beyaz varlık

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
Ben aliğa /karadut diye bir deniz var, oraya her gittiğimde ( koskoca denizde hiç kimse yok genellikle tek başımıza kalıyoruz) geceleri bembeyaz bir varlık görüyorum. Genellikle gece 3-4 arası gözüküyor, sadece ben görmedim annem, dayım ve abim de gördü. İlk gördüğümde onu ( yine geceydi 3.5-4 arası ) önümden geçmişti, göz göze geldiğimizde zaman yavaşladı gibi hissettim, gözü yuvarlak gibiydi, bem beyazdı ( uçuyordu bu arada) ve çok hızlıydı. Sonra dayım annemi ve abimi korkutmuştu, onlar anlattı bana gördük diye, sonra ben de anlattım ben de gördüm onu diye, öyle yani. Ama onu bir kaç kere görmedim ben, bayağı gördüm, yarım saat boyunca onu izlediğimi hatırlıyorum, gece uykumdan kalkıp da hem de :S Ve şu sıralar her gece 3-4 arası uyanıyorum, korkuyla :S saat 4.5a doğru da tekrar uyuyorum. S: Bir bilginiz var mı bunun ne olduğu konusunda? hıı şimdi geldi aklıma, onu ben evde de görmüştüm, saat aynı, yine kapıda bana bakıyordu, :S ben yatıyordum yatağımda, korkup uyumuştum. :S Bir de bazen ona ( ne olduğunu bile bilmediğim şeye ) aşık olduğumu hissediyorum. :S ?

damonbl

Kayıtlı Üye
Bende Merak ettim bu canlıyı burada geçtigi gibi 1-2 yabancı platformdada hakkındaki yazıları okumuştum Amerika ve Şili de sürekli gördüğünü söyleyenler var.

bcbg

Kayıtlı Üye
Keske fotografini falan cekseymissiniz.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Aşk maşk? Yok devenin kramponu :D

LainCest

Banlı Kullanıcı
asLında o benim :p felan hehehe o değilde aşk felan o iyi olmamış .

emrahbasaran

Kayıtlı Üye
yarın nasip olursa ben de gideceğim sabah 04:00 de oraya bakalım görecek miyim.

67890

Banlı Kullanıcı
nasıl bir varlıktı .kanatları varmıydı.gözleri florasan ışığı gibi ışıkmı saçıyordu.
birde varlığı gördüğünüzde ne hissettiniz korku sevgi?

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
çok hızlıydı 2-3 sn içinde ne hissedebilirim ki .d ama gecenin yarısı yarımsaat boyunca onu izlerken hissetiklerim biraz tuhafdı

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
kanatları yoktu bembeyazdı gözleri büyük ve yuvarlaktı yada bilmiyorum kanatları var mıydı yok muydu onu en yakın 2-3sn gördüm şekli değişikti ışığa gelince, parlıyordu

emirbey025

Kayıtlı Üye
selamlar gördüğünüz alkızı yada al karısı dedikleri olay olmasın anadoluda çok vardır bunlar insan üstü varlıklardır suda yaşarlar sadece yakalayıp üzerine filikete takın dokunamazlar ve elleri deydiği şeyin bereketi artar yaşadığı eve halil ibrahim bereketi gelir ama tutsak yaşar insanlığa alemlerin rabbi yetmiş yedibin çeşitmi yalan olmasın mahlukat yaratmış yerde gökde ve zaman içinde unutmayalaım dünyada uzaydadır evrende yanlız değiliz saygılar
emirbey025