile basit bir demon çağırma ritüeli yoktu ve kan akıtmak zorunda kaldım.Kurtulmak şimdilik istemiyorum :)

donzula

Kayıtlı Üye
Anlaşmaların gizli tutulması gerektiğini size kimse söylemedi sanırım ?

janet

Kayıtlı Üye
Konu başlığı acayip uyumlu olmuş! Tebrik ederim.

origanum

Yönetici
İnsanların hayat tarzlarına ve inançlarına saygımız vardır ancak özenti ergenlere ve sorumsuzluklarına değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...