Yardım...

Chaos

Kayıtlı Üye
Merhaba...
Ben 20 yaşındayım ve 4 yaşımdan beri birçok olumsuzluk yaşadım. Mesela kilolu bir çocukken 4 yaşımda birden zayıfladım ve şuan hala aynı durumdayım. 1999 depremini rüyamda görüp anlatmıştım birkaç ay öncesinden daha 6 yaşımdayken, buna benzer birçok olduğu gibi çıkan rüyam oldu. Bunların yanı sıra şimdiye kadar hiçbir ilişkim yolunda gitmedi, benden önce muazzam ilişkileri olan insanlar bana gelince hep değişti, bozuldu ve hep üzülmemle neticelendi sanki araya birileri giriyormuş gibi. 2010 senesindeydi hayatımın en kötü 1 ayını yaşadım 1 ay boyunca her gece önce titreme krizleri, sonra 4 kişinin zaptedemeyeceği güçte kendini fırlatmalar ve uyurgezerlik... Önce psikologlara götürdü ailem, bir sonuç alamayınca hocaya götürmeye karar verdiler. bir hoca hiç para almadan okudu vs bir süreliğine hayatım normale döndü ama birkaç ay sonra tekrar hayatım kötüleşmeye tekrar zayıflamaya başladım. Daha sonra bakılan bir falda fal bakan kimse tüm hayatımı en ince ayrıntısına kadar anlattı, baktığı fal beni fazlasıyla korkutmaya yetti zaten. Bana çocukluğumun geçtiği evin arka bahçesindeki incir ağacının altında olanlardan sonra 2 cin musallat olduğunu ve şuan hala benimle birlikte olduklarını söyledi, hatta vücudumda yaptığı ağrının yerine kadar anlattı sonrasında benim de çok fazla enerji yüklü olduğumu ve o enerjiyi istediğim gibi kullanabilmem için bi takım şeylerden bahsetti denedim, gerçekten oluyo. Fakat ben tüm hayatımın böyle geçmesini istemiyorum, bu 2 cinden kurtulmak için yapabileceğim bi şey yok mu? Şuan hem astım hem parkinson hastasıyım ve bu rahatsızlıklarla birlikte daha fazla rahatsız olmaya başladım...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

delena

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun sayın Chaos. Bir şey merak ettim sakıncası yoksa bu enerjisi nasıl kullandığınızdan bahseder misiniz ?

Chaos

Kayıtlı Üye
En basitinden fal bakmaya başlamamdan bahsedebilirim. Hiçbir şekilde fal bakmaya yeltenmeyen hatta o konuda merakı bile olmayan biriydim ben bir gün durduk yere hadi kapat da bakayım dedim birine ve fal bakma şeklim fincanda şekil görmek üzerine değil direk olayları anlatmak üzerine, hatta bu bir şeyleri görme olayı birkaç defa fal dışındaki zamanlarda da oldu bunlar çok fazla korkutunca fal bakmayı da bıraktım. Felaket tellalı gibi oluyorum çünkü :)

vildann

Banlı Kullanıcı
geçmiş olsun.sen kendin birşey yapamassın izin vermezler.en iyisi işin ehli bir hocadan yardım almak.

Chaos

Kayıtlı Üye
Öyle birini bulmak çok zor... Yazımda bahsettiğim bana yardım eden hoca mesela para lafına bile kızmıştı, ama kalıcı Bi çözüm getiremedi ne yazık ki...

[XTR] Similar Threads