3 harfli tanımadığım birininse bana neden gözüktü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tozasor

Banlı Kullanıcı
liseden beri değişik olaylar yaşıyordum yaklaşık 5 yıldır felan .. cafedeydim gündüz ve bi gülme sesi duydum arkadaşımın sırtı dönüktü o görmedi ben kafamı kaldırdım erkekti eminim 3 harfli sanırım . boyu kısa düz saçı yüzünü kapatıyordu ve yüzü ne yaşlı ne gençti sonra yok oldu cafedeki falcıya durumu anlattım o sırada bi kız fal baktıyordu kız demişki falcıya o bnm 3 harfli gibisinden bişi .. o halde neden bana gözüksün
son olarak reiki 1 aşamasını bitirdim hoca demişti enerjin yüksek onunla da ilgisi var mıdır ? duru görü açılmış olablir tamam da ne biliyim 3 harfli mevzusu tedirgin etti

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
liseden beri değişik olaylar yaşıyordum yaklaşık 5 yıldır felan .. cafedeydim gündüz ve bi gülme sesi duydum arkadaşımın sırtı dönüktü o görmedi ben kafamı kaldırdım erkekti eminim 3 harfli sanırım . boyu kısa düz saçı yüzünü kapatıyordu ve yüzü ne yaşlı ne gençti sonra yok oldu cafedeki falcıya durumu anlattım o sırada bi kız fal baktıyordu kız demişki falcıya o bnm 3 harfli gibisinden bişi .. o halde neden bana gözüksün
son olarak reiki 1 aşamasını bitirdim hoca demişti enerjin yüksek onunla da ilgisi var mıdır ? duru görü açılmış olablir tamam da ne biliyim 3 harfli mevzusu tedirgin etti
Size gözükmesi enerjiyle alakalı tabiki. Daha doğrusu enerji uyumu. Onların frekansına bir anlıkta olsa yaklaşmışsanız görmeniz normal.

tozasor

Banlı Kullanıcı
Başımda değişik bir olay var, konu olarak açıp herkesin fikrini alsam mı dedim. Bir cin azaptaysa onu kurtarmanın tek yolu kefalet ödemek midir? Bu cin Müslümansa yani iyi ise.

ikbal1505

Guest
Özel bilgi istemekte paylaşmakta kurallara aykırıdır. Özel mesajdan olsa bile ban sebebidir. Forum kurallarını tekrar okuyun. Yardım edecekseniz bu konu altından edin. Özel bilgilerin istendiği mesajlar silinmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...