6.his mi bu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
Ben yolda yürürken insanların yüzlerine bakarak "nereye gidiyorlar şimdi? Nerden geliyorlar? Hayatı nasıl? " gibi soruların cevaplarını arıyordum :) (can sıkıntısı) sonra gerçekten hissetmeye başladım bu cevapları. Arkadaşlarımın üzerinde alıştırma olarak geliştirmeye çalıştım. Bana soru soruyorlardı ben konsantre olduğumda hissediyordum o sorunun cevabını. Çok net bir şekilde. Söylediklerimde hiç yanılmadım. İnsanların yüzlerine bakınca ileride kaç çocuğu olacak, evlenecek mi, hayatı nasıl, bugün ne yapacak, akşam nasıl geçecek, gibi soruların cevaplarını hissediyordum. Gözüme böyle görüntüler geliyor ve sanki ruh değiştiriyormuş gibi hissediyorum. Bazen mesela arkadaşlarımın hakkımda ne düşündüklerini merak ettiğimde onun düşünceleri benim kafamda oluyor. O sırada hayattan kopuyorum sanki ama konsantre bozukluğu yüzünden en fazla 4-5 saniye sürüyor. :S Bir de gözlerimi kapatınca da bir şeyler görüyorum; siyah beyaz ama :) o görüntüleri falan izliyorum ben. Hayal etmiyorum. Zaten genellikle benim düşündüklerimden çok uzak oluyor bu görüntüler. :D Bir de koklayarak da benim için bir kaç saat sonra ne olacağın hissedebiliyorum. Bu küçüklüğümden beri var. Bu arada su an 15 yaşındayım. Öyle yani, sizce ben kendimi mi kandırıyorum yoksa 6. his gibi bir şey mi bunlar?

Yönetici notu: Gmpp de imla kurallarına uymak zorunludur.

bendekiben

Elit Üye
Hissettiklerinizin gerçekliğini ancak siz bilebilirsiniz.Yaşadıklarınızı kendinize saklıyarak bekleyin zaman sizin sorularınızın cevabını verecektir.Sorulara cevap bulmak için aceleci davranmayın meditasyonu hayatınızda rutin hale sokmaya çalışın.Sevgiyle..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Psişik güçleriniz geliştirilmeye çok yatkın. Bence çalışmalar yapın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...