İlkbahar Sarayı-DÖRT-BEYAZ ANA (BEFİND)

aysequlh

Kayıtlı Üye
Çok çok teşekkürler paylaşım için. Daha önce çok kişiden kartların anlamlarının paylaşmasını istemiştim ama kimse böyle bir şeye yeltenmemişti. Bende de kartlar var çok da seviyorum çok da doğru çıkıyor ama bendekilerin anlamı yabancı dilde ve çok kısa yapmışlar (senin bir kart için gönderdiğinin 5te 1i kadar diyebilirim). O yüzden paylaştığın her resmi saklıyorum. Tamamlayınca bende basıp kitabını yapacağım gerçekten tekrar çok çok teşekkürler.

Moderatör Notu: İmla kurallarına dikkat edelim lütfen.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Çok çok teşekkürler paylaşım için. Daha önce çok kişiden kartların anlamlarının paylaşmasını istemiştim ama kimse böyle bir şeye yeltenmemişti. Bende de kartlar var çok da seviyorum çok da doğru çıkıyor ama bendekilerin anlamı yabancı dilde ve çok kısa yapmışlar (senin bir kart için gönderdiğinin 5te 1i kadar diyebilirim). O yüzden paylaştığın her resmi saklıyorum. Tamamlayınca bende basıp kitabını yapacağım gerçekten tekrar çok çok teşekkürler.

Moderatör Notu: İmla kurallarına dikkat edelim lütfen.

Vaktim olsada bir seferde gönderebilsem keşke. Fakat iş yoğunluğu sebebiyle teker teker gönderebiliyorum.

aysequlh

Kayıtlı Üye
Bir buçuk yıldır bunları arıyorum ne kadar sürdüğü önemli değil açıkçası. :) Umuyorum hayatınızda her şey istediğiniz gibi olur.

Sevgili moderatör,
İmla kurallarına dikkat edelim notu; sadece son cümledeki -de -da ekinin ayrı yazılmasından yazılmışsa eğer böyle küçücük bir şey için oraya ekstra not düşülmesi saçma değil mi? Konuların hepsinde sayısız hata varken üstelik.