Cinlerden/Şeytanlardan Korunma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Merhabalar...Benim çoğu rüyam gerçek oluyor ve rüyamda gördüğüm şeyler çok acayipti;

Odamın kapısındaydım ve içeride kırmızı gözlü bir şey bana bakıyordu ben bağırdım fakat sonrasını hatırlamıyorum

Başka bir rüyamda ise ablamın evine doğru yürüyordum ve sağ tarafıma baktığımda yerin kırmızı bir şey ile kaplandığını gördüm ve kendi kendime rüya gerçekleşiyor dedim(tam hatırlamıyorum fakat dediğim şey böyle bir şeydi) sonra daha hızlı yürümeye başladım ve önüme kırmızı gözlü 1 köpek çıktı ve beni kovalamaya başladı ben oradan geçen minibüse atladım eve geri dönüyordum ve minibüste birinin bana sürekli baktığını gördüm(gözleri gittikçe kızarıyordu) bende minibüsten indim(zaten ineceğim durağa gelmiştim) şeytan olduğunu ve camiye giremeyeceğini düşünerek camiye koştum fakat girdi ve benden kaçamazsın dedi...Devamını hatırlamıyorum ve rüyamın gerçekleşmesini istemiyorum cinler/şeytanlar'dan korunmak için ne yapabilirim..

Supernatural dizisindeki gibi tuz işe yarar mı? :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Supernatural izleme hakikaten hiç izleme. Ciddiye almayacaksan izle.

Soruna gelirsek , ayetel kursi çemberi var onu yapabilirsin. Gayet basit bir yöntem.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bu rüyayı Supernatural'i izlemeden önce görmüştüm fakat ister istemez korunmak için tuz kullanmak geliyor içimden

codzombi

Kayıtlı Üye
Tuz korur da sen orayı boş ver , ayetel kursi koruması yaparsan sıkıntı olmaz. Ha yada sirke sıkabilirsin odana. :D

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Tuzu kapının önüne mi döksem yoksa yatağımın yanına mı koysam yada kolye mi yaptırsam?

codzombi

Kayıtlı Üye
Tuzu kapının önüne mi döksem yoksa yatağımın yanına mı koysam yada kolye mi yaptırsam?

:D :D

Ya sen takmışsın tuza ya . Boşver tuzu sen . Sen hangi inançtaysan ona göre koruma şekilleri yap. Yani dualar okuyabilirsin, yardım isteyebilirsin. Meleklerden korunma isteyebilirsin.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Tuz korurda sen oray bışver , ayetel kursi koruması yaparsan sıkıntı olmaz, ha yada sirke sıkabilirsin odana :D

Çemberi araştırdım fakat ben Ayetel Kürsiyi ezbere bilmiyorum ve ezberleyene kadar deliririm gibi geliyor kendi odama girmeye korkuyorum artık.. kağıttan okusam sorun olur mu :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Çemberi araştırdım fakat ben Ayetel Kürsiyi ezbere bilmiyorum ve ezberleyene kadar deliririm gibi geliyor kendi odama girmeye korkuyorum artık.. kağıttan okusam sorun olur mu :)

Olur sıkıntı olmaz :)

Okuduktan sonra 3 nas 3 felak 3 ihlas oku.

Daha da sağlama almak için ,

Kenzül Arş duasını da yukarıda yazdığım dualardan hemen sonra oku :)

Mışıl mışıl uyursun :)

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bu son sorum :) Odamda Kuran-ı Kerim var cinler ondan korkar mı? yoksa odada olduğu halde girebilirler mi?

codzombi

Kayıtlı Üye
Son sorun olmasın sürekli sor :D

Şaka bi yana, evet dokunamaz. Rahatsız olur ama bu müslüman cinler için öyle bir şey söz konusu bile değil.

Oda na girerler tabi, yalnız sen hakketen korkmuşsun korkma , kafana takma sen :)

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
O zaman soruların devamı geliyor madem müslüman bir cin o zaman bana zararı olmaz değil mi hatta belki de yardım için gelmiştir :D

codzombi

Kayıtlı Üye
Koruduğunu hissediyor musun yani hissetmen önemli . Buna sen kendin karar vereceksin . Yani hissetmelisin.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Kuran yanımdayken bi pozitif enerji yüzüme geliyor sanki ve tuzda( :D ) da mavi bir enerji bir duvar oluşturuyor sanki renkleri tam görmüyorum ama hissediyorum içinden bir enerji çıktığını

codzombi

Kayıtlı Üye
Kuran yanımdayken bi pozitif enerji yüzüme geliyor sanki ve tuzda( :D ) da mavi bir enerji bir duvar oluşturuyor sanki renkleri tam görmüyorum ama hissediyorum içinden bir enerji çıktığını

Sen en iyisi ne yap biliyon mu o yazdığım duaları oku ve sonra mışıl mışıl uyu :D

ptaah

Kayıtlı Üye
Reçete: Odağını onlara verdikçe onlar bir şekilde karşına çıkacak.Korunmayı düşünmekte odağını onlara vermektir.İlgi alanını başka yönlere kaydır.Bakalım sonuç ne olacak?Kuantumla ilgili bölümü ve o bölümden Oldurmanın püf noktaları yazısını bir oku bakalım.
Sonra gine gel:)

ugur3495

Kayıtlı Üye
Yahu boşverin tuzu falan şekilci işleri :D Müslümansan ayetel kürsi'yi oku ve "vela yeudühü hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim" kısmını tekrar et hiçbir şekilde zarar veremezler :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Kafani onlarla mesgul etme, aklindan cikar onlari. Allah'a sigin. O varken kimse sana zarar veremez. Aklina geldikce dua oku. Ister Arapca ister Turkce. Sevgiler.

tahita

Kayıtlı Üye
Sitede 'Cin Mektubu' olarak araştırıp okuyabilirsin. Resulallah'ın bir hadisi olarak nakledilmiş, varlıklardan korunup huzur içinde uyumak için;
Bir kağıda yazılıp, yastık altına konuluyor. Ana konu başlığı altında detaylar var.

kharalos

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cinlerle çok uğraşan kişilerin yatarken korunmak için tuzdan çemberin içinde uyuduğunu duymuştum.

codzombi

Kayıtlı Üye
Yanında cıva bulundurursan cin yaklaşamaz yanına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...